Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji pytanie: jak wygląda sprawa głośności wydechów w krajach europejskich? gonią za hałas czy przymykają oko? podobno niemcy się czepiają ale przecież tam też są maniacy customingu ...

ElPopi jak jest z tym w Spain?

 

Twoj Warrior - bajka, gratuluję zakupu :)

 

Bez problemu podróżowałem z głośnymi wydechami przez Slowacje, Wegry, Chorwacje i Czarnogórę. Przy czym na wyjazd nawet chciałem zakupić oryginał praktycznie z dwóch powodów:

1. zbyt długa jazda z pustymi wydechami jest trochę uciążliwa (nawet ze stoperami)

2. nieraz bywało że przycierałem w zakręcie wydechem i elementami jego mocowania

 

Austrie podobno lepiej omijać, przepisy mają dość rygorystyczne jeśli chodzi o dB

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy innymi przez Austrię przelatywałem kilka razy na głośnych wydechach w Yamasze XV 1600 i w HD Road Kingu w drodze do Chorwacji i Czarnogóry i nigdy nie było problemu z Policją.Zresztą właśnie w Austrii organizowany jest największy zlot motocyklowy w Europie w Faak Am See gdzie decybele są na porządku dziennym przez tydzień.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Espanii jest tak ze kazdy ma dwa wydechy

orginał i ..jakis głosny, bo na glosnym przegladu nie przejdzie

 

ogolnie nie jest zle , czasami robią "akcje na motocyklistow" (przez tydzien)

i wtedy trzepia wszystko sprawdzaja glosnosc , kaski czy z certyfikatem itd

zatrzymują wszystkie jednoslady ... i ja wtedy nie kusze losu i staram sie nie wyjezdzac :biggrin:

 

ale na codzien to spoko..ganiaja tylko te małe "pizdziki" co jezdza po osiedlach

bo wyją nie miłosiernie i nie da sie TV ogladac i ludzie dzwonia na policje

 

jedynie lepiej nie jezdzic na calkowicie pustych wydechach,

bo to jednak chałas jest i tez ludzie dzwonia

kumpel mial problemy bo zawsze chałasowal rano jak jechal do pracy swoim H-D

 

ja staram sie podjezdzac do siebie spokojnie ...i nigdy nie miałem problemow "z sasiadami"

obojetnie gdzie mieszkałem

 

z innej beczki ..

wiesz co Faith Twoj Warrior przypomina H-D mojego znajomego hiszpana z Barcy

http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=tnw...mbyZIh4l5k2TGxc

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bardzo podobny

Z resztą, moje koła są właśnie od HD (V-rod)

 

A co do moich wydechów to na wyjazd chyba będę musiał wytłumić bo teraz to masakrują okolicę.

I nie biorą jeńców, że tak się wyrażę :buttrock:

 

Cześć

Jest też możliwość założenia wydechu firmy MG MOTORSPORT z Siemianowić Śląskich. Chopcy robią wydechy na indywidualne zamówienie. Tłumik do WARRIORA przypominający oryginał ale mocniej grający wyceniają na 1500 - 2300zł. Numer do firmy: 501 541 698

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

ale na codzien to spoko..ganiaja tylko te małe "pizdziki" co jezdza po osiedlach

bo wyją nie miłosiernie i nie da sie TV ogladac i ludzie dzwonia na policje

[...]

 

 

oj, zeby u nas gonili też te małe "piździki" bo wnerwiają jeszcze gorzej niż komary przy grilu...

 

z innej beczki ..

wiesz co Faith Twoj Warrior przypomina H-D mojego znajomego hiszpana z Barcy

http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=tnw...mbyZIh4l5k2TGxc

 

el Popi ładnego Harleya ma Twój kumpel, czy to nie jest przypadkiem FatBob ;) a koła Faitha od Vroda ;) zaczynamy się chyba oswajać z HD co???

 

Miedzy innymi przez Austrię przelatywałem kilka razy na głośnych wydechach w Yamasze XV 1600 i w HD Road Kingu w drodze do Chorwacji i Czarnogóry i nigdy nie było problemu z Policją.Zresztą właśnie w Austrii organizowany jest największy zlot motocyklowy w Europie w Faak Am See gdzie decybele są na porządku dziennym przez tydzień.

 

mój kumpel ma BMW GS i zmienił sobie wydech na Akropowicza, jeździ po Warszawie i w tym roku 2 razy już go zatrzymywali za głośne wydechy, mnie jeszcze nigdy za to nie zatrzymali w Polsce, a mam kumpla niemca, który jeździ Harleyem i często podróżuje z Bremen do Zielonki i też ani niemcy ani polacy go nie zatrzymywali... ale może jest to też umiejętność powstrzymywania się od ciągłego pałowania ;) ale do Norwegii nie odważyłbym się pojechać na pustych..

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bardzo podobny

Z resztą, moje koła są właśnie od HD (V-rod)

 

A co do moich wydechów to na wyjazd chyba będę musiał wytłumić bo teraz to masakrują okolicę.

