Skocz do zawartości

Nie moge zarejestrowac CBR z francji


Rekomendowane odpowiedzi

czyli możemy mieć 10 letni sprzęt z przebiegiem 5 tys km i w rozumieniu US nadal jest on nowym

 

Pleace.... doczytaj ustawę.

 

Jest tam bardzo ważny zapis który pominąłeś a radykalnie zmienia interpretację.

 

 

" od daty pierwszej rejestracji nie minęło 6 miesięcy" , więc jakie dojeżdzenie km :)

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według przepisów dla US motocykl nowy to taki który ma mniej niż 6 miesięcy i 10tyś kilometrów przebiegu.

 

a nie czasem 6 miesiecy i 6 tys.km.JA jak rejetrowałem moto które miało 1 rok i przebieg 5500 to mi urzedas powiedział, ze moto ma przegieg mniejszy niz 6 tys i nie podlega zwolnieniu.Bylo to w 2oo7 roku.

 

Ostatnio rejstrowałem moto ktoremiąło 16 miesiecy i przebieg 7800 i było gites, bez zadnych udziwnień Bylo to w styczniu 2oo8.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któren tłumacz przysięgły tak zrobi? :smile: samemu nie tłumaczysz.

 

Zawsze można go uzywac do treningów na jakimś starym lotnisku czy na torze.

Chyba zapomniałeś ze żyjemy w Polsce :) tu jest wszystko możliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał identyczną sytuację. W Poznaniu się nie dało przez ten nieszczęsny wpis, za to w Gnieźnie na kumpla poszło "od ręki", potem tylko przerejestrowanie. Dodam, że motocykl był na 100% bezwypadkowy.

A niby jedno mamy prawo, jednak interpretacja zależy tylko od urzędniczej fantazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie jestes chyba jedynym co rejestruje pojazd z francji , skoro inne zarejestrowaly to dlaczego twojego nie moga ? albo inne nie mialy wpisu , albo twoj motocykl to jednak puzle....

 

 

a czy brief jest z obcieciem rogu , ablo gwiazdka ? - bo to tez oznacza zakaz rejestracji pojazdu ( wedle swiata motocykli - motocykle uzywane)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...