Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! jest tak nudno że aż postanowiłem się odezwać a więc:

 

Jestem Marcin, ksywka zazwyczaj Marcins i ostatnio jeszcze Gitta dokleiła mi „Wiaderko”.

Jeżdże od 3 lat na początku było Kawasaki ke125 z 82r. którego ciągle posiadam!! :) Obecnie śmigam Hondą XL125 Varadero.

 

W tym roku zrobiłem jakieś 40 metrów, ale się poprawie :crossy: a w ogóle jestem za tym żeby pitolic do oporu, bo zasnąć tu idzie dzisiaj :bigrazz:

 

Pozdrawiam Marcins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno PRZEJEDZENI, a ja jade walczyć z moto czy się podda czy ja się poddam??? Czas pokaże....

 

Już wiem, że bez walki się nie poddam... Pokatowałam sprzęta dzisiaj przez dwie godziny i wcale nie przeszkadzał mi deszczyk..... Muszę stwierdzić, że jazda w pojedynkę jest lepsza niż jako PLECAK i będę robić wszystko aby tak już zostało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś taka ładna pogoda była, którą Gitta nam zafundowała, ze można było wiele kilosów ja walkie talkie zrobić.

Jedni musza pracowac coby inni mogli latac... a i tak po pracy polatalem ;]

wlasnie nie dawaj facetom zostan less

wygrales na calej linii ;]

Po tonie twoich postów odnoszę wrażenie, że masz jakis problem z Kobietami?

To nie problem, to troska

wybieraj na podstawie ilosci zadrapan na motocyklu :) idealny jest ten bez :crossy:

Nie zawsze.. na moim sa zadrapania .. jeszcze zrobione przez szwaba.. u mnie FZRa nie nabawila si enawet ryski ;]

Kudłaty - dzieki za pomoc, sam bym nie dał rady! Do Ś-cia doleciałem cały, zdrowy, suchy.

To fajnie, a jak paluch po drodze ? Nie ma za co, to ja dziekuje za oponke i wyzerke ;]

kurna, musze to zobaczyc, intruder na motokrosie :bigrazz:

Ja tez chce ;]

Wybrałem się na trasę polecaną przez Bandziorrra(Chojna, Krajnik) i jestem po prostu pod wrażeniem!!!!

Nie wiedziałem że są tam takie zakrętasy!!!

A sa i to super.. rowniez lubie ta traske ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Marcin, ksywka zazwyczaj Marcins

 

Cześć Marcin,witaj na forum i dobrej zabawy :crossy:

 

Żana nie poddawaj się bądż dzielna :bigrazz: ( ja bym pilnowałe tej swojej ślicznej MZ bo Generał strasznie na niej brykał - ze smiechu sie pokładałam :clap: )

Dzieki ludziki za fajną jazdę (lansowanie)w sobotę ,a i jazda po lesie była przednia dzieki Batmanowi bo miał legitymacje (chyba szkolną) :) , ja zawsze wiedziałam że Majkel i Dizel mają crossy. Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helou :crossy:

wlasnie pije wodke, wiec moze byc troche beukotliwie:

 

na prosbe zurkow, ktorzy jutro ruszaja w 900 km trase ku norwegii: jesli ktos ma ochote przeleciec sie z nimi, gubiac troche sadelka po swiatecznych obzarstwach, to jest mile widziany jutro (poniedzialek) o godzinie 8:00 na przejsciu granicznym w lubieszynie. sklad ekipy: zurek - sztuk 1, kasia - w podobnej ilosci i spacy (czyt.: spacy :] ) oraz yamaha fazer sztuk raz.

dziekuje za uwage, wracam do picia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie że dzisiaj was mijałem w okolicy kamienia pomorskiego byłem super tenerą w żółtej kurtce a póżniej w Międzyzdrojach leciało pare sprzętów to napewno wy no i jeszcze w międzyzdrojach R1 mnie mijała jak stałem na poboczu

Dzisiaj był super dzięń bo skończyłem wymiane uszczelki pod głowicą poskładałem moto zrobiłem 60 km i wrzystko gra SUPER

Jeżeli to wy to szkoda że nic nie wiedziałem że się wybieracie nad morze

Pozdro

 

a czy ja ciebie nie mijalem na czerwonym swietle w miedzyzdrojach??

ja potem odbilem na promenade

a co do czarnej R1 to czy Ty nie byles w gronie kolegow?? pod moel salem obok kolesi ze szczecina transalpem ale nie moim tylko brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was ja mysle ze powinny byc jeszcze PLECACZKI I KANDYDACI NA PLECACZKI.potem BALAST i ZBEDNY BALAST,albo DODATEK DO MATERACA i KALIMATKI :crossy:

 

 

 

A TAK POWAZNIE TO RUSZAJCIE TE ZAPASIONE TYŁKI I WSIADAMY NA KONIKI BO DZIS POGODA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ok 17 chetnie wyjade na miasto... co z tym torem kartingowym ? ktos sie pisze ?

 

Czy zauważyliscie jak zmieniły się nasze liczniki postów, dobrze że nie jestem wąchaczem spalin

Zauwazylem.. najpierf mnie cofneli w rozwoju a teraz pszesadzili na CZtke, ale i tak te liczniki nie sa wyznacznikiem.. bo np. co mi pomoze 15 letni koles co ma naklepane 700 postow ? (a takich sporo)

Edytowane przez Kudlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ok 17 chetnie wyjade na miasto... co z tym torem kartingowym ? ktos sie pisze ?

 

 

tak my z ZANA O 17 NA TORZE.BO WCZORAJ BYŁ ZAMKNIETY I ZMUSZENI BYLISMY ZROBIC NALOT NA TOR KOLARSKI A DZIS JESTESMY UMOWIENI NA KARTINGOWYM :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...