Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam czy już kiedyś wam wspominałam o paradzie przez miasto w połowie kwietnia?Impreza to 50-lecie klubu studenckiego Pinokio.Byla odwolane z powodu śmierci papieza.

W związku z tym termin aktualny to 12 maja(czwartek)

Organizatorzy zapraszaja motocyklistów.

Chetni do pochałasowania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy już kiedyś wam wspominałam o paradzie przez miasto w połowie kwietnia?Impreza to 50-lecie klubu studenckiego Pinokio.Byla odwolane z powodu śmierci papieza.

W związku z tym termin aktualny to 12 maja(czwartek)

Organizatorzy zapraszaja motocyklistów.

Chetni do pochałasowania???

Witaj Gitta, pytałaś o Golczewo mojego "starego" odpowiadam w cenie ma być prosiaczek, 2 piwa, koszulka. Ta impra to coś innego niż Lubieszyn, fajne miejsce - wczoraj to oblukaliśmy i zapowiada się nie zła zabawa. Mam nadzieje że ludziska dopiszą bo warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie jechać ze Szczecina na zlot do Golczewa to dajcie mi znać na gg o której i gdzie wyjazd . :mrgreen: 3623705 lub skrobnijcie coś na forum :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie jechać ze Szczecina na zlot do  Golczewa to dajcie mi znać na gg o której i gdzie wyjazd .  :mrgreen:  3623705 lub skrobnijcie coś na forum  ;)
spoko jak bedziemy jechac to damy ci cynk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Seboka,miło poznać na forum i przytwitać.A ty na Woświenie czasem niebyłes???

A byłem :lol:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie! Kurcze co jest z ta pogaodą? teraz pada juz częściej niż w słynnej Anglii. Nigdy sie to nie zmieni? Kurde kraina deszczowców czy jak?! Aha jeszcze jedno jak w tym roku jest z Junakiem? Czy, kiedy i gdzie bedzie? Wie juz ktoś z was?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak powoli się organizuje - mam info z pierwszej ręki :-)

 

Na pogodę nie narzekajcie - ostatnio wieczorem nie padało i latałem po mieście - oczywiście poza mną i kilkoma katamaranami to było pusto i cicho :)

 

Napiszcie na forum, o której rusza ekipa do Golczewa - może zdążę dołączyć.

 

Jak dokładnie jest z tą paradą z okazji 50-lecia Pinokio? Organizatorzy zapraszają, ale czy mamy jakąś obstawę czy się po prostu pchamy w miasto? Dajcie znać.

 

PS. Zdjęcia z Gryfina ciągle przesyłam zainteresowanym na e-mail. Jeśli ktoś chce to proszę do mnie :-)

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr.Big
WOW!!! Bigos gdzie byłes jak ciebie niebyło???

 

No jak nie bylem, jak bylem :) ?

 

Kiedy jest w koncu to Golczewo albo cos innego w okolicy Szczecina?

 

Kurcze, ciezko sie przebic przez ten topic "czatowy" 8) , oczoplasu mozna dostac :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo!!! :lol:  

Zdolniacha jestem!!!

Carioka,Generał i Seboka w jaki sposob tutaj na forum dotarliscie???Fajnie się grono odwiedzających powiększa 8)

Wiec tak Carioka to moja żona wiec wiadomo jak sie tu znalazła a Generala tez tu sciągnelem tylko chlopak nie wie jeszcze jak sie obsługiwac forum ale mysle ze rozkmini pomalutku. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha Generał sie pogubił gdy tyle przycisków sie pojawiło:DDDD

 

Co do Parady z Wałow do pinola to cytuję słowa:"normalnie jest obstawa, policja - normalnie legalnie zorganizowane jest elegancko".

 

Bigos jak to byles???Chyba na ogolnym bo na Halo Szczecin teraz sie obudziles:DDDD

 

A Golczewko czytałam dzisiaj w sklepie garaz ma byc w ten weekend

 

Czy cos pominelam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...