Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:-)

Zupełnie nie wiem od czego mam zacząć, mam nadzieję, że nikt mnie tu nie wysmieje i nie będzie wytykał palcem :)

Od bardzo dawna interesuję się motorami, tato powtarzał, że powinnam była się urodzić chłopcem, bo na widok motocykli w mieście stawałam i zamykałam oczy wsłuchując się w wydobywane dzwięki :crossy:

Ale to tak dla ciekawostki, a teraz na serio..... :bigrazz:

Bardzo chętnie poznam kogos (kolegę/kolezankę) z kim mogłabym troszkę pośmigać ścigaczem... nie zrozumcie mnie źle, mnie nie interesuje czy to będzie motor za 10 tys czy za 50tys, ważne by miał "serduszko" :clap: Nie szukam przygód, jestem normalna dziewczyną, ja poprostu potrzebuję tej adrenaliny do życia :bigrazz:

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życze WESOŁYCH ŚWIĄT oraz BEZPIECZNEJ JAZDY :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

 

PA PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie że dzisiaj was mijałem w okolicy kamienia pomorskiego byłem super tenerą w żółtej kurtce a póżniej w Międzyzdrojach leciało pare sprzętów to napewno wy no i jeszcze w międzyzdrojach R1 mnie mijała jak stałem na poboczu

Dzisiaj był super dzięń bo skończyłem wymiane uszczelki pod głowicą poskładałem moto zrobiłem 60 km i wrzystko gra SUPER

Jeżeli to wy to szkoda że nic nie wiedziałem że się wybieracie nad morze

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz landryna witaj w klubie :) a masz motór czy jako plecak chcesz posmigac? :crossy:

 

Wariat w Miedzyzdrojach to ja Cie mijalem :bigrazz: zrobilem dzisiaj ta trase 2 razy bo trzepie kilometry do dotarcia :clap: dzisial peklo 400 :bigrazz:

 

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:-)

Zupełnie nie wiem od czego mam zacząć, mam nadzieję, że nikt mnie tu nie wysmieje i nie będzie wytykał palcem Od bardzo dawna interesuję się motorami, tato powtarzał, że powinnam była się urodzić chłopcem, bo na widok motocykli w mieście stawałam i zamykałam oczy wsłuchując się w wydobywane dzwięki :clap:

Ale to tak dla ciekawostki, a teraz na serio..... :bigrazz:

Bardzo chętnie poznam kogos (kolegę/kolezankę) z kim mogłabym troszkę pośmigać ścigaczem... nie zrozumcie mnie źle, mnie nie interesuje czy to będzie motor za 10 tys czy za 50tys, ważne by miał "serduszko" :bigrazz: Nie szukam przygód, jestem normalna dziewczyną, ja poprostu potrzebuję tej adrenaliny do życia :bigrazz:

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życze WESOŁYCH ŚWIĄT oraz BEZPIECZNEJ JAZDY PA PA

witam CIE kobietko,

mysle ze jak zaczniesz przychodzic na WAŁY CHROBREGO to sie napewno szybciej wkleisz w klimat niz przed kompem, tam napewno znajdzie sie ktos kto CIE zabierze lub jak mas sprzeta z TOBA polata

TAK WIEC DO ZOBACZENIA :bigrazz:

 

DLA ZAPOMINALSKICH MOJ MOTOR TO SUZUKI A MZ JEST ZANY I TYLKO JA SPRAWDZAM-CZY IDZIE NA KOŁO.BO WIDZE ZE PO JEDNYM DNIU JAZDY LUDZIE MNIE JUZ ZAPOMNIELI I PYTAJA SIE KTO JA :bigrazz:

DZIS JA TROSZKE POKATOWAŁEM I JEST JAK NA SWOJE LATA SUPER DE BEST,NORMALNIE :) WYMIATA :crossy:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe przyjęcie :crossy: :bigrazz: :clap:

Niestety swojego sprzetu nie mam, więc jedynie mogłabym prosić by ktoś wziął mnie jako plecaczek :bigrazz: leciutka jestem, tylko 52 kg :bigrazz:

Jesli chodzi o Wały, to w zeszłym tygodniu tam byłam, i po kryjomu obserwowałam ale jakoś zabrakło mi odwagi by podejść.

Niedługo wyjeżdzam na 8 miesięcy na statek, więc tam sobie nie posmigam :)

Kask mam,troszkę za duży ale jak włożę czapkę to jest git :bigrazz:

 

Trzymajcie się cieplutko i.... czekam na kontakt,piszcie na gg jestem tam prawie cały czas lecz niewidoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariat w Miedzyzdrojach to ja Cie mijalem zrobilem dzisiaj ta trase 2 razy bo trzepie kilometry do dotarcia dzisial peklo 400

 

 

no właśnie takie miałem przeczucie że to R 1 z pod igły i to napewno twoja

jak będzieśz następnym razem to daj cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pragnę życzyć wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w najbliższym czasie, jeszcze nie rozpoczęłęm sezonu ale koń przygotowany do jazdy :bigrazz:

witamy Cie nasz motobracie :crossy:

i czekamy na CIEBIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem generał dzisiaj mówiłes ze oba motocykle sa Twoje a teraz tłumaczysz sie ze mz nie Twoja :P

 

Cały on :bigrazz:

MZką mam nadzieje że moja koleżaneczka będzie jeździła?

 

Dzięki za ciepłe przyjęcie :crossy: :bigrazz: :clap:

Niestety swojego sprzetu nie mam, więc jedynie mogłabym prosić by ktoś wziął mnie jako plecaczek :bigrazz: leciutka jestem, tylko 52 kg :bigrazz:

Jesli chodzi o Wały, to w zeszłym tygodniu tam byłam, i po kryjomu obserwowałam ale jakoś zabrakło mi odwagi by podejść.

Niedługo wyjeżdzam na 8 miesięcy na statek, więc tam sobie nie posmigam :)

Kask mam,troszkę za duży ale jak włożę czapkę to jest git :bigrazz:

 

Trzymajcie się cieplutko i.... czekam na kontakt,piszcie na gg jestem tam prawie cały czas lecz niewidoczna

 

Nie wiele jest wolnych żeby na plecy zabierać,ale hmm panowie kto się przyzna?

A git jest bo tu jest Gittttttttttttttta :bigrazz:

A kochani dzisiaj dla odmiany ładną pogode wam wapowiedziałam.pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...