Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Gutek. Dwa Warriory na jednym małym osiedlu, a po drugiej stronie ulicy jakiś Wild Star się kręci. Jak masz wyprowadzone przewody z kierownicy? Przy samej półce? Pewnie jeśli chce się te przewody puścić w kierownicy to należałoby je trochę wydłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam podobny problem jaki miał Adamzuuo. Chodzi o przerywanie po przekroczeniu 3tyś. obrotów. Jakby zapłon odcinało. Znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu? Dodam, że 2 lata nie miałem problemu. Zaczęło się tak dziać jakieś 2 tygodnie temu.

Ja mam to samo. Zgłupiałem do reszty - pisałem już na forach o tym problemie. Sprawdziłem poczawszy od czujnika stopki, poprzez odpowietrzenie baku, wtryski, świece, filtry itp. teraz wypiąłem Power Commandera, spróbuję uaktualnić mapy. Na razie przelece sie do Rumunii i z powrotem, jak nie bedzie problemu to znaczy że PC miesza.

Teraz pytanie: jaka mapa? Dla Vance&Hines big Shots, wyprute airboxy i założone stożkowe K&N bezpośrednio na dolotach, rocznik 2007 USA?

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone PC i tam znajdziesz listę map...może akurat któraś podejdzie do twoich modyfikacji...

http://www.powercommander.com/powercommander/MapLookUp/powercommander_map_lookup.aspx?mkid=28&mkname=Yamaha&mdlid=124&mdlname=Road+Star+Warrior&yrid=2007

a tak w ogóle to powinienes raczej mieć fuelpack, a nie PC....

Edytowane przez Worriot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy i informacje znajdziesz tutaj http://www.rswarrior.com/forums/23-pciii-maps-needed/180173-pc3-map-vance-hines-big-shots-k-n-filter.html

ewentualnie ja mam zestaw map które dostałem od chłopaków z forum

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc po nieobecnosci. Z Rumunii nic nie wyszlo bo pogoda h...wa, a wygodniu nawet z garazu sprzeta nie wyprowadzilem.

Skwara, jak mozesz to podeslij mi mapy albo linki na priva [email protected] , sprobuje cos pomieszac. Po tym co poczytalem na rswarrior.com, to chlopaki maja takie same problemy. Wiec albo mapy albo sprawdzenie instalacji, czy gdzies przebicia nie ma albo zlego masowania. Jak cos znajde to dam znac.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry!

 

Witam serdecznie wszystkich warriorowców!

Jestem tu totalnie nowy i nie znam się na forach, więc jeśli coś nie tak piszę to nie rzucajcie kamieniami.

Mam pytanie odnośnie poszerzania felgi tylnej do 240. Czy ktoś już przerabiał u tego gościa z Częstochowy? Czy może jakieś inne opcje, cena którą podał dzisiaj za robotę to 1600 zł więc nie jest za tanio. Może ktoś zna jakąś firmę w okolicach Poznania, która mogłaby się tym zająć?

Może kupić nową customową? Tyle pytań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

 

Witam serdecznie wszystkich warriorowców!

Jestem tu totalnie nowy i nie znam się na forach, więc jeśli coś nie tak piszę to nie rzucajcie kamieniami.

Mam pytanie odnośnie poszerzania felgi tylnej do 240. Czy ktoś już przerabiał u tego gościa z Częstochowy? Czy może jakieś inne opcje, cena którą podał dzisiaj za robotę to 1600 zł więc nie jest za tanio. Może ktoś zna jakąś firmę w okolicach Poznania, która mogłaby się tym zająć?

Może kupić nową customową? Tyle pytań :)

witaj

 

kolego podaj namiar na tego goscia z Czestochowy sam poszukuje kogoś co przerabia fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

kolego podaj namiar na tego goscia z Czestochowy sam poszukuje kogoś co przerabia fele

 

ukradłem cyt. od kolegi v-maxr na 45 str:

Cyt: "Witam ,przedmiotem aukcji jest przerobienie, poszerzenie felgi motocyklowej lub samochodowej. Cena kup teraz dotyczy spawania jednego rantu felgi,plus materiał na ranty.Felga widoczna na zdjeciach po przeróbce to 18-8cali, opona 240,wchodzi bez przeróbki wachacza. Wieloletnie doświadczenie w naprawie felg. Masz pytania dzwoń 603 062 094..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ukradłem cyt. od kolegi v-maxr na 45 str:

Cyt: "Witam ,przedmiotem aukcji jest przerobienie, poszerzenie felgi motocyklowej lub samochodowej. Cena kup teraz dotyczy spawania jednego rantu felgi,plus materiał na ranty.Felga widoczna na zdjeciach po przeróbce to 18-8cali, opona 240,wchodzi bez przeróbki wachacza. Wieloletnie doświadczenie w naprawie felg. Masz pytania dzwoń 603 062 094..."

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mojego wariata dopadł wyciek z widelca. I teraz pytanie, czy wymiana uszczelniaczy w widelcu USD ject dużo bardziej skomplikowana od wymiany w widelcu tradycyjnym, czy próbować robić samemu, czy oddać do speca? W Maximie robiłem sam z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poradziłem sobie sam.ksiazka serwisowa i mysle,że tez dasz radę...Jedyne jaki miałem problem to taki iż do nagięcia części spręzynującej potrzebny jest specjalny klucz ale ja użyłem rączek od gwintownika i było juz z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...