Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jade na wolin tam bedzie spokojniej i bezpieczniej po za tym ekonomiczniej.z mojej obserwacji duzo ludzi tez tak sadzi wiec do nich dolaczam ponadto mozna obskoczyc pare miejsc na raz nad morzem i lajtowo pokatac a nie zachlac pale i uwalic sie na  

o to mi chodzi mam na mysli dobre spozytkowanie wolnego

 

Cytuję Szachciora: "Generał miękki pisor jesteś.Jak pojedziesz na Wolin to orzełka od Orzełka może dostaniesz.Jak ty nie jedziesz to chociaż Żane póść z nami na weekend"

RESPECT DLA SZACHCIORA :(

z uwagi na fakt że plany się pokrzyżowały - nie ma miejsca campingowego nad morzem i dużej presji środowiska zewnętrznego jestem zmuszony jechać do Polanowa. Planowany mój wyjazd z Wałów godz. 16.00 jak ktoś chce jechać ze mną. Czekam 15 min i jadę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo juz przesadzasz mlody z natlokiem wlasnych nikomu nie potrzebnych informacji

Oj wyrobi się chłop, musi tylko więcej czytać , mniej pisać :(

Ale swoją drogą to czytając ten wątek odnoszę wrażenie że stajecie się coraz bardziej zamkniętą grupą znajomych. Nowym jakoś bardzo ciężko przebić się w postach. Opu zrobił to agresywnie i został zjechany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą to czytając ten wątek odnoszę wrażenie że stajecie się coraz bardziej zamkniętą grupą znajomych. Nowym jakoś bardzo ciężko przebić się w postach. Opu zrobił to agresywnie i został zjechany.  

Pozdrawiam

Witamy Cie gorąco w tym miejscu, jeżeli tak myślisz to zle odniosleś wrażenie. Jesteśmy bardzo mili i bardzo przyjaźni. Pobędziesz troszke z nami to sam sie przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Prognoza się sprawdziła: z Polanowa nici :( nocka z piątku na sobotę.(niekorzystnie)

Jedyna opcja: w sobote popyrkać po mieście a w niedzielę walę na Bydgoszcz ale niestety samochodem :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą to czytając ten wątek odnoszę wrażenie że stajecie się coraz bardziej zamkniętą grupą znajomych. Nowym jakoś bardzo ciężko przebić się w postach. Opu zrobił to agresywnie i został zjechany.

 

Witam

 

Wcale nie jest tak trudno ... ja tez od niedawna dopiero sie tutaj udzielam i na razie zjeby nie dostalem (3 razy tfu! do tylu i pierdut! w niemalowane) co najwyzej na poczatku jakis moj post zostal olany i tyle .... nie ma co brac tego do siebie .. tak jest na kazdym forum ... :]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy bardzo mili i bardzo przyjaźni

W to nie wątpię :( Napisałem tylko o wrażeniach z czytania hihihi

 

ja tez od niedawna dopiero sie tutaj udzielam

No widzę że od niedawna , dzisiaj stuknęło ci 555 dni :lol:

 

U mnie plany weekendowe - pojeździć bez celu na moto. Mam dość codziennego, długiego siedzenia w puszce. A w Wolinie co się będzie działo? Może bym się skusił???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki nie podobny

 

Choppry w jakis niewytlumaczalny sposob mnie paskudza troszke ... na swoim wyglondam lepiej .. :]

 

 

No widzę że od niedawna , dzisiaj stuknęło ci 555 dni  

 

Ano login mam juz sporo czasu, ale udzielam sie aktywniej od kiedy jestem bezrobotny, czyli ok 2 tyg....

 

 

U mnie plany weekendowe - pojeździć bez celu na moto. Mam dość codziennego, długiego siedzenia w puszce. A w Wolinie co się będzie działo? Może bym się skusił???

 

Wpdaj do nas na Polanuf... O Wolinie to ktos (chyba General) wyzej juz pisal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie plany weekendowe  - pojeździć bez celu na moto. Mam dość codziennego, długiego siedzenia w puszce. A w Wolinie co się będzie działo? Może bym się skusił???

 

Hej!

Masa ludków atakuje Polanów. Ja ze względów różnych (trochę zbierze) planuję zaliczyć sobotnia wizytę w Wolinie (oby moto dostało rejestrację!!). Ja przyjedziesz to się najpewniej spotkamy. Jak nie na moto to choćby w puszce ale przyjadę :-)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł heloł

Zrobiłam 1200 km na kawie w te 4 dni. Z czego 800 solo przez Polskę. Chwalę się , chwalę, a co.

 

Hehe, to było wykonalne pewnie tylko dzięki nowym tłumikom :(

 

[ Dopisane: 05-07-2005, 08:03 ]

Żurek, jakbyś miał problem z rejestracją - to daj znać. Pomożemy!!! :(

 

Problemy to już mam, bo muszę się z tym bujnąć jutro do Świnoujścia. Oby do papierów się nie czepiali...

Maciek mi wczoraj pomógł to piorunem wymieniliśmy oponkę (ta od GSa to dokładnie ten sam rozmiar), dzisiaj przegląd, jutro nierówna walka z US i UM... Lekko się nie poddam.

A masz jakieś propozycje?

 

A tak w ogóle to muszę tu podziękować Generałowi i Maćkowi (GSX1200) za okazaną pomoc - Generałkowi duże ciasto, Maćkowi duże pifo :-) Fotki w galerii już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...