Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłosz jutro tez mozna leciec na pas:) My np sie wybieram :cool:

Musisz przeciez pokazac jak slychac wydech po tunningu :P

Pozdrawiam

 

A zaiste zacny dźwięk sięz niego wydobywa :P :biggrin: :cool:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizej pare wybranych fotek z dzisiejszego wypadu na pas, kto byl ten wie o co chodzi kto nie byl niech zaluje.

 

jak znajde chwile moze umieszcze wszystkie zdjecia o ile ktos wyraza zainteresowanie.

 

jak bedzie ktos chcial zdjecia w wiekszym formacie to dac znac i sie zrobi :biggrin:

 

http://rafusz.fotosik.pl/albumy/50478.html#e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizej pare wybranych fotek z dzisiejszego wypadu na pas, kto byl ten wie o co chodzi kto nie byl niech zaluje.

 

jak znajde chwile moze umieszcze wszystkie zdjecia o ile ktos wyraza zainteresowanie.

 

jak bedzie ktos chcial zdjecia w wiekszym formacie to dac znac i sie zrobi :biggrin:

 

http://rafusz.fotosik.pl/albumy/50478.html#e

 

Czy mi się wydaje czy policja się wami zainteresowała???

No i z jakim skutkiem?

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety smutne informacje:

 

Około godziny 20:30,wczoraj (sobota, 2 września 2006r), skrzyzowanie ulic Poznańskiej i Ustowskiej. Rozbity jeden moto (chyba KTM) oraz drugi stał obok (nie wiadomo czy również uległ wypadkowi), oraz czerwony Seat Ibiza. Seat jechał od strony ronda Hakena i wykonywał lewoskręt w ulicę Ustowską. Prawdopodobnie powodem wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowce auta.

Nie wiadomo co się stało motocykliście, po kilkunastu minutach od zdarzenia na miejscu była ekipa ratunkowa. Sam wypadek motocyklista przeżył, ponieważ zabrało go pogotowie ratunkowe (bez czarnego worka).

 

Seat miał wgnieciony przód oraz przekasowany prawy słupek, natomiast

motocykl leżał sporo dalej od rozbitego samochodu (ok. 10-15 metrów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana motorodzinko :cool: wczorajsza impra byla przednia tak mi sie wydaje bo jak goscie wychodzili to juz nie pamietam :cool: normalnie dalismy rade zresztą jak zawsze superprzyjacielskie spotkania w skarpetkach lub na boso sa cool nawet sobie pospalem w WC na kafelkach pare godzin bo nie moglem dojsc do sypialni normalnie nogi mi odmowily posłuszenstwa a nie wiem czemu :biggrin: pozdro for ju i cos tam cos tam szacuneczek z rispekcikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carioka i Majkel dzieki za wczorajsza impreze bylo zacnie!!! :biggrin:

Wlasnie niedawno wstalam i mam kaca strasznego, ale co tam!

a miki dal rade i wstal chyba o 8 i pojechal na ryby, a ja w niego nie wierzylam :cool:

 

Pozdrawiam całą Moto-Rodzinkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Troszkę nie pisałem, ale w listopadzie powinienem być w Szczecinie. Poszukuje kobiety, która kocha motocyle.Czy jest wśród was taka Pani?Chętnie poznam.

Pozdrawiam

Edytowane przez Savage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...