Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam ,że pomysł jednak nie do zrealizowania,zwłaszcza do rzadkiego moto.pewnie za duże koszty.Zwróć uwagę ,że nie ma w ogóle serwisówek w języku polskim do żadnego moto.nawet do bardzo popularnych.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja witam kolejnego Warriowca z Warszawy. Jest nas coraz więcej, rozsianych po całym kraju. Trudno teraz zorganizować jakieś spotkanie,idzie zima i pogoda może się zmienić z dnia na dzień. Zrobić pare setek km.w listopadzie,nie jest łatwe. Moja 'lalunia'jeszcze w sen zimowy nie odpada i w każdej chwili gotowado do jazdy,ale ganiam tylko po okolicy, a już niedługo, wyciągam akumulator i moto pod kołderke Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czouem Chuopaki :)

Czytam forum jakiś czas i chyba najwyższa pora sie ujawnić :-).

 

Od kilku lat posiadam Warriora Midnight z 2006 roku. Ma kilka modyfikacji ale glownie wizualnych.

Przejechałem jakieś 54 tysiące i po kilku wczesniejszych motocyklach poki co nie widze konkurencji.

 

Mieszkam na podkarpaciu i chętnie bym się spotkał na jakiś zlocie w dowolnym miejscu Polski.

 

Prosiłbym też o jakiś filmik z brzmieniem przerobionego komina. Mam wprawdzie końcówkę Baron sport nasty slip one ale ładnie warczący czarny komin mi się dalej marzy. Proszę tez o telefon do pana Edwarda :), jeśli można.

20120325125537.jpg

 

Pozdro

Edytowane przez yello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj bracie wojowniku.Dobrze, że sie ujawniłeś. Nasz grupa się rozrasta to może jednak to spotkanie w centralnej Polsce dojdzie do skutku.Na początku sezonu trzeba odświeżyć temat zlotu.Pozdrowienia i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiar mój nie jest tajemnicą- meil. [email protected] a telefon jest w podpisie.

 

2 dni temu robiłem-modyfikowałem seryjną rynnę hehe do Warrior-a

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się informacjami co do dziwnego odgłosu(grzechotania)mojego silnika na wolnych obrotach gdy jest gorący...Odgłos dochodzi z przedniej części silnika tak jakby z okolic rozrusznika lub przedniej scianki cylindra.W pewnym stopniu poradziłem sobie z tym problemem podnosząc jedynie obroty do 1000.Jest o wiele ciszej i już stojąc na światłach nie lasuje mi ten dźwięk mózgu jak to miało miejsce wcześniej heh.Może komuś się to przyda bo oczytałem się bardzo dużo na temat hałasowania naszych wariatek.W stanach bardzo dużo osób spotkało się z jakimiś dziwnymi dźwiękami dobiegającymi z serca motocykla .Wiele osób mówi że to nic złego,że te silniki tak mają gdyż są chłodzone powietrzem a to ma się na minus co do akustyki ów maszyny jak i to iż cylindry są aluminiowe a nie stalowe.Może jest w tym garść prawdy ale chyba nikt nie lubi jak w swoim kochanym motocyklu coś stuka,rzęźi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czouem Chuopaki :)

Czytam forum jakiś czas i chyba najwyższa pora sie ujawnić :-).

 

Od kilku lat posiadam Warriora Midnight z 2006 roku. Ma kilka modyfikacji ale glownie wizualnych.

Przejechałem jakieś 54 tysiące i po kilku wczesniejszych motocyklach poki co nie widze konkurencji.

 

Mieszkam na podkarpaciu i chętnie bym się spotkał na jakiś zlocie w dowolnym miejscu Polski.

 

Prosiłbym też o jakiś filmik z brzmieniem przerobionego komina. Mam wprawdzie końcówkę Baron sport nasty slip one ale ładnie warczący czarny komin mi się dalej marzy. Proszę tez o telefon do pana Edwarda :), jeśli można.

20120325125537.jpg

 

Pozdro

Extra moto, no i ten uchwyt na tablice, ja przerobiłem już tylnią lampe i właśnie szukam takiego, jak coś wiesz na ten temat, daj namiary. będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra moto, no i ten uchwyt na tablice, ja przerobiłem już tylnią lampe i właśnie szukam takiego, jak coś wiesz na ten temat, daj namiary. będę wdzięczny. Pozdrawiam.

 

Czesc. Uchwyt wynyslilem na podstawie obserwacji w necie :-). Kolega mi wykonal. Troche bez sensu zainwestowalem w chromonikiel bo wystarczylby ze zwyklej czarnej blachy wymalowanej na matowo. No ale jest poki co srebrny.

Moge go zapytac ile by kosztowalo zrobienie takiego czy czarnego i dam Ci znac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się informacjami co do dziwnego odgłosu(grzechotania)mojego silnika na wolnych obrotach gdy jest gorący...Odgłos dochodzi z przedniej części silnika tak jakby z okolic rozrusznika lub przedniej scianki cylindra.W pewnym stopniu poradziłem sobie z tym problemem podnosząc jedynie obroty do 1000.Jest o wiele ciszej i już stojąc na światłach nie lasuje mi ten dźwięk mózgu jak to miało miejsce wcześniej heh.Może komuś się to przyda bo oczytałem się bardzo dużo na temat hałasowania naszych wariatek.W stanach bardzo dużo osób spotkało się z jakimiś dziwnymi dźwiękami dobiegającymi z serca motocykla .Wiele osób mówi że to nic złego,że te silniki tak mają gdyż są chłodzone powietrzem a to ma się na minus co do akustyki ów maszyny jak i to iż cylindry są aluminiowe a nie stalowe.Może jest w tym garść prawdy ale chyba nikt nie lubi jak w swoim kochanym motocyklu coś stuka,rzęźi itp.

 

 

Witaj .Możesz dokładnie opisać jak się reguluje obroty silnika tak ze szaczegółami? Zainteresowani pewnie skorzystają. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...