Skocz do zawartości

12zł = 371zł czyli jak się zmienia cena w zależności od marki pojazdu


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Klient musi płacić, bo to wszystko utrzymywane jest z jego kasy..

 

Taki lajf... :icon_mrgreen:

 

Nnooo właśnie :) Czy aby musi ?

Nie mam nic przeciwko dobremu zarabianiu ale źle się czuję w roli jelenia. nie lubię być walony po rogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opel, sworzeń skrzyni , sklepy 12-14zł, ASO 10zł :icon_mrgreen:

wycieraczki Bosch, sklepy 40-60zł para, ASO 30-35zł para (spojler lub bez) :)

 

Wyjątki się zdarzają.

 

Np. gumowe dywaniki oryginał SEAT w salonie - wnętrze - 60 zł - bagażnik - 80 zł- ALLEGRO - 105 zł i 100 zł

 

A tak jak ktoś napisał, wymiany wolę sobie sam robić, nie chodzi o to, że oszczędzam, ale nie lubię świadomości, że ktoś mi coś tam "ryje"...

 

Co do filtrów Opla Astry 3 - w serwisie są tańsze niż u innych sprzedawców - taka mała głupota :)

 

Wystarczy się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ASO - właśnie wyszła sprawa że musze światła dostosować do Norm EU bo mam wersje z USA, więc zadzwoniłem do swojego Salonu Jeepa na Grochowskiej (gdzie byłem już na Serwisie, zamawiałem kilka części itd.) i mówie "Musze wymienić tylnie Lampy i ile kosztuje to itd." Pan mi wszystko powiedział więc mówie "To chciałbym sie umówić na tą wymiane" no ale Pan powiedział że musze umówić sie w Serwisie.

 

Dzwonie jeszcze raz, bo Pan z Działu części nie potrafił przełączyć, no i mówie "Że chciałbym sie umówić na wymiane Lamp tylnich bo mam wersje z USA itd." Panowie z Serwisu mówią że ok, trzeba zrobić to i to no i żebym zadzwonił do Działu Części i zamówił te części!!! Powoli zaczeło mnie to irytować (a ci co mnie znają to wiedzą że ja strasznie spokojny i cierpliwy jestem), więc zapytałem sie czy nie mogą oni zamówić potrzebnych części i po prostu przyjade, wymienią, zapłace i po sprawie. Usłyszałem że "NIE".

 

No to dzwonie to Działu Części i chce zamówić te cholerne lampy i mówie że nie wiem czy to tylko to czy nie żeby sie skonsultowali a Pan mówi do mnie tak: "Prosze przyjechać i wpłacić zaliczke inaczej części nie zamówimy" ZAMUROWAŁO MNIE?!?!?!

 

Jestem w stanie zrozumieć że Panowie mieli wiele takich spraw że ktoś dzwonił, zamawiał a potem nie odbierał (pewnie specjaliśći od straszych Jeepów co zamawiali a potem znaleźli inne dojście do używanych czy regenerowanych części) no ale JA U NICH SERWISUJE SAMOCHÓD, ZAMAWIAŁEM CZĘŚCI I ZAWSZE SIE PO NIE ZGŁASZAŁEM I NAWET JESTEM W KOMPUTERZE BO SAMOCHÓD JEST NA FIRMĘ?!?!?!?!!?!?!?!

 

Mówie Panu że byłem u nich wczoraj, że rozmawiałem o tej wymianie i nie mam czasu znów jechać na drugi koniec Warszawy żeby osobiście zamówić Lampy, wpłacić zaliczkę a następnie za kilka dni znów jechać na Umówioną wymiane!!!!!!! Pan stwierdził że mi nie pomoże więc olałem ASO JEEP na Grochowskiej.

 

Zadzwoniłem do innego ASO, zamówiłem lampy i inne, dowiedziałem sie co będą robić, umówiłem się ................................. i wszystko przez Telefon w ASO JEEP gdzie nigdy nie byłem ;)

 

Załamać sie można czasami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątki się zdarzają.

 

Np. gumowe dywaniki oryginał SEAT w salonie - wnętrze - 60 zł - bagażnik - 80 zł- ALLEGRO - 105 zł i 100 zł

 

 

Cos ci sie kolego pomieszalo, dywaniki Toledo salon 220zl allegro okolo 60zl.

Szukalem i kupowalem 3 miesiace temu. Kupilem rzemieslnicze za 50zl, maja te przewage ze sa na miejscu i mozna dokupic pojedynczo np jak sie wytrze od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest - ja w mam ASO VW obok - i rozne kwiatki widzialem...

ceny rozpierdalaja na lopatki - po zajebistych rabatach (maksymalnych dostepnych w ASO) za sonde usłyszelismy 820 pln - cena dla kolesia z ulicy 11xx, - InterCars po znajomosciach i rabatach 400 pln i powiedzial kumpel ktory sprzedawal ze moze nam jeszcze zejsc ale juz dla przyzwoitosci nie chcielismy, a wloski zamiennik kosztowal 190 pln...

 

taki lajf - placimy i tyle, a najgorsze to to ze 99% wspolczesnych samochodow to gowno niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ci sie kolego pomieszalo, dywaniki Toledo salon 220zl allegro okolo 60zl.

Szukalem i kupowalem 3 miesiace temu. Kupilem rzemieslnicze za 50zl, maja te przewage ze sa na miejscu i mozna dokupic pojedynczo np jak sie wytrze od kierowcy.

 

 

A ja byłem osobiście odbierać do Seata Ibizy i ceny była takie jak podałem - Seat Car Javi - bez nadruku SEAT, ale niby oryginały bo innych nie mają. A wykładzina to jeszcze lepszy numer - identyczna, po prostu identyczna jak na Allegro, awet identyczny napis a cena znacząco mniejsza...

 

taki lajf - placimy i tyle, a najgorsze to to ze 99% wspolczesnych samochodow to gowno niestety

 

Tak, to już nie te same samochody co kiedyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozbawil mnie pewien pan w sklepie motoryzacyjnym.

Poprosze uszczelke do Hondy CBF 600 pod kape sprzegla. Odp na zamowienie bedzie w polowie tyg. cena 40zl, a czy jest do CBR 600 F-3 , jest 10zl.

To poprosze, dziekuje, dowidzenia.

Moglem zapytac jeszcze o Horneta, moze byla by jeszcze tansza?;-)

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W Mercedesie w211 nowa wersja okulara pozycje i mijania są oddzielnie wysiadły pozycje w aso jedna pozycja 50 zeta + wymiana nie dotykam sam bo obok ksenony nie chcę ryzykowac jebudniecia 500 metrów dalej u elektryka oba z wymianą 10 zeta :banghead: no w wacka lecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...