Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA

Jest pomysł na SYLWESTRA

Szczegóły: Organizujemy sami w Golczewie, jest tam sala i miejsce.

Potrzebuję znać ilość chetnych osób, przewidywany koszt 100-120 na parę.

Nocować mielibyśmy na miejscu, ale na karimatach i w śpiworach.

Kto zainteresowany proszę o kontakt. Ilość miejsc ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie zdawalo czy widzialem dzisiaj na Wyszynskiego Michalowego/Cariokowego nowego konia? Ja rozumiem, ze trza byc twardym a nie mietkim ale na dworze jest jakos tak kolo 0 st., a moj kon juz smacznie spi :D Respect za wytrwalosc, ciekawe kto jeszcze jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez go widzialem, chyba jezdzi na parking cwiczyc piony.Pare razy mijalem go na trasie zap....ala jak stary. Rosnie nam dobry Free Styler ,chyba tak sie pisze. Cwiczcie ,cwiczcie 2006 rok to nowe wyzwania na nowych koniach!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH W TE ZIMNE DNI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostło fizycznie udowodnione że można motorkiem latać po śniegu, szkoda tylko że żaden miękki pisior nie jeździł ze mna. Jak będzie jakaś zimowa imprezka na pasie to dawać znać - poćwiczymy gleby bardziej lub mniej kontrolowane :)

 

PS: Generały dzięki za podwózkę mojego dupska , bo chyba ym inaczej do domu nie trafił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Również miałem dziś okazje sobie polatac po dość mocno śliskiej nawierzchni i powiem Wam było eksta. Jeżeli za tydzień nie spadnie śnieg po kolana również zalicze polatanke. I może się ktoś dołączy??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: :!: UWAGA :!: :!: :!:

 

Halo czy tu nikt się nie wypowie w sprawie sylwestra?

Banda i Wanda , czyli silna grupa pod wezwaniem organizuje sylwka, mamy nadzieję, ze będziecie z nami, hiszpany, konrady, mikochy, niedzwiedzie, sosnowskie, i inne zaprzyjaźnione osobistości.

 

Czekamy na info , od środy robię listę chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...