Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jadac z Parlowka do Wolina mijalem sie z motocyklista na siwym scigacz jechal w kierunku Szczecian okolo godz, 14,30.Okolo godziny 16,00 jadac do Goleniowa w Babigoszczy na wprost czynnej budki Szaszlyk na glownej trasie zobaczylem duzo Policji.Po dojechaniu zobaczylem lezacy na jezdni ten sam wczesniej mijany siwy scigacz.amotocykl jak rowniez mercedes osobowy,ktory prawdopodobnie chcial skrecic do rozna,zajechal droge motocykliscie,byly kompletnie rozbite.Po rozpytaniu policjantow ustalilem nazwisko ale juz zapomniealem,ale zaczyna sie na K,a nadto co jest najwazniejsze motocyklista wyszedl z tego bez wiekszych obrazen.Zostal karetka pogotowia przewieziony do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadac z Parlowka do Wolina mijalem sie z motocyklista na siwym scigacz jechal w kierunku Szczecian okolo godz, 14,30.Okolo godziny 16,00 jadac do Goleniowa w Babigoszczy na wprost czynnej budki Szaszlyk na glownej trasie zobaczylem duzo Policji.Po dojechaniu zobaczylem lezacy na jezdni ten sam wczesniej mijany siwy scigacz.amotocykl jak rowniez mercedes osobowy,ktory prawdopodobnie chcial skrecic do rozna,zajechal droge motocykliscie,byly kompletnie rozbite.Po rozpytaniu policjantow ustalilem nazwisko ale juz zapomniealem,ale zaczyna sie na K,a nadto co jest najwazniejsze motocyklista wyszedl z tego bez wiekszych obrazen.Zostal karetka pogotowia przewieziony do szpitala.

 

A wiadomo co to za sprzęt i na jakich blachach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludziska, w tym roku na sylwka bedzie grał wam znany DJ (WC) . Słyszałem że przy jego muzie nikt nie siedzi :) A kto to??

 

No właśnie

 

to

 

DJ Kopernik

 

Nie zawiedziecie się , nikomu nie dam siedzieć i się nie ruszać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak sie składa,że byłem wtedy w Babigoszczy ale niestety nic nie widziałem.

Próbowałem sie czegoś dowiedzieć ale niestety przybyłem za późno.Wszystko zostało sprzątnięte więc nawet nie wiem co to był za koń.Ciesze sie,że chłopak jest cały.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawiedziecie się ' date=' nikomu nie dam siedzieć i się nie ruszać [/quote']

 

 

No ja w ciebie wierze że dobra muze przygotujesz.Pamietasz ze towarzystwo jest mieszane?

Aha zamawiam Madonne "Hung Up".Szachcior Przygotowuje układ taki jak Madonna żeby wam zatańczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopernik napisał:

Nie zawiedziecie się ' date=' nikomu nie dam siedzieć i się nie ruszać

 

 

 

No ja w ciebie wierze że dobra muze przygotujesz.Pamietasz ze towarzystwo jest mieszane?

Aha zamawiam Madonne "Hung Up".Szachcior Przygotowuje układ taki jak Madonna żeby wam zatańczyć Mr. Green

[/quote']

 

Spokojniutno muza będzie jak tralala, specjalnie dla ciebie będzie ten utworek .

Hehe jestem ciekaw jak szach to zatańczy :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich świątecznie :)

Jutro już kawałek dnia urywam z roboty i ruszam do Ś-cia, więc nie będzie już możliwości złożyć.

 

Wszystkim Wam życzę pięknych świąt i wspaniałych prezentów!

 

 

Pozdrowionka (oczywiście) i do zobaczenia na trasie

 

 

PS. jutro odwiedzę swojego Trampika w garażu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojniutno muza będzie jak tralala

 

Szacun ziom' date=' szkoda ze mnie nie bedzie :)

 

Szacuneczek dla gościa za odwage i ciepłą krew w taką pogode.

 

Ej no przeciez dzisiaj , zn. wczoraj calkiem cieplo bylo. Trza bylo byc w niedziele na pasie motorkiem to byc poczul zime dopiero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

daj znac jak wrocisz z pracy. bedzie sie dzialo :]

jeszcze raz wszytstkiego naj

 

o kurcze nie zwróciłem uwagi na liste Jubilatów... Oczywiście Konrado odemnie także wszystkiego naj!

w jako, że przez święta nie bedę miał dostępu do netu to juz dzisiaj składam wszystkim Wam życzenia świąteczne , aby te kilka dni upłynęło Wam w miłej , pogodnej, radosnej, rodzinnej atmosferze.

PZDR! (ale takie specjalne przedświąteczne :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...