Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a takie tam przeboje... proszę się nie maartwić,bo dzisiaj już wychodzi do domciu...

 

dobra dobra, my juz wiemy swoje, biedny chlop chcial Ci dorownac w piciu i niestety nie dal rady... :icon_twisted:

 

mój wczorajszy post został usunięty!!

 

NIE PODOBA MI SIĘ TO!!

 

Ty masz wszystkie posty takie same wiec wystarczy przeczytac poprzedni :icon_mrgreen: :icon_twisted:

 

Zglos moderatorowi ze ktos wyciol, tak nie moze byc!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracia i siostry dzis otrzymałem informacje ze chca abysmy zostali goscmi ''BARKI''obok odry.

i JA JESTEM ZA JEST TAM GDZIE NA ZEWNATRZ POSIEDZIEC,POJEZDZIC NA KOLE,WYPIC PIWKO.KAZDEMU DOBRY DOJAZD,

info otrzymałem od naszych znajomych CRUSEROW bo i oni juz od jutra tam beda.tak wiec na GODZ 20 DO BARKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam takiej osoby która jest ze Szczecina i ma Jawe najprawdopodobniej starą 250 lub 350 lub peraka, i pare miesięcy temu kupił do niej wózek boczny z allegro taki jak ten

http://www.die-oldtimerscheune.de/grosssan...?id=71&kateg=10

prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracia i siostry dzis otrzymałem informacje ze chca abysmy zostali goscmi ''BARKI''obok odry.

i JA JESTEM ZA JEST TAM GDZIE NA ZEWNATRZ POSIEDZIEC,POJEZDZIC NA KOLE,WYPIC PIWKO.KAZDEMU DOBRY DOJAZD,

info otrzymałem od naszych znajomych CRUSEROW bo i oni juz od jutra tam beda.tak wiec na GODZ 20 DO BARKI

 

tylko do wody nie wsakujcie :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_mrgreen:

Edytowane przez BORAS25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mordy :icon_twisted:

 

Was zostawic na chwile i juz: +45 nowych stron. Chyba nie sadzicie, ze bede to wszystko czytal???

Ciocia Gitta Was pilnuje i slusznie. Piwo ode mnie przy najblizszej okazji :icon_mrgreen:

 

Z ciekawostek - zaliczylem w sobote bardzo intersujacy salon, na ktorym ktos wywiesil napis YAMAHA. Powiem tak: wyeksponowany FZ1 robi wrazenie, ale wcisniety w najdalszy nawet kat czarny MT-01 wali na kolana!! Wszystkie Wild i Drag Stary wygladaja przy nim jakos takie male... :icon_twisted:

 

Mielismy plan wyskoczyc w ten weekend w trase wybrzeze + gory, ale pogoda nawalila na tyle, ze w gorach znow sypnelo na bialo. Jedziemy wiec w nastepny weekend. Fotki Wam przesle po powrocie.

 

Pozdrowienia od nas dla Was!

 

Zurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie tam przeboje... proszę się nie maartwić,bo dzisiaj już wychodzi do domciu...

Ok... wiec zgodnie z zyczeniem mam to gdzies ;] ...

Dobrze ze ok.

 

bracia i siostry dzis otrzymałem informacje ze chca abysmy zostali goscmi ''BARKI''obok odry.

A jaka cena brofarka ?

 

Czesc mordy :icon_twisted:

 

Mielismy plan wyskoczyc w ten weekend w trase wybrzeze + gory, ale pogoda nawalila na tyle, ze w gorach znow sypnelo na bialo. Jedziemy wiec w nastepny weekend. Fotki Wam przesle po powrocie.

Hej...

Nie fotki.. tylko znaka dajcie jak znowu bedziecie u nas, coby dluzej moc pogadac....

3mta sie tam gdzie sniegi i mrozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehmmm... a po czym poznac ze to ktos z Halo? metny wzrok i przepity glos? :icon_twisted: no chyba ze po czerwonym passacie :icon_twisted:

 

Hmm.....poprostu znam ta twarz z jakiegos spotkania :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie moze wtrace z takim małym OT, ale rozgladam sie za nowym sprzętem i trafiłem na salon w Szczecinie przy ul.Huzarów 1(tułecki) który ma w swojej ofercie fajna huske, pomijam fakt ze trocha droga ale pododna praktycznie jak nowa. I teraz pytanie do Was. Czy mieliscie kontakt z tym komisem?? i jakie sa wasze odczucia?? godny uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...