Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna sie bawic mapami i je testowac ale to tez nie jest tak ze motor ci bedzie chodzic prawidlowo..jesli dasz inna mape niz potrzebujesz to motor moze ci sie sam czasem wylaczyc lub miec inne dolegliwosci jak w moim przypadku. Najlepiej posprawdzaj opisy map i jak znajdziesz mape co w opisie jest Twoj wydech i filtr to ja wgraj i jak sie nic nie bedzie dziac z maszyna to ja zostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy, jaką oponkę na tył polecacie? Przyszła pora zmienić i nie wiem co się sprawdza.

I jeszcze jedno w tym temacie - ktos wkladał szerszą gumę? Wiem że max można bez zmiany wahacza chyba 220 włożyć.

Edytowane przez STIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skwara sprowadz sobie barneta z USA sa w dobrych cenach z kewlarovymi okładzinami. Na forum w stanach czytałem ze śą nie zniszczalne kosztuja 120-150$

 

Stiff na fabryczną felgę wszadzisz max 210 bo to najszersza produkowana opona na 17" calowa felgę. Nie polecam montowac wiecej niz 200 bo bardzo szybko zniszczysz 210 poniewaz felga jest troche za wąska na tą opone i sie wybrzusza mocno. W fabryczny wahacz ja mam wciśniętą 240 ale na innej feldze.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie tylko ja nie mam ani znajomości ani tyle czasu i pieniędzy więc muszę wybrać z tego co mam dostępne w kraju 3-5 dni roboczych i prawdopodobnie kupie LUCASa w granicach 200zł

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jakiś czas temu ( chyba strona 20 tego tematu) pisałem o moich problemach z przerywaniem podczas jazdy i o tym, że nikt i nic nie jest w stanie mi pomóc w tej sprawie.

Otóż chciałem podzielić się, że wreszcie panowie z LM doszli że podobno jest to czujnik położenia przepustnicy.

Czujnik "już" jest a na koniec tygodnia mam mieć motor do odbioru...... i pojeździmy - zobaczymy. Opiszę jaki wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czekamy na dalsze info

a wracając do mojego sprzęgła zdaje się że Lucas/TRW nie robi tarcz do XV1700 Warriora chyba że ktoś ma jakiś pomysł

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się !!!

 

Odebrałem moto i uwaga..... ch.j, du.a i kamieni kupa jak przerywało w trakcie jazdy tak przerywa.

Dziś znowu odstawiam do LM tym razem w ruch idzie pompa paliwa. Chyba w tym roku nie pojeżdżę :(

A i jeszcze ciekawostka panowie na serwisie zagięli mi tylny błotnik :clap: oczywiści wymienią na nowy no ale to też o czymś świadczy :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czekamy na dalsze info

a wracając do mojego sprzęgła zdaje się że Lucas/TRW nie robi tarcz do XV1700 Warriora chyba że ktoś ma jakiś pomysł

 

Wymieniałem sprzęgło na początku sezonu i kupiłem w salonie Yamahy w Katowicach, wyszło mnie coś około 400zł. Wymieniłem sam z kolegą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...