Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hihi ja poproszę :D żarcik

 

a tak serio, zamieściłam bez pozwolenia temacik "akcesoria i części", myślę, że będzie przydatny :)

 

mysle ze przy zakladaniu nowych tematow nie ma co sie pytac nikogo o zgode, to forum nie jest niczyja prywatna wlasnoscia, a jezeli temat bedzie dla kogos obrazliwy to od tego jest moderator :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi ja poproszę :D żarcik

 

a tak serio, zamieściłam bez pozwolenia temacik "akcesoria i części", myślę, że będzie przydatny :)

 

Myślę że nowe tematy powinny być mocno przemyślane, bo niebawem zrobi sie nam niezły bałagan, najlepiej jak by były akceptowane przez Gitte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze przy zakladaniu nowych tematow nie ma co sie pytac nikogo o zgode, to forum nie jest niczyja prywatna wlasnoscia, a jezeli temat bedzie dla kogos obrazliwy to od tego jest moderator :)

 

 

Myślę że nowe tematy powinny być mocno przemyślane, bo niebawem zrobi sie nam niezły bałagan, najlepiej jak by były akceptowane przez Gitte.

 

 

no własnie też uważam, iz jak każdy będzie zakładał co będzie chciał to będzie bałagan, potem zrobi sie kilka stron spisu tematów,ludziska nie będą mieli chęci na sprawdzenie czy owy temat był już poruszany i będą zakładali nowy!!!

wydaje mi się, iz najlepiej będzie zakładając temat za zgoda moderatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nowe tematy powinny być mocno przemyślane, bo niebawem zrobi sie nam niezły bałagan, najlepiej jak by były akceptowane przez Gitte.

 

Wydaje mi sie ze "akceptowanie" nowych tematow przez kogokolwiek jest lekka przesada. Moze od razu zablokowac forum i pisac odpowiedzi po uprzednim otrzymaniu pozwolenia i kodu dostepu :D ?

 

A moze nastepnym krokiem bedzie otrzymanie pozwolenia do czytania co poniektorych tematow :P ? Prosze, bez przesady, wiekszego balaganu niz byl kiedys w jednym topicu raczej nie bedzie :) .

Edytowane przez dr.Big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze "akceptowanie" nowych tematow przez kogokolwiek jest lekka przesada. Moze od razu zablokowac forum i pisac odpowiedzi po uprzednim otrzymaniu pozwolenia i kodu dostepu :D ?

 

A moze nastepnym krokiem bedzie otrzymanie pozwolenia do czytania co poniektorych tematow :P ? Prosze, bez przesady, wiekszego balaganu niz byl kiedys w jednym topicu raczej nie bedzie :) .

 

Zgadzam się, był jeden temat i sobie radziliśmy, nie ma co szaleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze "akceptowanie" nowych tematow przez kogokolwiek jest lekka przesada. Moze od razu zablokowac forum i pisac odpowiedzi po uprzednim otrzymaniu pozwolenia i kodu dostepu :D ?

 

A moze nastepnym krokiem bedzie otrzymanie pozwolenia do czytania co poniektorych tematow :clap: ? Prosze, bez przesady, wiekszego balaganu niz byl kiedys w jednym topicu raczej nie bedzie :P .

 

 

to była tylko moja sugestia a widze że sie przejąłeś tym jak byś się szykował na założenie ze 100 nowych tematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie jakiś temat nieaktualny to moge go usunać dla przykładu jakis zlot ktory omawialismy i sie zakonczyl.Jak bedzie za duzo bzdetow to jest tylko jedne ruch i juz go niema.Zakladajcie co chcecie a ja bedzie smietnik sie robil to bedziemky kasowac.Buziaki do zobaczenia wlasnei jade na miasto polatac z carioką:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była tylko moja sugestia a widze że sie przejąłeś tym jak byś się szykował na założenie ze 100 nowych tematów :P

Hahaha, ja? W zyciu, moze kiedys za rok jakis zaloze :D ...

Chodzi mi jedynie o zasade wolnosci wypowiedzi. Jesli nowy temat nie koliduje z regulaminem, to nikt nie powinien decydowac czy mozna go umiescic lub skasowac.

Z zalozenia moderator nie powinien byc "szefem", a jedynie "strozem" przestrzegania regulaminu i netykiety :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...