Skocz do zawartości

Co po Hornecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Od paru lat mam Horneta 600 i chyba czas na zmianę.

Coś co bardziej nadaje się na trasę i nie pali więcej niż szerszeń ale ma podobne osiągi.

 

Myślałem nad VTR'ką 1000...ale róznica w spalaniu jest niewielka, to samo SV 1000, VFR 800 za ciężka dla mnie. Nie chcę sześćsetek, bo jedną już mam.

 

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły dające się zrealizować za około 14 tyś zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że doradzanie kupna przez net jest bez sensu. Lepiej pojeździć po salonach, komisach, naciągać znajomych żeby dali się przejechać swoimi motocyklami, a dopasujesz coś do siebie. Samo oglądanie zdjęć, czytanie opinii użytkowników i porównywanie danych katalogowych da spłycony pogląd. Każde moto ma indywidualny charakter i dopiero w praktyce można stwierdzić czy coś takiego pasuje Ci. Ja nie mam uprzedzeń do marek i staram się jeździć na różnych motocyklach gdy mam okazję. Gdybym nie miał ograniczonych możliwości to pewnie przygarnąłbym z kilka tuzinów motocykli niezależnie od marki, narodowości czy typu, choć nie miałoby to i tak sensu, bo żadnego nie zdołałbym dobrze poznać. Poza tym nie szukając daleko, istnieje przecież duży Hornet, a spalanie zależy m.in. od stylu jazdy, wyregulowania motocykla itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest bicie piany...jak narazie to ty bijesz pianę kasztaniąc mi temat...idź sobie nabijaj posty w innym temacie.

 

duży hornet odpada, bo nie ma owiewki.

 

w tym momencie moim typem jest VTR 1000 z mniejszymi dyszami (podobno jest różnica w spalaniu) sprzętem jeździłem i byłem mile zaskoczony

Edytowane przez Lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może użyć akcesoryjnej owiewki, a seria VTR w oryginale też nie ma dużych owiewek. Poza tym jeśli zależy Ci na oszczędności to spalanie jest jedynie czubkiem góry lodowej. Zawsze większy litraż wiąże się z większymi kosztami utrzymania. Większa moc silnika może oznaczać większe tendencje w zjadaniu opon. Oczywiście wiele tutaj zależy od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...