Skocz do zawartości

Śruby samozabezpieczające


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej nieobecności na forum spowodowanej nauką :smile:

Korzystając z chwili wolnego czasu zająłem się moim Gieesem. Rozebrałem zawieszenie przednie i...

no właśnie osłona ozdobna półki na ktorej się trzyma kierownica, jak i ośka koła przykręcone były na śruby samozabezpieczające z pierścieniem z tworzywa sztucznego. Wydaje mi się że są to śruby jednorazowe czy powiniennem wymienić je na nowe czy założyć oryginalne :flesje: Za pomoc z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo ludzi zostawia takie jakie są czyli po odkręceniu przykręcają je znowu (ja też tak robie) ale prawidłowo po odkręceniu takiej nakrętki powinno się ją wymienić- decyzja należy do ciebie między bogiem a progiem jest tak że nie powinna się odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności na forum spowodowanej nauką :crossy:

Korzystając z chwili wolnego czasu zająłem się moim Gieesem. Rozebrałem zawieszenie przednie i...

no właśnie osłona ozdobna półki na ktorej się trzyma kierownica, jak i ośka koła przykręcone były na śruby samozabezpieczające z pierścieniem z tworzywa sztucznego. Wydaje mi się że są to śruby jednorazowe czy powiniennem wymienić je na nowe czy założyć oryginalne :icon_biggrin: Za pomoc z góry dzięki

O ile się nie mylę chodzi o nakretki nie śruby. Wymienia się je wówczas, gdy wkładka jest w sposób widoczny zużyta, przez co nie zabezpieczy części przed poluzowaniem. W innych przypadkach wcale nie ma potrzeby za każdym razem ich wymieniać, bo wkładka jest elastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...