Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wieczorem to rumba nie jakies waly (pieprzone małomiasteczkowe odustowe festyny)

 

proponuje ankiete "kto jest najfajniejszym motocyklistom"!!

proponuje swoją kandydature:)

 

ps. mówimy o jeźdzcach a nie ich motórach :D

 

mogles przeprowadzcic ta ankiete jak bedziemy pijani/nieprzytowni to moze bys mial 2 głosy ( przyprowadzil bym psa ktory na zawaloanie podnosi łape)

 

To kto idzie do rumby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam ze Świnoujscia.Sprawdzam co wypisujecie i jestem na 19 na Wałach.

Szymonka na ul.Dwernickiego koło mnie jest serwis gdzie zmienia ci laczka.To ulica boczna od Reduty Ordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na wały nie dotre bo dopiero co z wanny wylazłem a i bronx mi się do ręki przykleił :D

 

Od 22 zapraszamy dziś wszystkich do rumby, pokręcimy tyłkami (raczej pogo :D :D :D)

 

No i brofarek.

 

Szacuneczek

 

Kopernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was własnie wrociłem ze zlociku w SŁUPSKU i było superowo klimacik cos podobny do ZŁOCIENCA załujcie ze was nie było :D

a ten konkurs o nabijaniu kilomerrow to pewnie w wykonaniu ''pomysłodawcy '' odbywa sie za pomoca baka na akumulator do krecenia linki-bo w inny sposob sie nie da skoro tylko popijawy i lansowanie na wałach :D

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - jestem za. Choć te 220km do Słupska strasznie korci. No ale z aktualnym stanem moich opon to nici z tego bedą.

 

A tak przy okazji to czy ktoś mi może powiedzieć gdzie Halo Szczecin wymienia opony? Tzn w jakim "zakładzie" i za ile od koła?

Tak jak ktos napisal... wyrwa na zielonogorskiej, 20 zl od kola. musi byc zdemontowane.

 

Rumba to dopiero późnym wieczoerm po dobrym "zaprawieniu się", a na sam przód "festynik pod chmurką"

no i nie dotarliscie...

 

Od 22 zapraszamy dziś wszystkich do rumby, pokręcimy tyłkami (raczej pogo :D :D :D)

 

No i brofarek.

 

Szacuneczek

 

Kopernik

Sie bylo, sie pobawilo ;]

Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...