I nie biorą jeńców, że tak się wyrażę :buttrock:

 

 

...dla mnie bomba :cool:

 

A pochwal się ile dałeś za twojego warriora? Jestem bardzo ciekaw ile trzeba dać za taką przeróbkę...

 

Co do ceny - ja chyba miałem fuksa patrząc na ceny które podajecie - mnie kompletny roadhouse kupiony na ebay

(koleś z Dallas, komin uzywany 1 sezon, chłopak nie chciał wysyłać poza USA więc wysłał do mojego znajomego z Chicago a ten dalej już do PL)

i z wysyłką do PL - po wszystkich opłatach wyniósł mnie 720zł (tak, siedemset dwadzieścia złotych na gotowo).

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28tys :icon_eek:

 

 

Coo???! Na gotowo tyle? ...oj wg mnie dobre piniondzory (dobre dla kupującego).

 

Samemu budując/kupując elementy od podstaw - to za tyle ciężka sprawa aby się zmieścić w tych pieniądach.

 

Wg mnie dałeś dobre pieniądze - pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo???! Na gotowo tyle? ...oj wg mnie dobre piniondzory (dobre dla kupującego).

 

Samemu budując/kupując elementy od podstaw - to za tyle ciężka sprawa aby się zmieścić w tych pieniądach.

 

Wg mnie dałeś dobre pieniądze - pozazdrościć.

 

Dokładnie, bardzo jestem zadowolony z zakupu

Ale wyczekałem go sobie :-) pół roku śledzenia allegro, znałem na pamięć wszystkie warriory, które były do sprzedania w kraju :-)

 

Tak apropos to nad tym też się zastanawiałem, ładna maszyna (pneuma, 240, poszerzany bak, zmienione przednie zawieszenie) :crossy:

http://www.gg.riders.pl/?yamaha-xv-warrior-1700,57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bardzo jestem zadowolony z zakupu

Ale wyczekałem go sobie :-) pół roku śledzenia allegro, znałem na pamięć wszystkie warriory, które były do sprzedania w kraju :-)

 

Tak apropos to nad tym też się zastanawiałem, ładna maszyna (pneuma, 240, poszerzany bak, zmienione przednie zawieszenie) :crossy:

http://www.gg.riders.pl/?yamaha-xv-warrior-1700,57

 

Faith

Przy Twoim ten wygląda niezbyt fajnie i pewnie dużo gorzej się prowadzi z powodu przedniego zawiecha? Ale to moja opinia:)

Jaka największa guma wchodzi na oryginalną felgę do Warriora?

Czy przez pełne koła nie zrobił Ci się wrażliwszy na boczne podmuchy wiatru?

Gajep

 

 

Faith

Przy Twoim ten wygląda niezbyt fajnie i pewnie dużo gorzej się prowadzi z powodu przedniego zawiecha? Ale to moja opinia:)

Jaka największa guma wchodzi na oryginalną felgę do Warriora?

Czy przez pełne koła nie zrobił Ci się wrażliwszy na boczne podmuchy wiatru?

Gajep

 

POWTÓRZĘ TEŻ MOJE PYTANIE:

CZY W PRZYSZŁYM SEZONIE SPOTYKAMY SIĘ NA WARRIORACH???

Myślę, że pewnie uzbierałoby się z 10 sztuk!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos głośnych wydechów w naszych Warriotach - ja jeżdze 4 rok na V&H i powiem szczerze że nie miałem nawet kontroli przez ten czas o głosnych wydechach nie wspomne, a rocznie przejezdzam koło 10-12 tys km. Ale nie o tym chciałem pisać a mianowicie rozmawiałem niedawno z jednym z policmajstrów (motocyklista) z drogówki w Poznaniu -odnośnie głośnego wydechu. Pytam sie go jak to jest - zabieracie te dowody za wydechy czy nie zabieracie?? Macie jakis sprzęt do badania decybeli??? A on mi tak : Generalnie to moze zabrać dowód jeśli istnieje podejrzenie że wydech jest za głośny, wcale nie musi mieć przyrząda przy sobie, a w naszej gestii leży żeby mu udowodnić że nie ma racji, że dany wydech ma homologacjena drogi publ. Wiec pytam sie go jak to jest w praktyce?? A on mi tak: Jak juz zatrzymam to staram sie byc wyrozumiały bo sam jeżdzę na moto, ale jak klient zaczyna cwaniaczyć to ma ZONK. Wniosek z tego taki - z policmajstrami trzeba grzecznie koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWTÓRZĘ TEŻ MOJE PYTANIE:

CZY W PRZYSZŁYM SEZONIE SPOTYKAMY SIĘ NA WARRIORACH???

Myślę, że pewnie uzbierałoby się z 10 sztuk!

 

Ja się też piszę na zlot Warriotów, tym bardziej jeśli będzie na Mazurach albo w Bieszczadach :) ale tak naprawdę to niema znaczenia.. oby nie Katowice albo Łódź ;)

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...