Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tu cię mam!Nie czytasz uważnie forum.Marek napisał ci gdzie szukac http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021...21,2788783.html

natomiast ja ci na gg napisałam www.riders.pl :notworthy:  

 

no ba czytac potrafie i wlasnie z pierwszego linku wzielem date tej imprezy ale tam nie było szczegółów i dlatego się pytam a co do drógiego linku nie doszedł do mnie 8) i tak na tej stronie nic niema ale to juz inna sprawa ;/ i nie zmienia to faktu ze tylko ty sie litujesz nad młodziakiem i odpisujesz na posty eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napewno nie odczuwam dyskomfortu przy pracy ani zmęczenia i to mnie wlasnie dobija :notworthy: powinienes sie cieszyc ze mozesz pracowac :notworthy: ja moge sie chetnie z tobą zamienic co ty nato 7 dni w tygodniu nic nierobienie co psuje psychike człowieka po 3 miesiącach człowiek jest tak zepsuty ze trzema go naprostowac wysyłając go do szkoły :twisted:

w dni wolne budzi sie u mnie taka mysl "kurde znowu weekend no nie jak ja przetrwam te 2 dni bez pracy aaaaa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyrażniej mam juz objawy napięcia przedurlopowego :D przedemną jeszcze oczekiwanie do 29VII i zasłużony pierwszy w tym roku urlopik :notworthy: Po 14 dniach obijania sie i nawijania kolejnych kilometrów na koła Suni moje podejście do pracy powinno sie zmienić :notworthy:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos krutkie te urlopy wam dają :? no ale jak by dali kilka dni wiecej to mozna było by sie przywyczajic do obijania sie i juz nie wrucic do roboty :twisted: widac firma dba o pracowników i trzyma was bardzo krutko zebyscie nie przywykli do nic nierobienia i zucenia pracy :notworthy: pewnie wymyslają wam co dziennie chasła mobilizujące was :notworthy: "dobry pracownik to pracownik bez urlopu", "urlop to pierwszy krok do bezrobocia ", "kto pracuje temu wrzystko pasuje " itp. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos krutkie te urlopy wam dają  :? no ale jak by dali kilka dni wiecej to mozna było by sie przywyczajic do obijania sie i juz nie wrucic do roboty  :twisted:  widac firma dba o pracowników i trzyma was bardzo krutko zebyscie nie przywykli do nic nierobienia i zucenia pracy :D pewnie wymyslają wam co dziennie chasła mobilizujące was :D "dobry pracownik to pracownik bez urlopu", "urlop to pierwszy krok do bezrobocia ", "kto pracuje temu wrzystko pasuje " itp. 8)

bez przesady... urlopu to mi przysługuje 26 dni... tylko nie szawsze jest kidy go wybrać :D a co do tych dziwnych hasełek to nie obowiązuja one u nas w firmie :notworthy: i całe szczęście!

Być może kolejne 14 dni wybiorę np w wrześniu a resztę pozostawię np na święta lub jakieś długie weekendy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chasełka są dobre mobilizują ekipe do pracy mozna jeszcze kilka wymyslec  no moze ktos ma jakis pomysł na mobilizujące chasła skierowane do pracownika  ?

 

Widac tobie sie naprawde nudzi :] ... jak bedziesz musial pracowac to bedzie odwrotnie - bedziesz narzekal na brak wolnego czasu ... korzystaj poki mozesz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chasełka są dobre mobilizują ekipe do pracy mozna jeszcze kilka wymyslec  :-)  no moze ktos ma jakis pomysł na mobilizujące chasła skierowane do pracownika  :twisted: ?

 

Gadamy o jeżdżeniu czy hasełkach???

...bo już czytać tego nie mogę... :notworthy: sorry, pusciły mi nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mozna pisac o jezdzeniu co nikt nigdy nie jezdzil co mam napisac ze fajnie u mnie sie krecą w motorku dwa kuła i ze nikomu sie tak fajnie jeszcze nie kreciły jak mi :-D no chyba ze kazdy chce posłuchac jak wczoraj uczyłem siostre jezdzic i jak przywaliła w jakis samochód ale to pewnie tez nikogo nie bedzie interesowac :? dobra dobra juz milcze nie przeszkadzam juz wiecej bo przeciesz tu wazne tematy sie toczą .... no to nie bede przeszkadzał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra juz milcze nie przeszkadzam juz wiecej bo przeciesz tu wazne tematy sie toczą .... no to nie bede przeszkadzał

I tu sie z toba zgadzam, bo juz przesadzasz mlody z natlokiem wlasnych nikomu nie potrzebnych informacji.

 

 

Grzesiu co to za zdjęcie? Kielbasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...