Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja juz kombinuje zeby mnie jakos chlopaki posadzili na konia bo sam nie wsiade, a jak juz bede siedzial to dalej pojdzie a raczej pojedzie :eek: .

Pzdr dla zlotowiczow :flesje:

 

 

 

ja nie musze kombinować dzisiaj nawet sam rano wstałem i pojechałem do kopernika do warsztatu bo juz sie za nim steskniłem:P ale masyzne musze odpalac lewą nogą hehe :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja juz kombinuje zeby mnie jakos chlopaki posadzili na konia bo sam nie wsiade, a jak juz bede siedzial to dalej pojdzie a raczej pojedzie :flesje: .

Pzdr dla zlotowiczow :flesje:

 

A co Ci sie stalo? bo w piatek jak jechalismy to zdrowiutko wygladales :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z dzisiejszego Kuriera Szczecińskiego:"...nietrzeźwych motocyklistów policjanci "trafili" na ul.Kupczyka.W sobotę - jadącego hondą 22-letniego Olgierda M.(0,94 prom.), a w niedziele - 35 letniego Leszka F.(0,78) na kawaski."

Olgierd to Pigmej lub Olo zwany wśród motocyklistów a ten drugi to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś informacje na temat zlotu Winobraniowego w Zielonej Górze, potrzebują informacji na temat tego zlotu do mojej pracy i nie mogę nic konkretnego znaleźć.

 

 

O zlocie winobraniowym jesczze nic nie ma bo on jak zawsze jest w drugi weekend września 9-10 czyli jeszcze troche czasu jest :flesje: ale nie dizwie sie ze nie możesz sie doczekać bo zlot jest zajefajny :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z dzisiejszego Kuriera Szczecińskiego:"...nietrzeźwych motocyklistów policjanci "trafili" na ul.Kupczyka.W sobotę - jadącego hondą 22-letniego Olgierda M.(0,94 prom.), a w niedziele - 35 letniego Leszka F.(0,78) na kawaski."

Olgierd to Pigmej lub Olo zwany wśród motocyklistów a ten drugi to...?

 

 

Mieli pecha chlopaki.....

 

Ja dla pewnosci pojechalem przez bezrzecze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli pecha chlopaki.....

 

Ja dla pewnosci pojechalem przez bezrzecze ;]

Ja tez walilem przez Bezrzecze nie ma co losu kusic.

 

ale zlot byl ok.jeszcze dzis troche musialem go odespac.

Bylo wszystko od piwka poprzez wodke do podbitego oka(na szczescie nie mojego :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bede może mało popularny ale powiem ze mieli farta a nie pecha bo zamiast na policjantów mogli trafić na samochód lub co gorsza pieszego. To taka sztuka mając w perspektywie powrót do domu nie pić? W koncu okolice 1 promila to juz dość "ładny" wynik. Co byście pisali tu na forum gdyby to nie ich złapali tylko kierowce katamarana? Pewnie zaraz spora grupa z nas chciała by go linczować "bo takich pijaków to trzeba zamykać"... nie było by tak?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...