Skocz do zawartości

Naked Bike


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakim cudem tak szybko sprzedajesz i kupujesz kolejny sprzęt, na jakimś allegro były wystawione czy masz tylu znajomych co biorą?

 

Co mi tu śmierdzą gównem twoje opowiastki. Bez urazy.

Pozdro

 

Kupilem moto od gosci R6 z 2002 za 14300 zl. Pojechalem na przeglad tego samego dnia do mechanika i okazalo sie ze ja robil ostatnio i wymienil pol motocykla + rama jest przesunieta o 3mm. Zadzownilem do sprzedajacego i mowilem ze odstepujemy od umowy bo zlamal jej warunek - bylo cos, ze sprzedajacy oswiadcza ,ze motocykl jest bezwypadkowy. Nie bylo to prawda. Grożąć sądem sprzedajacy oddal kase a ja mu oddalem moto. (Moto dalej na allegro jest)

 

W zwiazku z tym kupilem K4... jak nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj bo po co ? Z resztą po co ja Ci sie tlumacze :D

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray , to znacz że zaczniesz pisać o r6 zle szybciej niz myslałem :D To teraz gixer jest numerm 1 . Napisz coś o nim, pewnie zrobiłes już 400km i wiesz o nim wszystko :D . Jesteśmy ciekawi jak się Tobie lata na nowym koniu :D !!!!!!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray , to znacz że zaczniesz pisać o r6 zle szybciej niz myslałem :D To teraz gixer jest numerm 1 . Napisz coś o nim, pewnie zrobiłes już 400km i wiesz o nim wszystko :D . Jesteśmy ciekawi jak się Tobie lata na nowym koniu :D !!!!!!

 

Pozdrawiam.

 

Nie nie bede pisal o niej źle nie martw sie :D

 

PS. Powiedz mi jak Ty to robisz, ze Ci wiatr nie przeszkadza na Hornecie ? pewnie jestes taki zawodowiec, ze przenikasz przez wiatr co albo jeździsz nie szybciej jak 80 km/h ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bede pisal o niej źle nie martw sie :D

 

PS. Powiedz mi jak Ty to robisz, ze Ci wiatr nie przeszkadza na Hornecie ? pewnie jestes taki zawodowiec, ze przenikasz przez wiatr co albo jeździsz nie szybciej jak 80 km/h ?

 

 

nie martwie się ze bedziesz pisał zle ale zaczynam się martwic ,że nic nie napiszesz. Masz na tym forum swioch wiernych fanów którzy, uwielbiają Twoje "pióro" :D

Ja nigdy nie mówiłem ,że wiatr mi nie przeszkadza po prostu polubiliśmy się. Kazdy kto kupuje nakeda raczej ma świadomość co się dzieje w czasie jazdy ,Ty stanowisz wyjątek. Pamiętam jak pisałeś jeszcze w dzień zakupu horneta o tym jak planujesz przerobić go na supersporta.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martwie się ze bedziesz pisał zle ale zaczynam się martwic ,że nic nie napiszesz. Masz na tym forum swioch wiernych fanów którzy, uwielbiają Twoje "pióro" :biggrin:

Ja nigdy nie mówiłem ,że wiatr mi nie przeszkadza po prostu polubiliśmy się. Kazdy kto kupuje nakeda raczej ma świadomość co się dzieje w czasie jazdy ,Ty stanowisz wyjątek. Pamiętam jak pisałeś jeszcze w dzień zakupu horneta o tym jak planujesz przerobić go na supersporta.

 

Pozdrawiam.

 

Żartujesz prawda ? :) poczytaj opinie innych uzytkownik co sądzą o walce z wiatrem na naked biku.... fakt chcialem przerobic, pewnie nie slyszales, ze zagranicą jest Hornet Cup o CB600 na torze to nic nowego ? jednak wolalem sie przesiasc na sporta z prawdziwego zdarzenia.

 

Pozdro.

 

PS. zajc nie tlumacz mu bo biedak nie wie ze Superbiki są od 650 cm itd.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz prawda ? :) poczytaj opinie innych uzytkownik co sądzą o walce z wiatrem na naked biku.... fakt chcialem przerobic, pewnie nie slyszales, ze zagranicą jest Hornet Cup o CB600 na torze to nic nowego ? jednak wolalem sie przesiasc na sporta z prawdziwego zdarzenia.

 

Pozdro.

 

PS. zajc nie tlumacz mu bo biedak nie wie ze Supersporty są od 650 cm itd.

słuchaj reyu ,rysiu czy jak Cie tam zawą jak chcesz mnie zdisować to wal ostro bo jak narazie to rzucasz zanęte i jak zadziała to zrobie się niemiły. O Hornet cup słyszałem i nie tylko za granicą a o pojemnościach pogadaj z chłopcami latającymi na skuperach oni wiedzą wszystko!

 

Dalej pozdrawiam ale juz mniej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj reyu ,rysiu czy jak Cie tam zawą jak chcesz mnie zdisować to wal ostro bo jak narazie to rzucasz zanęte i jak zadziała to zrobie się niemiły. O Hornet cup słyszałem i nie tylko za granicą a o pojemnościach pogadaj z chłopcami latającymi na skuperach oni wiedzą wszystko!

 

Dalej pozdrawiam ale juz mniej :biggrin:

 

Prosze dla prowokatora puscily delikatnie nerwy a ja staralem sie byc mily i grzecznie wszystko wytlumaczyc :)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaY obserwuje rozmowe od jakiegos czasu i powiem ci (jako bylemu posiadaczowi horneta i 3literowego nicka :icon_mrgreen:) zebys juz sie nie probowal na sile bronic i wtlaczac jakchs teorii dziwnych bo to dziala odwrotnie i sam siebie biczujesz a na dodatek to nieco smiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ,ja tez chce się troszke rozerwac i poczytac co Ray ma nam do przekazania więc przekazuje paleczke i milcze bo zostane posadzony o nabijanie sobie postow :icon_razz:

Bo co ja moge wiedzieć jak nie przekraczam 80km/h, no co........? GÓWNO :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet to jest jednak wspaniała "rzecz" :clap: .

Daje wiele możliwości.

 

Biorąc przykład z użytkownika RAY :banghead: też możemy co tydzień stać się posiadaczem nowego motocykla.

 

Zapytacie się jak??? :icon_exclaim:

 

Czy poprzez umiejętny zakup coraz to lepszej padaki po konkretnym dzwonie i zamianie na kolejną jeszcze lepszą i jeszcze lepszą???

Otóż nie !!! To za dużo zachodu, no i trzeba mieć kasę na tą pierwszą padakę.

 

UWAGA podaję klucz do sukcesu:

co tydzień zmiana w avatarze - na nowy motocykl (np. w tym tygodniu DUCATI 1098 a za tydzień HONDA 1000 RR) oraz koniecznie zmiany w podpisie/opisie

 

SUKCES gwarantowany :bigrazz:

 

Jeszcze jedno - żeby się nie zbłaźnić i przy okazji żeby cały misterny plan nie runął w gruzach NIE PISZCIE POSTÓW TAKICH JAK RAY :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...