Skocz do zawartości

Książki serwisowe


Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję po polsku.

 

powodzenia. gdybyś przejrzał uczciwie chociaż JEDEN temat dot. serwisówek wiedziałbyś, że nie ma żadnych po polsku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam poszukuje jakieś książki serwisowej do suzuki dr 125 z 1999 roku klepią mi zawory chce je podregulować a dobrze by było mieć taka książkę serwisowa przeglądam i nigdzie jej nie mogę znaleźć to moje gg 3535231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Poszukuje serwisówki do Hondy CB650 SC Nighthawk z 82 roku . Przekopałem chyba wszystko ale konkretnie do mojego modelu nie znalazłem niestety. A jeżeli już coś jest to linki niestety wygasły.

 

Witam!

 

Mam ten sam problem odnośnie serwisówki do Nighthawka jednak z roku 83' model RC13 - byłbym wdzięczny za nadesłanie linka do materiałów serwisowych dotyczących tego motocykla.

 

Pozdrawiam!

Szkiełkowanie, piaskowanie, polgrid. Wrocław. Info PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam serdecznie

pilnie potrzebuję manuala do suzuki gs 250 fws głównie chodzi mi o schemat elektryki bo muszę złożyć w całość

może ktoś ma coś takiego w posiadaniu bo to co znalazłem jest nie do odczytania

 

bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Szukam głównie książki serwisowej do Hondy CB 750 RC 38 Nighthawk oraz jakiś schematów i wszystkiego co może przydać się do prac nad motocyklem. Wszystkie pliki w języku angielskim, bo na polski nawet nie liczę. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...