Skocz do zawartości

Ile Hayabus na forum???


Rekomendowane odpowiedzi

RudyXJ amorek żebyś nie wiem jak dokręcał(do ukręcenia śruby) to i tak bedzie latał :) Tak ma być bo i taka jego budowa. U mnie lata i u innych też lata :)

amen

a lata bo jest na przegubach kulowych :bigrazz:

 

Próbowaliście zmian nastawów fabrycznych, bo na takich obecnie jeżdżę?

do szybkiego latania po winklach wyszło mi tak

pród:

napięcie sprężyny 3

dobicie 2

odbicie 2

tył

napięcie sprężyny bez zmian

dobicie 3

odbicie 2

 

drynda robi się twarda jak supersport, ale jako tako się trzyma drogi...

PS

ja mam grubo ponad 60kkm na szafie i mogę już mieć wyrobione amory....

Edytowane przez jacek_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

even sprawdź jeszcze ilość oleju w lagach a przede wszystkim jego stan bo to może być główną przyczyną...w wielu przypadkach wystarcza odkręcenie lag, wylanie starego oleju, wyczyszczenie i wlanie nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku już do tego doszedłem, amorek jest na takich jakby "przegubikach" i faktycznie jest dokręcony na max i i tak sie rusza ... Wczoraj odebrałem jedno z wypełnień i kierunek z owiewki (były popękane uchwyty i mam nadzieje , ze moto do końca weekendu lub max w poniedziałek już będzie wyglądać jak przed szlifami , jedynie komin poczeka ... Wilku co do wakacji to włochy sam miód, oczywiście troche czasu na alpy i dolomity poświęcić a nie tylko plaża , plaża ;) choc w tym roku osobiście planuję PL , może dookoła albo poprostu spontan, znudzi sie np. w zakopcu to buch na mazury, tegoroczny fundusz nie pozwoli pchać sie za granicę , szczególnie , że Euro tak na górkę wskoczyło ...

Wilku będziesz w Rudnej na zlocie ?? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzisiaj jeszcze przed urlopem mam 2 zmianę, a do południa pakowanko, mocowanie kuferków, wymiana oponki i ogólne przygotowanie motocykla do wyprawy także na zlot nie ma szans...

 

Już się wszystko wyjasniło i jednak padło w tym roku na wyprawe po Polsce. Ale i tak mi się micha cieszy bo bo w planach około 4kkm i zwiedzenie wielu ciekawych miejsc :)

Planowyany termin wyjazdu w Poniedziałek - oby się tylko troszkę chmurki przetarły.

 

Ps. RudyXJ a skąd w końcu wytrzasneleś owiewki. Regeneracji starych czy jednak załatwiłeś coś w tym głogowie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja hayka dostała stalowe oploty .Wymieniłem przód tył i sprzęgło.Zobaczymy jak będzie się to sprawowało :biggrin:

ja mam tylko przód... ale różnica jest znaczna in plus... tył i sprzęgło sobie po opiniach innych userów darowałem...

 

a ja zaczołem się pieprzć ze stelażami pod kufry...

http://www.pmk-krakow.org/forum/viewthread...69&pid=0#post_0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko przód... ale różnica jest znaczna in plus... tył i sprzęgło sobie po opiniach innych userów darowałem...

 

a ja zaczołem się pieprzć ze stelażami pod kufry...

http://www.pmk-krakow.org/forum/viewthread...69&pid=0#post_0

 

fajno, tez o bokach mysle...ale mam takiego samego sw-motech pod top ....i kufer lata (mniej niz na poprzednim givi/kappa ale lata):( ...chyba jednak nie istnieje idelany markowy stelaz pod hayke...udalo sie przejechac 5.6tys km w tym dziurawa Albanie ale kufer musialem siatka dodatkowo wzmocnic ...i mimo wszystko urwala sie jedna sruba mocujaca stelaz pod siedzeniem...rozmyslam nad dorobieniem stelaza centralnego i sprzedaza sw-motech...mimo wszystko daje rade ale myslalem ze bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja Haya na 100% na następny sezon dostanie w prezencie stalowy oplocik:) Sprzegło sobie podaruje, ale przód i tył bedzie. No i może ksenonik się zapoda :)

 

No i zobaczymy jak tam ten moje stelaże five-stars się sprawdzą - zobaczymy czy faktycznie pękają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie śmigam jeszcze VFR 800 ale moje serce zaczyna coraz mocniej bić do hayki zamierzam sobie takową zakupić z lat 04-05 na co mam zwrócić uwagę?

Jeszcze jedno od którego roku zmienił się napis na zbiorniku?

Poz. Wszystkich posiadaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie śmigam jeszcze VFR 800 ale moje serce zaczyna coraz mocniej bić do hayki zamierzam sobie takową zakupić z lat 04-05 na co mam zwrócić uwagę?

Jeszcze jedno od którego roku zmienił się napis na zbiorniku?

 

Te roczniki już nie mają wad wieku dziecięcego więc poprostu musisz go prześwietlić jak najdokładniej się da - jak każdy kupowany motocykl używany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uzytkowniów Busy!!

Idzie lato,czas wypraw motocyklowych,interesuje mnie gdzie byliscie swoimi Hajkami najdalej???

Ja uzytkuje swoja Buse od 3 lat i po nawinięciu prawie 60tys km najdalej dotarłem na Islandie.

Zjechałem równiez trochę krajów Europy kontynentalnej.

Zapraszam na foty z Islandii

 

NAPISZCIE CO UDAŁO WAM SIE ZOBACZYC ZA KIEROWNICY HAJKI

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow..czad :) ...ja tez tak chce ;)

 

moj najdalszy wyjazd to wyjazd z poczatku maja tego roku ..5600 km w 14dni

Polska->Słowacja->Węgry->Serbia->Macedonia-> Grecja->Albania->Czarnogóra-> Chorwacja-> Bośnia i Hercegowina->Chorwacja->Węgry->Słowacja->Polska

 

za rok Portugalia, calosc okolo 8tys, moze wiecej...w sumie dopiero zaczynam przygody z turystyka na hayce a mam ja dopiero od sierpnia 08, i dopiero wyjezdzilem 16tys

 

PS. Albanskie drogi - czad :) ...smieszni sa Niemcy na wypasionych bmw GS i marudza ,ze trasa nieprzejezdna :)

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy hayabusy ,pod koniec ubiegłego roku stałem się posiadaczem sokoła wędrownego z 2001r przy okazji wrzucę parę fotek , pozdrawiam i szerokości na tych naszych drogach .

 

 

 

 

http://img23.imageshack.us/gal.php?g=obraz005xgx.jpg

Edytowane przez Jot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...