Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jak tam sie szykuje srodowe spotkanie 22 marca macie juz jakies konkretne miejsce??

nareszcie wszystko zlozylo sie tak wspaniale ze bede caly tydzien w szczecinie na kursie i chcial bym z wami wszystkimi napic sie

a taka mila wiadomosc na marginesie te allegro to fajna sprawa kupilem dzis swojej ukochanej kurteczke (skure) za niewielkie pieniadze a co niech ma

 

Pokaz jaka:)

No Aska sie wkoncu bedzie wybierała z toba na wyprawy.Co z tym twoim motocyklem.Okresliles sie dziadku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz jaka:)

No Aska sie wkoncu bedzie wybierała z toba na wyprawy.Co z tym twoim motocyklem.Okresliles sie dziadku?

jeszcze musze zadzwonic do jednego goscia z nowogardu za ile on mi zrobi

zdjecie kurtki masz na mojej galeri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daję słowo że po 8 marca będzie cieplej a już od połowy marca czyli kolo 16.03 to będzie dla was odemnie prezent czyli super wiosenna pogoda Razz

 

Nie wiem Gitta jak się z tego wyplączesz, ale w Pyrzycach o 6.21 jest ze 20 cm białego czegoś i ciągle pada :? a 8 marca tuż tuż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dzisiaj wiosna dała czadu! okolica piękna, drogi z rana puste teraz zakorkowane na amen! jest pięknie! :lol: chyba sprzedam moto i Justynke i kupię Imprezę ;) Koszty utrzymania podobne jak obydwu srodków transportu jakie mam a ile frajdy! No tak ze 3 razy wiecej niż teraz bo jednak Sti to nie mini STi :banghead:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno:Żana' date='Sylwia,Carioka,Gitta,Oriana,Monika twoja ukochana...[/quote']

 

A ja???v To juz nie jestem zaproszona???

 

[ Dopisane: 07-03-2006, 12:18 ]

A tak w ogóle, to zima bardzo nas polubiła i nie za bardzo chce nas opuścić, dzis rano Gumieńce wyglądały jak z bajki o Królowej Śniegu...

 

[ Dopisane: 07-03-2006, 12:20 ]

Generał, napisze Ci tylko tyle: nawet największe bukwy na forum nie załatwią tej sprawy, więc daj nam święty spokój z tą sprawą!

 

[ Dopisane: 07-03-2006, 12:20 ]

To by było na tyle! Byłam, napisałam, a teraz wracam do pracy! Do jutra robaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna... wkońcu odzyskałem moje kofane konto... HEHE witam wszystkich po dłuższej nieobecności - to nie wina kosmitów ;):) oni mnie nie porwali.. hehe. fajnie jak można znów cosik napisać... no i mam trochę zaległości w postach. ale tak człowiek zalatany jest że szok. Jak się znów wgryzę to będe trochu pisał... no i do zobaczonka na drodze - (przywołanie wiosny) - może się posłucha :banghead::)

 

Pozdrowionka dla wszystkich od nas tzn. Krisa i Kasi i juniorka albo juniorki :P - choć jeszcze nie ma... ale dzielnie rośnie i we wrześniu się wykluje :banghead::)):banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to jak już tak wszystko ogłaszamy na tym forum( no bo jedna wielka z nas rodzina ;) ) to może mi ktoś napiszę co kryje się pod słowem Milenkooooo :twisted: No.... bo może tą sprawę też jakoś wspólnie obgadamy ????? :P :banghead: Pozdrawiam i do jutra :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle' date=' to zima bardzo nas polubiła i nie za bardzo chce nas opuścić, dzis rano Gumieńce wyglądały jak z bajki o Królowej Śniegu... [/quote']

 

Potwierdzam !! Gumieńce jak z bajki !! ;)

 

Pozdrowionka dla wszystkich od nas tzn. Krisa i Kasi i juniorka albo juniorki - choć jeszcze nie ma... ale dzielnie rośnie i we wrześniu się wykluje )

 

Gratulacje Kriso !!!!!!! I witamy spowrotem wsrod żywych ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...