Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam śrub mocujących przednią tarczę kilka sztuk

co prawda jeszcze nie zniszczyłem ale mam problem z odkręceniem bo bezmyślnie dałem chyba za dużo "czerwonego kleju" jak ewemtualnie mozna by to odkręcić by nie zniszczy zapuścić to czymś ??? czy tylko grzanie palnikiem wchodzi w grę ??

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Spróbuj to szarpnąć pneumatem. Tak przy okazji śrub to tylko oryginały do tarczy moim zdaniem jakby co. Ale nie powinny sie poniszczyć tylko trzeba mieć dobre (udarowe) bity. Rozbiórka Loctita temperaturą ok. 150*C a niektóre nawet 250*C (tak przewidział producent), zależy czym to dokładnie było klejone. Nie spieprzyć łbów słabymi kluczami.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kolegów pytanie odnośnie opon. Moją uwagę przykuły opony :

Michelin Commander II 200/55R17 oraz 130/70R18 63 H

Pierwsza z nich jest ciut wyższa a druga ciut szersza. Czy takie rozwiązanie może mieć jakiś negatywny wpływ na właściwości trakcyjne Warriora?

Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z podobnymi rozmiarami opon to proszę o komentarz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyl bym zalozyl ,
przodu nie bo 130 moze pogorszyc jazde no i 63 H ...szukaj cos z wyzszymi numerami

lub dwu skladnikowa (tak jak Ci pisalem)

Bridgrstone BT 023 srodek twardszy, boki miekie...druga taka zajezdzam dla mnie ok

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem METZELER ME 880 130/70 18" 63H do 210 km/h i nie uważam że dokonałem złego wyboru no chyba że ktoś na trasie jeździ z prędkością powyżej 210 to niech szuka czegoś lepszego, bez przesady Panowie

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem METZELER ME 880 130/70 18" 63H do 210 km/h i nie uważam że dokonałem złego wyboru no chyba że ktoś na trasie jeździ z prędkością powyżej 210 to niech szuka czegoś lepszego, bez przesady Panowie

poprostu znam przypadki ze chlopaki zalozyli szersze opony na przod i motocykl sie gorzej prowadzil

nawet chyba w XJR 1200 yamaha zakladala fabrycznie 130 i zrezygnowali na rzecz 120...taki maly przyklad :)

 

.. ja nie kombinuje z przodem NIGDY, ..tyl to co innego

 

mala ciekawostka

w Hiszpanii jak zmienisz rozmiar opony to przegladu nie przejdzie

bo uwazaja ze skoro producent przewidzial "taki" rozmiar, to "taki" powinien byc ...ale jak wiadomo zycie swoja droga :D

Edytowane przez el Popi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników, niedawno Babcia Maxim dostała współlokatora. Yamaha XV 1700 Warrior rocznik 2003. Poszperałem trochę w necie i tylko tutaj poza rswarrior.com znajdę parę informacji na temat tego sprzętu. Od dawna miałem chęć na dużą V-kę i doczekałem się. Wariat zwija asfalt, prowadzi się jak po sznurku, składa się w zakrętach elegancko, hamuje jak należy i przy gwałtownym odkręceniu dudni tak że kury przestają się nieść. Już wymyśliłem parę modyfikacji ale to pewnie od jesieni. Tak więc w pierwszej kolejności zmienię kierownicę, uspawam t-bar z kwasówki i pochowam kable wewnątrz, potem pewnie manetki, przewody hamulcowe w oplocie, mocowanie tablicy troche wyżej i może coś z wydechem podumam bo ten chociaż ładnie gada to wizualnie nie bardzo. A teraz parę zdjęć:

 

post-72507-0-24818100-1377240550.jpg

post-72507-0-05633100-1377240555.jpg

post-72507-0-20623000-1377240561.jpg

post-72507-0-06191300-1377240565.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...