Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kopernik czy to możliwe abym to Ciebie dzisiaj mijała na Bieszczadzkiej na Gumiencach ?? Ty w czerwonym Passacie a ja na Kymco ?? Jak nie Ty to kto ?? Bo to napewno był ktos z Halo :-)))

 

 

A no ja :icon_twisted: :icon_twisted: ładny passacik co??

hehe

 

Kopernik

 

Hmm.....poprostu znam ta twarz z jakiegos spotkania :-)))

 

 

Normalnie moja gęba robi się sławna :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

Jak by się komuś na prawde nudziło

 

http://video.google.com/videoplay?docid=3270425543828112715

 

Szacun 4 all

Edytowane przez Kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracia i siostry dzis otrzymałem informacje ze chca abysmy zostali goscmi ''BARKI''obok odry.

i JA JESTEM ZA (...)

Generał Ty to masz przednie pomysły...kto by pomyślała :icon_mrgreen: Ja jestem za...a nawet bardzo za.... bo jutro mam na 21-ą do pracy więc na godzinke moge wpaść bo i do pracy mam bliso

mi się podoba :icon_twisted: i jutro napewno melduję sie na Barce :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no ja :icon_twisted: :icon_twisted: ładny passacik co??

hehe

 

Kopernik

Normalnie moja gęba robi się sławna :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Jak by się komuś na prawde nudziło

 

http://video.google.com/videoplay?docid=3270425543828112715

 

Szacun 4 all

 

No Passacik ładny, ale nie chwal się mam takiego samego :-PPP, a moj Kymco ładny ?? :-DDD Medialna twarzyczko :-DDDŚmiac mi sie chcialo bo ogladnelam sie za Toba a Ty tez chyba sie patrzyles i niewiedziales co jest piec :-DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSŁABIENIE

NORMALNIE BRAK SŁOW -GŁUPOTA NIE LECZONA STAJE SIE TOKSYCZNA

 

 

nie martw się znajdziemy ci lekarstwo gienerał

 

 

 

 

 

 

 

 

Normalnie moja gęba robi się sławna

 

 

Jak by się komuś na prawde nudziło

 

http://video.google.com/videoplay?docid=3270425543828112715

 

Szacun 4 all

 

 

tylko ty jeden taki brzydal :icon_twisted:

 

pozdro

Edytowane przez domell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał Ty to masz przednie pomysły...kto by pomyślała :icon_mrgreen: Ja jestem za...a nawet bardzo za.... bo jutro mam na 21-ą do pracy więc na godzinke moge wpaść bo i do pracy mam bliso

mi się podoba :icon_twisted: i jutro napewno melduję sie na Barce :icon_twisted:

 

 

NO WIDZISZ MOWISZ I MASZ

TAM NAWET POPŁYWAC JEST GDZIE ,MOZNA POKRZYCZEC .I NIKT CIE nie WYGONI

wiec pa do 20

 

znajdziemy ci lekarstwo gienerał

 

mysle ze chyba nie dasz rady ,bo na taki rodzaj i szczegolny przypadek nikt jeszcze nie wymyslił

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps prosze nie zmieniać słów mojego posta na gwiazdki

 

 

Sorry, ale mam gdzieś takie prośby. Regulamin znasz, więc sie do niego stosuj.

 

Postów nie ma co wycinać po sztuce. Ja mam lepszą metodę - wywalam cały temat, tak jak sie to stało z Halo Warszawa jak zrobił się tam burdel.

 

Więc nie miejcie pretensji jakby co :-). A sprawy prywatne załatwiajcie prywatnie.

 

Pozdrawiam i życze miłego dnia.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale mam gdzieś takie prośby....

Więc nie miejcie pretensji jakby co :-)...

 

Panie Pawle czy to byla grozba? czy przerost formy nad trescia? bo jezeli grozba to ja jutro kupuje ten program, stawiam na serwerze i robie wam konkurencyjne forum nie skamlajac o wplaty na jego utrzymanie :)

 

jezeli jednak zartowales to bardzo przepraszam, nie poznalem sie na zartach... :) ;)

 

i rowniez zycze milego dnia :)

 

P.S.

A Ty domel nie skarż, swoje brudy bedziemy prac sami :)

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro kupuje ten program, stawiam na serwerze i robie wam konkurencyjne forum nie skamlajac o wplaty na jego utrzymanie

Chciałeś nam tym skamlaniem dowalić? obrazić? czy masz taki idiotyczny styl dowcipu??

 

Z mojej strony życzę Ci powodzenia, postaw forum, zapracuj na kilka tysięcy userów, utrzymaj wszystko w ryzach, finansowo też, umiejętnie wypracuj jakieś standardy, dobierz ludzi, którzy będą na tyle odpowiedzialni, żeby nie zrobił Ci się z tego śmietniko-blog, a potem za jakieś 4 lata pogadamy co i jak. Tymczasem wyluzuj i nie obrażaj nas, swoje prywatne wycieczki załatwiaj w formie do tego przewidzianej, stosuj się do regulaminu, jak każdy użytkownik, a jeśli forma w jakiej nasze forum istnieje Ci się nie podoba i masz inne wizje, to nikt na siłę Cię nie trzyma za szmaty, idź i rób swoje, a nam daj robić swoje i temat skończony.

 

Takich wojowników słowa mieliśmy, mamy i mieć będziemy, ba! byli nawet lepsi i jaki z tego wniosek? my jesteśmy, forum działa, a ich nie ma :) więc bardzo proszę o wyluzowanie, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi.

