Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

problem

 

Panowie ja ma przy puszczaniu sprzęgła jak ruszam taki dziwny odgłos z silnika jak by dzwonienie delikatne, jak puszcze sprzęgło do końca to już tego nie słychać tylko na pół sprzęgle, wcześniej nie zwracałem no to uwagi, co to może być ???

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale słychać ze sprzęgła czy z silnika? Jak wciśniesz sprzęgło na wolny lub jak puszczasz to słychac? czy tylko jak puszczasz na biegu? czy tylko z gazem?

 

Warrior jest znany z dziwnych odgłosów ;) w końcu i tak każdy sobie daje spokój z szukaniem. Sam mam jakieś odgłosy, szukałem rozbierałem i nic nie znalazłem. Z tego co udało mi sie znależć na rswarrior to po wywaleniu puszki z filtrem to noramlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Problem:

Przy jeździe autostradą - nudnej, jednostajnej, przy ok 3000 obr. odcięcie paliwa - na ok 3 sekundy, potem dostaje znowu, jakiś czas później znowu to samo. Potem przez godzine OK i znowu. Dzieje sie tak tylko na autostradzie, gdzie trzymam stałą prędkość i obroty. Niezależnie od tego, czy bak jest na full, czy na rezerwie, niezależnie też od tego, czy właśnie wystartowałem, czy jadę już długo i silnik jest gorący. Prawdopodobnie to problem z jakimś czujnikiem, ale właczenie komputera w trybie listingu błędów nic nie daje, bo diagnostyka nie wykazuje błędów.

Mam co prawda wyprute airboxy i założone filtry K&N na dolotach powietrza. Power Commander jest zmapowany pod wydechy Vance&Hines, więc tu nie powinno byc problemu...

Nie zdarzyło się nigdy nic poważnego oprócz przerywania pracy silnika na około 3 sekundy - odciecie paliwa (może zapłonu? choć mało prawdopodobne).

 

No i tylko autostrada - może klątwa? Przy jeździe po normalnej drodze, winklach czy długich łukach i prostych wszystko jest OK. Zrobiłem teraz 4000 do Albanii i z powrotem i żadnych problemów - oprócz autostradowych... To samo było w poprzednich latach...

Jakieś pomysły? Ja jestem w kropce.

Edytowane przez J/P

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW WSPANIALEJ MASZYNY WARRIOR

OD CZTERECH SEZONÓW JESTEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM TEGO CACKA MIESZKAM W PASŁĘKU WOJ. WARM. MAZ

MAM DWA PYTANIA

1 WYMIANA FILTRA NA STOŻKOWY CZY TRZEBA ZMIENIAĆ MAPY

2 MAM PROBLEM TYKA MI ELEKTROZAWÓR DEKOMPRESJI I ŚWIECI SIĘ CZĘŚĆ PODŚWIETLENIA LICZNIKA MOŻE KTOŚ JUZ MIAŁ TAKI PROBLEM LUB WIE GDZIE W OKOLICY CZYLI GDAŃSK OLSZTYN MOŻNA SIĘ Z TYM UDAĆ

 

BEDĘ WDZIĘCZNY ZA PODPOWIEDZ

 

POZDRAWIAM GULA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam problem z motocyklem.

Kupiłem Warriora, po przejechaniu ok. 2000km pojawił się problem , przy stałej prędkości i obrotach między 1500 a 2500 szarpie motocyklem,przy odkręceniu manetki na maxa znowu zaczyna przerywać w niektórych momentach, tak jakby nie dostawał odpowiedniej ilości paliwa, pojawiły się strzały z rury, przy małych prędkościach w mieście i przy stałej prędkości nie idzie jechać motocyklem gdy był zatankowany na orlenie, tankując na stacjach shell lub bp,statoi problem częściowo znika, nie jest tak odczuwalny, Motocykl posiada Comanndera i FuelPacka oraz wydechy VANCE & HINES,

Może to wina Fuel Packa, może go odpiąć i zostawić Comanndera? a może odpiąć PC i FP ?nie wiem co mam robić? zastanawiam się jeszcze czy jak wszystko odepnę to moto wróci do fabrycznych ustawień? czy lepiej żeby to zrobił ktoś w serwisie Yamahy lub w jakimś warsztacie motocyklowym chociaż byłem w jednym to co mi zaproponowali zrobić to szkoda słów, metoda prób i błedów co wiąże sie z ogromnymi kosztami,a na temat PC i FP nic nie wiedzą.

proszę o pomoc !!!!!!!!! odp. można kierować bezpośrednio na mój adres [email protected]

pozdrawiam

Edytowane przez misiekwarrior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgranie mapy w PC 1200zł :blink: kogoś chyba fantazja poniosła i to bardzo, mapę to jak masz lapka sam może sprawdzić jaka jest i ewentualnie zapodać coś innego, w Rzeszowie hamownia + korekta mapy to koszt 300-400zł z tego co kiedyś się pytałem , sama zmiana mapy jest bajecznie prosta tylko problem w tym by dobrać coś odpowiedniego

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC- power comander

FP-fuel pack

Sterowniki zewnętrzne do strojenia wtrysku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...