Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możemy sie jakoś umówić na wspólny wyjazd do Polanowa w piątek z Walów?

Czy godzina 16-17 pasuje?

Ja jeszcze nie wiem czy będę pracować z piątku na sobotę jeżeli nie to sprawa jest rozwojowa.

Dokładnie będę wiedział we wtorek.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy sie jakoś umówić na wspólny wyjazd do Polanowa w piątek z Walów?

Czy godzina 16-17 pasuje?  

Może jakieś propozycje?

ja jade na wolin tam bedzie spokojniej i bezpieczniej po za tym ekonomiczniej.z mojej obserwacji duzo ludzi tez tak sadzi wiec do nich dolaczam ponadto mozna obskoczyc pare miejsc na raz nad morzem i lajtowo pokatac a nie zachlac pale i uwalic sie na

o to mi chodzi mam na mysli dobre spozytkowanie wolnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jade na wolin tam bedzie spokojniej i bezpieczniej po za tym ekonomiczniej.z mojej obserwacji duzo ludzi tez tak sadzi wiec do nich dolaczam ponadto mozna obskoczyc pare miejsc na raz nad morzem i lajtowo pokatac a nie zachlac pale i uwalic sie na  

o to mi chodzi mam na mysli dobre spozytkowanie wolnego

 

Cytuję Szachciora: "Generał miękki pisor jesteś.Jak pojedziesz na Wolin to orzełka od Orzełka może dostaniesz.Jak ty nie jedziesz to chociaż Żane póść z nami na weekend"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do wrzystkich z kąd biezeie informacje o nadchodzących zlotach macie moze jakis kalendaż zlotów ?

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021...21,2788783.html

 

A tak na marginesie. To ten Polanów, to on bezpieczny jest. A Wolin to jakiś zlot czy, spotkanie kameralne, czy coś w rodzaju spotkania przyjaciół. I kto do Wolina , a kto do Polanowa. Bo jak narazie to stawiam "pasjansa" i czekam do piatku, co wyjdzie.

Generał mozesz więcej info na temat Wolina? Takie: co , gdzie i kiedy?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jade na wolin tam bedzie spokojniej i bezpieczniej po za tym ekonomiczniej.z mojej obserwacji duzo ludzi tez tak sadzi wiec do nich dolaczam ponadto mozna obskoczyc pare miejsc na raz nad morzem i lajtowo pokatac a nie zachlac pale i uwalic sie na  

o to mi chodzi mam na mysli dobre spozytkowanie wolnego

 

Cytuję Szachciora: "Generał miękki pisor jesteś.Jak pojedziesz na Wolin to orzełka od Orzełka może dostaniesz.Jak ty nie jedziesz to chociaż Żane póść z nami na weekend"

RESPECT DLA SZACHCIORA :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29-31.07.2005 VII Rajd 100 Mostów, Gorzów Wielkopolski. Zlot i rajd turystyczny. Organizator: Zakon Motocyklowy "Night Rider" - Gorzów Wielkopolski

 

był ktos tam w zeszłym roku? a moze wie jak wyglądał by plan dnia i rozkład imprezy ? był bym wdzieczny jak ktos odpowie na moje pytanie

 

Pozdrawiam

motocyklistów ze szczecina :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mnie nie bedzie 3 miesiace... to bedzie masakra .. :] 48 nowych stron ?? ;]

 

 

W UK w każdej bibilotece jest net za darmo!!!A jak nie to chyba 50p kosztuje godzinka w kafejce.

Mam lepszy pomysł niech Grzesiek wykupi całą kawiarenke na tydzien i niech napisze z 1000 postow akurat jak wroci to zdązymy mu na nie odpowiedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję Szachciora: "Generał miękki pisor jesteś.Jak pojedziesz na Wolin to orzełka od Orzełka może dostaniesz.Jak ty nie jedziesz to chociaż Żane póść z nami na weekend"

Dobrze powiedziane, mocno powiedziane. Nie pozostaje nic innego jak czekać na dobrą decyzje wojaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję Szachciora: "Generał miękki pisor jesteś.Jak pojedziesz na Wolin to orzełka od Orzełka może dostaniesz.Jak ty nie jedziesz to chociaż Żane póść z nami na weekend"

Dobrze powiedziane, mocno powiedziane. Nie pozostaje nic innego jak czekać na dobrą decyzje wojaka.

O Wolinie dowiedziałem się, że zbiórka na rynku o 12.00 w sobotę. Będzie wolna jazda, parada po mieście, kiermasz kupców, zawody wędkarskie a w nagrodach puchary i paliwo. Natomiast po imprezie zbieramy się wszyscy i jedziemy nad morze zrobić rundkę po nadmorskich miejscowościach. Mają być ludzie ze szczecińskich Cruiserów, Gryfic, Świnoujścia, Goleniowa i wszyscy którzy nie jadą na Polanów. Bliższe informacje u Orzełka tel. 601550722

Sprawa jest rozwojowa. Kombinujemy pola namiotowe w leśnym zaciszu, ale to dopiero plany. Myślę, że do środy będę wiedział coś więcej, gdyż planuję osobiście spędzić czas nad morzem od piątku do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wądpie zebyscie na nie odpowiedzieli bo na mojego jednego posta nikt nie odpowiedzial :/ oj chyba z trudne pytanie

 

I tu cię mam!Nie czytasz uważnie forum.Marek napisał ci gdzie szukac http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021...21,2788783.html

natomiast ja ci na gg napisałam www.riders.pl :notworthy:

 

[ Dopisane: Niedziela Lipiec 03, 2005 8:38 pm ]

w dniu dzisiejszym zrobiłem sobie sesje zdjeciową po której wybrałem fotkę na forum

 

 

...więc gdzie ona jest?Avar masz nadal nie zmieniony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...