 

PS. A jak się tak popatrzy "Walkie" w Twój profil, to natychmiast rozjaśnia się umysł, skąd taki ciężki (głupi) dowcip u Ciebie i takie właśnie podejście, jak z tym zakładaniem "konkurencyjnego" forum. Jesteś tu zaledwie od dwóch miesięcy z dojazdem, a skaczesz, jak byś był conajmniej założycielem tego miejsca i to niestety zawsze potwierdza regułę, siano z butów wychodzi najczęściej właśnie u takich świeżaków, skaczą nam do oczu, a potem z piskiem kulą ogony pod siebie, ale to szczegół :) Pókico, za krótko tu jesteś, żeby nas oceniać, pogadamy o tym za dwa lata, albo dłużej, wtedy powiesz mi kto miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś nam tym skamlaniem dowalić? obrazić? czy masz taki idiotyczny styl dowcipu??

 

Z mojej strony życzę Ci powodzenia, postaw forum, zapracuj na kilka tysięcy userów, utrzymaj wszystko w ryzach, finansowo też, umiejętnie wypracuj jakieś standardy, dobierz ludzi, którzy będą na tyle odpowiedzialni, żeby nie zrobił Ci się z tego śmietniko-blog, a potem za jakieś 4 lata pogadamy co i jak. Tymczasem wyluzuj i nie obrażaj nas, swoje prywatne wycieczki załatwiaj w formie do tego przewidzianej, stosuj się do regulaminu, jak każdy użytkownik, a jeśli forma w jakiej nasze forum istnieje Ci się nie podoba i masz inne wizje, to nikt na siłę Cię nie trzyma za szmaty, idź i rób swoje, a nam daj robić swoje i temat skończony.

 

Takich wojowników słowa mieliśmy, mamy i mieć będziemy, ba! byli nawet lepsi i jaki z tego wniosek? my jesteśmy, forum działa, a ich nie ma :) więc bardzo proszę o wyluzowanie, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi.

 

PS. A jak się tak popatrzy "Walkie" w Twój profil, to natychmiast rozjaśnia się umysł, skąd taki ciężki (głupi) dowcip u Ciebie i takie właśnie podejście, jak z tym zakładaniem "konkurencyjnego" forum. Jesteś tu zaledwie od dwóch miesięcy z dojazdem, a skaczesz, jak byś był conajmniej założycielem tego miejsca i to niestety zawsze potwierdza regułę, siano z butów wychodzi najczęściej właśnie u takich świeżaków, skaczą nam do oczu, a potem z piskiem kulą ogony pod siebie, ale to szczegół :) Pókico, za krótko tu jesteś, żeby nas oceniać, pogadamy o tym za dwa lata, albo dłużej, wtedy powiesz mi kto miał rację.

 

Skoro juz robimy prywatne wycieczki w sposob do tego nie przewidziany o "SenSei" to:

- ile czasu trzeba by "dobrze poznac forum" i od kiedy rzadzi nim zasada "fali"? :)

- rzeczywiscie na TYM forum jestem od niedawna, jednakze inne fora studiuje juz od ponad 12 lat wiec Twoje 4 jakos nie robia na mnie wrazenia aczkolwiek milo uslyszec "swiezak" ;)

- Oceniam was po tym co piszecie i nie powinno to miec nic wspolnego z moim stazem ;) a zirytowal i popchnol mnie do "prywatnej wycieczki" nieodpowiedzialny (czyt. głupi) sposob odpowiedzi Pawla na skarge kolegi Domella, ktory w iscie "boskim" stylu zagrozil wycieciem tematu :) ;)

- co do konkurencyjnego forum to wierz mi kolego ze mam na to i srodki i wiedze i ludzi ktorzy sie tym zajma, nie zwyklem rowniez podkulac ogona zwlaszcza gdy ktos nieodpowiedzialnymi wypowiedziami probuje kopac mnie w dupe :) jedyna rzecza ktora mnie od tego odstrasza to swiadomosc iz jest to straszne bagno, a ludziom z prawami Moderatora z czasem zaczyna doskwierac "kompleks boga" z czym powinien sobie radzic Admin a nie jeszcze kolezke bronic, po prostu szkoda mi na to czasu.

- dowcip mam ciezki, ale wlasny :)

 

Tak wiec drogi kolegom adminom, zycze rychlego "powrotu na ziemie", osobiscie wole pomagac niz szkodzic, a kto wie w czym bede mogl wam kiedys pomoc? :)

 

Pozdrawiam

Walkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialam serdecznie podziekować Gitta'cie za zmiane mojego Loginu na forum, Gitta na Junaczku masz u mnie piffko :) , PzDr aLL..... :) :) :)

 

nie ma za co dziekowac, jako 23 latka jestes juz znacznie mniej atrakcyjna ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

P.S.

A Ty domel nie skarż, swoje brudy bedziemy prac sami

 

 

przepraszm bardzo ale nie mam w zwyczaju podpierdzielać i na nikogo nie skarżyłem :) :)

 

a swoje brudy załatwiam cichutko WALKIE

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walkie spuść trochę powietrza i sie tak nie napinaj. Nie mam kompleksu Boga, chyba Ci się coś pomyliło. Ja po prosu nie mam czasu na dziecinadę i edytowanie tematów jak ludzie w wieku 30 lat nie potrafią ze sobą rozmawiać na poziomie.

 

Tak więc jak chcesz to zakładaj swoje konkurencyjne forum, krzyż na drogę, a na razie musisz mnie znosić tutaj :-).

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...