Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam w końcu nadzieję że jak będą gotowe to się spotkamy wreszcie i jakiś ognicho się spłodzi

To nie zly pomysl, ale nie wiem czy do wyjazdu do Zlocienca zdążymy się zorganizować? Ale na zlocik lecisz? 8)

 

No z chęcią bym poleciał. jeśli będe miał wolne i nic nie stanie na przeszkodzie to raczej bankowo pojadę :):) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! Kiedy złocieniec?

PZDR!

Z tego co wiem to 26-28.08.2005. A to plan zlotu który znalazłem:

 

W DNIACH 26-28 SIEPNIA 2005 ODBĘDZIE SIĘ 2 MOTOCYKLOWY ZLOT W ZŁOCIEŃCU(GĘSIA ŁĄCZKA) NAD JEZIOREM SIECINO:

-WJAZD DLA UCZESTNIKÓW 30.00 PLN OD OSOBY

-KOSZULKA ZLOTOWA I ZNACZEK

-POLE ZLOTU PRZY SAMYM JEZIORZE

-KONKURENCJE SPRAWNOŚCIOWE Z WYPAS NAGRODAMI

-PARADA PO POJEZIERZU DRAWSKIM

-MOC MUZYKI, GOŚĆ SPECJALNY ZESPÓŁ "HARLEM"

-KIEŁBASA I PIWO DLA KAŻDEGO PRZYJEŻDZAJĄCEGO W PIĄTEK

-WIECZOREM NIESPODZIANKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kielbaska i pifko to banda Halo Szczecin leci w piątek po poludniu.

 

Ty to pijak jesteś Carioka :-) :-) :-) Napiszcie tylko, jak z tą ciężarówką na Złocieniec. Jakoś perspektywa spania znów na gołej (ziemi niestety :-) ) jakoś mi sie nie uśmiecha. Stary Niedźwiedź potrzebuje do spania podusi, kołderki itd, itp. Ew. flaszki (góra trzech). :-D

 

A co do godziny wyjazdu na Złocieniec, to nie pogadamy w sobotę w Stepnicy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z szachciorem mamy wolny piatek więc możemy już jechać koło 12.

 

Małgoś my też mamy jeszcze wtedy wolne więc chyba zagłosujemy za tą 12.

 

Jedynie borykamy się z problemem, czy jechać we dwoje, czy również z Dominiką. Bo jeżeli ona miałaby z nami pojechać to powstaje problem z moja żonką, bo ze względu na brak wózka nie mogę jej wziąć. A może jej nie brać na ten zlot :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś my też mamy jeszcze wtedy wolne więc chyba zagłosujemy za tą 12.  

 

Jedynie borykamy się z problemem, czy jechać we dwoje, czy również z Dominiką. Bo jeżeli ona miałaby z nami pojechać to powstaje problem z moja żonką, bo ze względu na brak wózka nie mogę jej wziąć. A może jej nie brać na ten zlot  

 

 

VETO!!!Moja larwa musi jechać!!!Prawdopodobnie moja siostra jchac bedzie z Aldkiem to by mogli zabrać waszego "upiora".No i jeszcze Adam-Kopernik jedzie samochodem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

I sorki że tak dawno nie dawałem oznak życia ;)

Jak widzę przygotowania na Złocieniec trwają jest to za 2 tygodnie,ale mam wiadomości z pierwszej ręki że organizowana jest impreza w Stepnicy coś gmina organizuje jakieś otwarcie plaży czy coś takiego przewidują dużo gratisów :D .Ja jak zwykle mam pecha gdyż teraz wypadają mi wczasy,w tym sezonie to strasznie dużo imprez z udziałem Was mnie omija :) oczywiście z mojego powodu.Ale obiecuję poprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VETO!!!Moja larwa musi jechać!!!Prawdopodobnie moja siostra jchac bedzie z Aldkiem to by mogli zabrać waszego "upiora".No i jeszcze Adam-Kopernik jedzie samochodem.

 

na pewno przemyslimy te mozliwosci i z nich skorzystamy na razie kontrolujemy temat i czekamy na jakies konkrety w sprawie złocienca bo na razie sie melasicie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...