Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moze by tak tutaj poleciec? http://rswarrior.com/forums/t/124939.aspx

 

witam i pozdrawiam wszystkich dosiadajacych Wojownika i tych chorujacych na niego :)

 

1.Marten powiem Ci ze na dzien dzisiejszy wybieram sie tam !!!!!

nie mialem zadnych planow jak spedzic urlop ,ale teraz juz mam :)

tyle ze bede jechal od 2 strony z hiszpanii ,a ten zlot jest mi po drodze do polski wiec zaje***cie !! :)

geba mi sie cieszy od ucha do ucha.

oczywiscie jest kupa czasu i duzo moze sie wydazyc.

 

2. co do spalania to normalnie ok 6 L

gdy jechal ze mna kumpel swoim moto,a on nie mogl pogonic i wleklismy sie 90/100km/h spalil ok 5 L

we francji gdy pogonilem to ... wypil troche

(Warrior'a kupilem w PL i pojechalem nim do Hiszpanii, tu go nie znaja,bo Yamaha go nie sprzedawala)

 

3. mam jeszcze 2 kumpli co maja Warrior'y i jednego co .......bedzie mial :))

dam im znac i o zlocie i o tym watku na forum

 

4mam w swoim zmienione tlumiki na "BUB" krotkie, takie same jak V&H

pieknie gada... ale jeden powazny minus....

orginal jest zadarty do gory i jest ok a te sa "poziomo" .. dre tym dolnym o asfalt az huczy ..

koncowki i w polowie na zagieciach.....jeszcze z pol roku zedre na wylot :))

mysle zeby kupic orginal... bo to zbyt niebezpieczne

chociaz efekt jest niezly i kumple maja piekne widoki gdy biore zakret i iskry za mna leca....

...troche maly przeswit... ale przynajmniej sztywny jest ,nie to co moja shadow , tanczy jak chce :))

 

to tyle narazie.. pozdroofffka el Popi

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam wszystkich dosiadajacych Wojownika i tych chorujacych na niego :)

 

1.Marten powiem Ci ze na dzien dzisiejszy wybieram sie tam !!!!!

nie mialem zadnych planow jak spedzic urlop ,ale teraz juz mam :)

tyle ze bede jechal od 2 strony z hiszpanii ,a ten zlot jest mi po drodze do polski wiec zaje***cie !! :)

geba mi sie cieszy od ucha do ucha.

oczywiscie jest kupa czasu i duzo moze sie wydazyc.

 

 

to sie miniemy, bo jak dobrze pojdzie to ten zlot dla mnie bedzie wlasnie po drodze do... hiszpanii :) sztafeta czy co? :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie miniemy, bo jak dobrze pojdzie to ten zlot dla mnie bedzie wlasnie po drodze do... hiszpanii :) sztafeta czy co? :icon_mrgreen:

 

ha ha ha !!!

no niezle niezle !!!!

 

a szprechasz moze troche po niemiecku ?:)

 

czyli zaje***cie !!!!..... krecimy polska ekipe Wojownikow na Zlot w niemczech

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na odpalenie wiosenne i niestety stało się to czego się spodziewałem czyli akumulator zdechł. Spodziewałem się tego już na jesieni ale jeszcze dociągnąłem do końca sezonu ale teraz mimo ładowania zero reakcji - w sumie jest to oryginalna bateria więc już swoje przeszła. Moje pytanie czy ktoś zmieniał aku w Warriorze? Problem w tym że siedzi tu rzadki (xxx) 14B-4 (w nawiasie 3 litery - bywają różne ale to zawsze to samo aku) - wymiary 70x152x145 12Ah. Czy ktoś eksperymentował z innymi łatwiej dostęnymi akumulatorami? Czy coś pasuje? Czy nie ma rady i musze wydać 350 na nową baterie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś eksperymentował z innymi łatwiej dostęnymi akumulatorami? Czy coś pasuje? Czy nie ma rady i musze wydać 350 na nową baterie?

 

Ok. 1,5 roku temu w serwisie Yamahy w Bydgoszczy włożyli do mojego Warriora akumulator Motostart YT14B-4 - kosztował chyba ok. 280 zł. Sprawuje się idealnie. W lutym po 4 m-cach postoju podładowałem go przez 2 godziny (na wszelki wypadek, być może nie było to konieczne) - i rozrusznik zakręcił normalnie jak w środku lata, motor odpalił od pierwszego razu :-) Ponieważ była u nas piękna słoneczna sobota, drogi czarne i suche, to na wszelki wypadek zrobiłem rundkę 40km, aby akumulator podładował się w czasie jazdy ;-)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam typ akumulatora - początek oznaczenia się różni (zależy od producenta?) - istotne że to T14B-4 - wszystkie mają ten sam rozmiar i pojemność.

Właśnie podpiąłem do innego prostownika po padło podejżenie że pierwszy był nie teges i jutro zobaczymy. Bateria ba 10.8V napięcia więc nie jest kompletnie padnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na odpalenie wiosenne i niestety stało się to czego się spodziewałem czyli akumulator zdechł. Spodziewałem się tego już na jesieni ale jeszcze dociągnąłem do końca sezonu ale teraz mimo ładowania zero reakcji - w sumie jest to oryginalna bateria więc już swoje przeszła. Moje pytanie czy ktoś zmieniał aku w Warriorze? Problem w tym że siedzi tu rzadki (xxx) 14B-4 (w nawiasie 3 litery - bywają różne ale to zawsze to samo aku) - wymiary 70x152x145 12Ah. Czy ktoś eksperymentował z innymi łatwiej dostęnymi akumulatorami? Czy coś pasuje? Czy nie ma rady i musze wydać 350 na nową baterie?

 

Nie dalej jak dwa tygodnie temu miałem ten sam problem, niestety bateria okazała sie juz zużyta i trzeba było kupić nową. Kupiłem na Allegro baterie VARTY cena 235 zł - zalewasz tylko akumulator elektrolitem i po dwóch godzinach nadaje sie do użytku. Poniżej podaje link do aukcji - zdaje sie ze to najtańsza oferta na rynku!!

 

http://www.motoallegro.pl/item581716427_ak...b_4_poznan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo - bardzo dobra cena - jak ja tego nie znalazłem?

Dodam sprzedawce bo dziś rano się okazało że mój prostownik jest do d. - pożyczyłem od ojca i dziś udało się odpalić. Natomiast pewnie i tak mnie nie ominie wymiana bo na jesieni mi już mocno bateria padała - dość długo trzeba było kręcić żeby odpalił. NO ale to już zostawię na koniec po zmianie świec, filtrów, płynów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kręcił i nie palił to raczej świece,słabym akumulatorem to za wiele nie pokręcisz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...