Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ja jak zwykle potwierdze wyjazd do Złocieńca w ostatniej chwili. Czeka mnie wyjazd i na miejscu jak będę to sie wszystko wyklaruje. Ale na dzień dzisiejszy oczywiście jedziemyyyyyyyyy! Pozdrawiam.

ps:Ciesze się Gitta, że jesteś już na prostej. To znaczy z nami,( no i Szachcior). Grupa FETORS zawsze w komplecie. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność! Tu Major! Spocznij! Siadać, czytać!

Witam wszystkich! chyhba nie muszę się przedstawiać (red VFR)

Vizka mnie zarejestrowała to trzeba by coś napisać.. ;)

w ten weekend się weselujemy,a na Złocieniec chyba przyjedziemy znów w sobotę :)

pozdro dla wszystkich!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy moi parafianie własnie sie dowiedziałem ze juz od jutra mozna przybywac do stepnicy,organizatorzy sa juz przygotowani na nasze przybycie wstap za darmo podobno domki za darmo ale to nie potwierdzone :D :D , bedzie muza,grochowka za darmo tylko piwo platne wiec ja z moja polowa dajemy tam juz około17 z walow i reszte chetnych osob tez przygarniemy :) pa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność! Tu Major!

Witajcie Panie Majorze, czekalismy, aż Pan Major przybędzie.

 

 

UWAGA

Zbieram pieniążki na koszulki od sztuki 20 zlotych, będą już dla wszystkich na Zlocieniec.

Podajcie propozycje jak możecie podrzucić mi kasę.

 

Dla tych co mają daleko podaje nr konta:

87 1020 4795 0000 9102 0066 0035

Ania Andrzejczak Sz-n, ul. Krasińskiego 46A/3

(z dopiskiem: dla kogo ta koszulka i ile sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają daleko podaje nr konta:

To ja skorzystam

Wyjazd do Złocieńca mam na 95% zapewniony, NARESZCIE :) ;) znaczy się Z WAMI. Co do samego wyjazdu, to chyba sobie wolny dzień zrobię i dopasuję godzinę do większości (albo mniejszości pyrzyckiej :D )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na Walach w niedziele o 20

Witam! To my podjedziemy z pieniążkami

do marka sosnowskiego czy?  

cos wiadomo juz z moim tematem odnosnie przyczepy

Dzisiaj się zapytam co i jak z tymi najazdami. Pozdrawiam.

To ja skorzystam  

Wyjazd do Złocieńca mam na 95% zapewniony, NARESZCIE   znaczy się Z WAMI. Co do samego wyjazdu, to chyba sobie wolny dzień zrobię i dopasuję godzinę do większości (albo mniejszości pyrzyckiej

Witam! Siuryt jakby co to my chyba, a nawet napewno w piątek. godzina jeszcze nie ustalona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...