Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A witam wszystkich. kurna faktycznie z tą zimą sie nam w tym roku powaliło. a mnie juz drgawki powoli biorą. Ostatnio już miałem myśli żeby w śnigu choć kilka km zrobić... az to już nie za dobrze :(:(:(

Mam nadzieje że choć kilka dni bedzie cieplejszych....

A już w ogóle mnie walnie jak się zrobi ciepło a ja sprzedam maszynę bo mam kupca który ma się odezwać :(:(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam wszystkich. kurna faktycznie z tą zimą sie nam w tym roku powaliło. a mnie juz drgawki powoli biorą. Ostatnio już miałem myśli żeby w śnigu choć kilka km zrobić... az to już nie za dobrze :(:(:(

Mam nadzieje że choć kilka dni bedzie cieplejszych....  

A już w ogóle mnie walnie jak się zrobi ciepło a ja sprzedam maszynę bo mam kupca który ma się odezwać ;);)...

hehe a za oknem coraz mniej śniegu i jakby coraz cieplej :( Ostroznie z tym sprzedawaniem bo na początek sezonu zostaniesz bez moto :(

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ludzie, wczoraj tj. w poniedziałek 14.03.2005r. ok. godz. 14.00 po tym jak sloneczko wysuszyło drogi widziałem dwóch motocyklistów. Byly to GSXR 1000 i ZZR-a chłopaki latali na odcinku Gryfino - Chojna. Także szykować juz sprzęty , wiosna idzie.

 

Kriso pewnie sie domyslasz kim był jeden ---- Waldek ---- testowal nowa maszynę

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ludzie' date=' wczoraj tj. w poniedziałek 14.03.2005r. ok. godz. 14.00 po tym jak sloneczko wysuszyło drogi widziałem dwóch motocyklistów. Byly to GSXR 1000 i ZZR-a chłopaki latali na odcinku Gryfino - Chojna. Także szykować juz sprzęty , wiosna idzie.

 

Kriso pewnie sie domyslasz kim był jeden ---- Waldek ---- testowal nowa maszynę[/quote']

 

HEHE Wiedziałem że Waldi nie wytrzyma i jak tylko trochę sie przesuszy to bedzie latał ;);), to jest dziad... ja mu dam... a ja ostatnio mam takie zapierdzielenie że nawet wieczorkami nie mam czasu iść i powoli przygotować maszyny do sezona.. a jest kilka rzeczy do zrobienia ;):(:D

 

PS. Ale słyszałem że jednak powoli się ta cholerna wiosna zbliża, i mam nadzieje że niedługo tę su.... zimę pójde utopić w śmierdzącej Odrze ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm za knem faktycznie jakby nieco bardziej wiosennie. na www.weather.com na weekend zapowiadają nawet ładne słonko ale temperatura ma znowu być bliska 0C ;) może jednak jak słonko przygrzeje to uda się wreszcie polatać choć chwilkę kuńmi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio chlopaki i dziewczyny u mnie na wiosce było dzisiaj 14 stopni :-)) Aż wciągnęłam stary dresik na siebie i pierwszy raz od dawna jesieni umyłam sama auto przed domem :-) Pamietam że rok temu w Wielkanoc pierwszy raz latalismy moto , co prawda niedlugo bo o 17:00 juz zimno było ale zawsze coś :-)) Życzę coraz cieplejszych dni....PZDR :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis też godzinkę podenerwowałem policjantów w mieście... odziwo żaden się nie przyczepił... szok... Po ostatnim sezonie wiem że maja uczulenie na czerwoną RF'ę ;);) hehe

 

Ps. Ale normalnie jak polatałem trochu. to mi lżej na duszy... choć nie moge za dużo jeździć, bo muszę najpierw ją przygotować... ale dziś nie mogłem sie powstrzymać ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 19.30 też zabrałem SVke na spacer ;) na poczatku była obrażona na mnie za tak długi postuj i zapaliła dopiero za którymś razem (podciśnieniowy zawór w zbiorniku [brak kranika] i taka sama pompka paliwa więc silnik troszkę sie musiał poobracać zanim gażniki napełniły sie paliwem) ale w końcu zagadała ze mną ;) Skoro moto zaczęło współpracować to zrobiliśmy sobie godzinną wycieczkę. Niestety miejscami (np na pasie) można jeszcze spotkać śnieg i lód...

Do domu wrócilićmy z ;) na twarzach.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dzisiaj nie widzialam nikogo na pasie przed Chociwlem ?? Moze za pozno bylam :-((( Ale pogode to chyba zamowiliscie sobie , az przyjemnie jechac przez miasto i slyszec odglosy motorkow :-)) PZDR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dzisiaj nie widzialam nikogo na pasie przed Chociwlem ?? Moze za pozno bylam :-((( Ale pogode to chyba zamowiliscie sobie ' date=' az przyjemnie jechac przez miasto i slyszec odglosy motorkow :-)) PZDR...[/quote']

Kurcze byłem wczoraj i dzisiaj byłem ale Ciebie nie widziałem :D Wczoraj około 15-16 a dzisiaj około 12-13

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy są już jakieś plany na ten sezon odnośnie zlotów ?? Kiedy można spodziewać się najbliższych ?

I pytanko do Kriso...Czy w tym roku również podczas majówki będzie organizowany zlot w Gryfinie ??

Pozdrawiam serdecznie.....

Ps. Wiosna !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...