Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no dawno się tak nie ubawiłem jak w polanowie. Trzeba przyznać że było zarypiście... no i w końcu prawie cała nasza Gryfińska ekipa była więc się ubawililiśmy i nie tylko... heh czemu tylko to tak żadko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego tarzania w błocie możesz tylko pozazdroscić.Jest to jedna z lepszych form spedzenia wolnego czasu na zlocie.Moze o tym cos powiedziec Michał 26
Oj tak kąpiel w błotku była super no i masz racje Gitta nie kazdemu pykło zeby sie wytarzać w błocie,pozdrowienia dla Szachciora ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmhmm, na pewno Polanów jest w miarę dobrze zorganizowany, może oprócz braku natrysków. Ale to też może taki trend w świecie motocyklowym w Polsce - jak motocyklista - to może się myć tylko pod pachami :-)

Dla mnie zloty to przede wszytskim okazja do pojeżdżenia, im więcej km tym lepiej (dla mnie). Czyli droga droga droga.

Szkoda tylko, że ludziska tyle piją (chleją właściwie), cóż ... wolność Tomku w swoim domku....

Dzięki wsiem spidfetom i spidfetkom za super spędzony czas i wiele śmiechu, pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czas że i ja szukam motorku dla siebie :-)) Gdyby ktoś słyszał o jakimś niedrogim i w miare lekkim enduro to prosze o info :-)) PzDr......

 

no no... Maja - życzę dobrej okazji! Mam nadzieję' date=' że wkrótce będziemy mieli okazję obejrzeć prezentację na Wałach ;)

 

Cieszę się, że Polanów się udał i jesteście zadowoleni!

 

W sobotę przelatując przez Świnoujście spotkałem kolesi na weteranach. Wspomnieli o zlocie-rajdzie motocyklowym planowanym na sierpień. Na razie informacji jest niewiele -czekam na szczegóły w e-mailu. Dla niecierpliwych stronka z informacją: http://www.rajd.uznam.net.pl/info.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się bardzo miło zrobiło, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni z przefajnej imprezki, idąc za ciosem trzeba przygotować sie do następnej. Koniec tygodnia to oczywiście Sułomino, ale dostaliśmy też zaproszenie dla naszej ekipy do Gryfic cytuję:

 

Gryficki Klub Motocyklowy "GRYF" organizuje II Zlot Gryfa w ramach "Dni Gryfic".

Impreza odbędzie się w dniach 29-31.07.2005 w Gryficach na terenie strzelnicy lok, w parku miejskim.

 

serdecznie zapraszamy i do zobaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się bardzo miło zrobiło' date=' wszyscy szczęśliwi i zadowoleni z przefajnej imprezki, idąc za ciosem trzeba przygotować sie do następnej. [/quote']

 

nooo... a jak spokojnie, jakby wszyscy jeszcze odsypiali wyjazd :-D

Spotkamy się gdzieś zanim skończy się tydzień?

Fakt, mam trochę latania ostatnimi czasy, ale żeby z Wam się zobaczyć to na głowie stanę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś temat nie interesuje to proszę nie czytać!!!!!

Drugą i to bardzo złą wiadomością jest że w niedziele jak wracaliśmy z Polanowa był wypadek kolegi z Gryfina i jego dziewczyny.Stało sie to zaraz jak się rozjechaliśmy wszysyc z pasa.Dopero wczoraj się o tym dowiedziałam,więc dzisiaj po ochłonięciu piszę.

W związku z tym pytanie do was czy ktoś może pomóc z odebraniem motocykla z parkingu w Goleniowie?My załatwimy papiery które potrzebne są,jedynie potrzeba bedzie jakiegos auta z przyczepką i pary silnych rąk.

Jeśli chodzi o poszkodowanych, to: leżą w Zdunowie.Kasi groziła amputacja i teraz czekamy do czwartku na informacje czy bedzie ok.Natomiast Misiek ma złamaną piszczel i zgniecioną nogę.Oboje sa po operacjach i bardzo zmęczeni.Co chwila tracą kontakt i wracają do świata.

Dziękuję za wysłuchanie i proszę UWAŻĄJCIE NA SIEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzeba bedzie jakiegos auta z przyczepką i pary silnych rąk.

 

Dziś jestem bez samochodu (hak mam). Ale jeśli to nie jest b.pilne to możemy załatwić transport w ciągu paru dni (przed weekendem).

 

Rany, okropnie współczuję. Oby wyszli z tego cało. Jak jeszcze można pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem bez samochodu (hak mam). Ale jeśli to nie jest b.pilne to możemy załatwić transport w ciągu paru dni (przed weekendem).

 

Rany' date=' okropnie współczuję. Oby wyszli z tego cało. Jak jeszcze można pomóc?[/quote']

 

Chdzi o jak naszybsze odebranie sprzeta bo podobno sa to duze koszty.

Jeśli coś będzie potrzebne to dam znać.Może macie jakiś lekarzy lub pielęgniarki znajome które by mogły sie troszke bardziej zająć nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziu! mam nadzieję że mimo wszystko przygoda zakonczy się "pomyślnie" i wrócą do zdrowia. za parking opłaty są wysokie, ale jesli wypadek był nie z winy motocyklisty to koszty ponosi ubezpieczyciel sprawcy. Jesli jednak wina leży po stronie motocyklisty to faktycznie trzeba odebrać moto tak szybko jak sie da. poco generować koszty?

niestety nie mam ani haka ani dostawczaka :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... auta z przyczepką i pary silnych rąk.

jeśli będziecie potrzebować siły mięśni to ja zawrze mogę pomóc powiecie tylko kiedy problem jedynie byłby z dojazdem :/

 

co do Sułopmina w niedziele prawdo podobnie sprzedaje motorek może na samą sobotę się załapie ale na jeden dzień to się nie opłaca przyjeżdżać :/

 

PS: jak co to dzwońcie bo możliwe ze neta mi odetną lada chwila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...