Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś na allegro widziałem pług do warriora taki mały delikatny, macie może jakiś namiar na kogoś co robi takie cuda z laminatu ???

Hej.Firma plastbike ze Skarżyska Kamiennej.http://www.plastbike.pl/joomla/1/ ,możesz zadzwonić i pogadać.zrobią wszystko co zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych forumowiczów czy ktoś z Was ma lub wie które z podnośników motocyklowych dostępnych w internecie będą kompatybilne z Warriorem. Zadanie podobnego pytania sprzedającym powoduje pewne problemy z odpowiedzią. Chciałbym postawić motocykl na tego typu podnośnikach w okresie zimowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taki ,sam używam podobnego od 6 lat.W sezonie serwisuję motocykle kolegom,a zimą jak nic nie robię to moje moto, już któreś z kolei na nim zimuje.,

http://moto.allegro.pl/podnosnik-motocyklowy-car-jack-681kg-super-prezent-i2792960093.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy na okres zimowy postawienie moto na podnosniku aż takie jest konieczne a jesli nie to co sie może stac.

 

Nie jest konieczne ale wtedy co jakiś czas powinno się motocykl przetoczyć chyba o 1/4 obrotu koła aby opony nie odkształcały się jeśli moto stoi kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo co kolega, wybrałem ze względu na cenę ( 299zł rok temu kosztował ) i na minimalną wysokość tak by bez kombinacji podjechać nim pod ramę, kolega miał podobny i ten już był wyższy nie mieścił sie swobodnie, jedynie co mnie bardzo zdenerwowało to fakt że w pudełku nie było żadnego dowodu zakupu nie wspominając o jakimkolwiek certyfikacje którym się tak sprzedający chwali, wiem nie jest mi to potrzebne ale sam fakt braku tego mnie wq....... i śmiem twierdzić że jest to porostu jakaś " dobra " garażowa robota i na koniec dodam że podnośnik nie równo bierze ale to akurat mi nie przeszkadza, generalnie na plus

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na allegro widziałem pług do warriora taki mały delikatny, macie może jakiś namiar na kogoś co robi takie cuda z laminatu ???

 

Mam taki maly plug. Czarny z siatka. Zamieniłem na dużą osłonę ramy. Jak coś to priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do kolegów z nieseryjnymi kominami:

- Przechodził ktoś z was policyjną kontrole drogową dotyczącą głośności wydechu?

Ja mam seryjny tłumik ale wybebeszony przez Edzia (w każdym razie głosny) i..........na szczęście na razie nie przechodziłem żadnej kontroli Policji i niech tak pozostanie, bo jak się trafi na upierdliwego policjanta to dowód zabierają i trzeba się zgłosić na kontrolę głośności do SKP. Kolega przez to przechodził. Trzeba było wtedy założyć cichy tłumik i było OK ......... aż do następnego razu i tak w kółko zabawa w kotka i myszkę :laugh:

Zresztą są już duże problemy z przeglądem rejestracyjnym, trzeba jechać do tzw "zaprzyjaźnionej" stacji SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No O.K. ale ja właśnie o tym pisałem wcześniej... chodzi mi o sposób pomiaru przez policję w miejscu zatrzymania pojazdu.

Mi miejscowa policja zwróciła uwagę na zbyt głośny wydech (fakt, głośny jest) - pojechałem na SKP i tam po pomiarach uznali, że mieści się w normie.

Więc jestem ciekaw jakie macie doświadczenia w tej kwestii...

 

 

 

 

p.s: ooo - naprawa/restaurowanie warriora made in poland....

 

 

Hmmm, zrobili połamaną ramę :blink: ...

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No O.K. ale ja właśnie o tym pisałem wcześniej... chodzi mi o sposób pomiaru przez policję w miejscu zatrzymania pojazdu.

Mi miejscowa policja zwróciła uwagę na zbyt głośny wydech (fakt, głośny jest) - pojechałem na SKP i tam po pomiarach uznali, że mieści się w normie.

Więc jestem ciekaw jakie macie doświadczenia w tej kwestii...

 

 

 

 

p.s: ooo - naprawa/restaurowanie warriora made in poland....

 

 

 

Hmmm, zrobili połamaną ramę :blink: ...

 

Filmik ciekawy bo można zobaczyć szkielecik...ale mam mieszane odczucia po jego obejrzeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - tak uszkodzonej ramy raczej nie powinno się naprawiać... a tu jescze się tym chwalą no bo "polak potrafi" hmm...

 

 

 

 

--------------------------

Ktoś szukał....

http://allegro.pl/spojler-plug-yamaha-warrior-xv1700-i2796693262.html

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalą tylko przestrzegają!!!

jak kupowałem swojego warriora, to zastanawiałem sie nad tym z filmiku, bo był wtedy na allegro za 21 tys/ 2006 rok - sprzedawał go handlarz z Parczewa. Taki motocykl nadaje się tylko na złom!!! Prawo powinno zabraniać sprowadzania i rejestracji takiego złomu!!!

co do pługu - kupiłem taki sam i sprawuje sie o'k...teraz szukam owiewki przedniej w stylu night roda. Może ktoś ma namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A tu inne ich robione sprzęty...

 

http://www.youtube.com/watch?v=AGyWrLjBRP8

 

:blink: ....

 

 

 

 

Pytanie czy klienci zainteresowani kupnem tych motocykli mają świadomość jak były połamane...

(zwłaszcza te główki ram w ducatach)

 

 

2:32 minuta filmu jest kolejny warrior rozerwany na pół :ohmy: ... i był niedawno na allegro.

 

http://allegro.pl/ya...2729418848.html

 

 

cyt: "motocykl sprowadzony w stanie takim jak na zdięciach polecam na motocykl"

 

hahahahaha

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...