Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdpinam się pod pytanie, najchetniej kupiłbym kiere Customową na wysokich giętych podporach.

 

Z tym Panowie może być ciężko. Sam szukałem takiej kierownicy do mojego warriora i co najlepsze znalazłem ją, kupiłem na allegro za niewielkie pieniądze. Myśle, że w salonie yamahy mozna na zamówienie sprowadzic takie akcesoria, tylko oczywiscie to bedzie kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli sprawdzałeś na zimnym to fakt - będzie sucha ale olej widać niewiele niżej i po odpaleniu podejdzie do bagnetu. Ja tak miałem jak wlałem ustawowe 4.1 i też się dziwiłem. Natomiast mimo wszystko wlałem jeszcze jakieś 0.3L bo i tak te 4.1 po odpaleniu ledwo dotykały bagnetu - teraz mam okiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wreszcie znajomy z Kuźni zrobił mi oparcie dla pasażerki. żeby nie szpecic motocykla za bardzo jest to wersja zdejmowana, ktorą zakładam tylko na wycieczki z żoną i powiem, że sam już trochę polatałem Warriorem ale w sobote skoczyliśmy do Łodzi we dwójkę i to dalej szatan nie kogut - idzie jak wściekły i dodatkowa osoba nie robi mu żadnej różnicy. Coraz bardziej kocham tego byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupiłem z PC wiec nie powiem ci jakie są różnice natomiast z tego co czytałem na forum i nie tylko to objaw który jest o u mnie jest dość powszechny - chodzi o to że dół jest zdławiony nieco za to w wyższych obrotach rwie ostro do przodu. mam plan zrobić u siebie ponowne strojenie i hamownie żeby wiedzieć ile wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupiłem z PC wiec nie powiem ci jakie są różnice natomiast z tego co czytałem na forum i nie tylko to objaw który jest o u mnie jest dość powszechny - chodzi o to że dół jest zdławiony nieco za to w wyższych obrotach rwie ostro do przodu. mam plan zrobić u siebie ponowne strojenie i hamownie żeby wiedzieć ile wychodzi.

 

Mam pytanko, masz w W-wie sprawdzony warsztat gdzie zrobią to profesjonalnie? a tak w ogóle gdzie serwisujesz swoje moto, szukam dobrego mechanika może kogoś polecisz.

 

Dzieki za info :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PC - gdzieś w tym wątku przewinął się sprawdzony warsztat - sam będę musiał jeszcze raz poszukać.

Co do serwisu - nie mam bo sam do tej pory robiłem wszystko no ale na razie to tylko filtry, płyny, świece itd. Teraz zastanawiam się czy samemu zmieniac przewody cham na oplot czy dac do robienia bo niby to żadna wielka filozofia ale jednak i tak szykuje się większy przegląd.

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki - po wczorajszej wycieczce - zrobiliśmy z żoną ponad 400km do Kazimierza, Annopolu i z powrotem przez Kozienice głównie po drogach powiatowych z całą pewnością odradzam lowering kity do Warriora. Mój przypłynął już obniżony więc średnio jest jak go podnieść bezkosztowo - z resztą i tak bym nie podniósł bo wygląda rewelacyjnie taki obniżony - ale na prawdę trzeba uważać na wszelkich koleinach, garbach i nierównościach - parę razy mocniej się kładąć w łuku przerysowałem spodem o jakieś garby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam się nad zamontowaniem Power Commandera w swoim moto i tu prośba o opinie kogoś z kolegów kto ma już działające to urządzenie, czy warto się w to bawić?

 

Z góry dzięki za pomoc :notworthy:

 

Mialem zamontowany PC i napewno silnik kręci wyżej ( max moment -koło 1000obr wyżej) i może troche lepiej przyspiesza ale diametralnych różnic ze standardem niema natomiast na niskich obrotach często gaśnie i schodzi z obrotów i troche mnie to wkurzało, dojeżdzając do świateł musiałem podkręcać manetke bo gasł bez przyczyny. Ten wątek był już kiedyś poruszany i z tego co czytałem działo się tam każdemu- być może to kwestia fachowego zestrojenia, tak czy siak zrezygnowałem z tego i sprzedałem badziewie. Zostałem przy wydechach V&H i filtrach K&N i to w zupełności wystarcza żeby spałować 600 na światłach :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

 

a co sądzicie o Yamaha Rider, czy to nastepca czy raczej większy brat Warriora?

Myślę że to coś całkiem innego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...