Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z postów wynika że pomysł dał Vidlak

 

no z postow tak,ale to ja pisałem na jego konto

 

Generał czy ty wszystko robisz na konto innych, trochę odwagi w samodzielnym podejmowaniu decyzji.

Jeżeli chodzi o wygraną to konkurs trwa, bo wcale nie jest powiedziane, że Jama Jama sie przyjmie i że tam brać motocyklowa zasiądzie na dobre.

Są jeszcze inne propozycje :-D :-D :-D

 

Żurek - odezwijcie się na priv lub telefonik, bo trzeba dopracować szczegóły , jak tylko wasz papa się zgodzi. Dziewczyny z Halo Szczecin chętne i zorganizowane. Ja natomiast będę mama Smerfetka i zorganizuje wszystko razem z moją siostrą Smerfetką Żaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja!!! 3000 jest mój!!!

Oh, a ja tak chcialem :)

Wpadlem moi drodzy zeby sie pozegnac na jakis czas. Zima za oknem, kon w garazu wiec nie ma co siedziec w kraju. Jade cieplejsze rejony swiata pozwiedzac :) Wroce jak sie zrobi ladnie. Jak uda mi sie dorwac gdzies kompa, to postaram sie wyslac pozdrowienia.

Na razie pozdro 4 all i 3majcie sie przez zime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale glizdy z was!szamanka Gitta nic z waszego posta nie rozumie!Jakas tajemnica?

 

po pierwsze to gdzie Twój śliczny awatarek ze Złocieńca????

po drugie zniknęłaś gdzieś mi w Galaxy i nie ma jak rozpuścic jęzora

po trzecie dziś ci kochanie na uszko w pubie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to gdzie Twój śliczny awatarek ze Złocieńca????  

po drugie zniknęłaś gdzieś mi w Galaxy i nie ma jak rozpuścic jęzora  

po trzecie dziś ci kochanie na uszko w pubie powiem

 

 

To przeciez zdjecie jest ze Zlocienca.W Galaxy to całą sobote "wysiadywalam".Chetnie uszko nadstawie,ale po 21 bo dopiero wtedy koncze kurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[qte=Carioka]Generał czy ty wszystko robisz na konto innych,

A MOZE TOBIE COS ZROBIE NA KONTO MEZA :-D

a chodziło o to ze byłem u vidlaka i nie zmieniłem zalogowania KOBIETO :)

Chetnie uszko nadstawie,ale po 21 bo dopiero wtedy koncze kurs

 

NO TO CZEKAMY Z NIECIERPLIWOSCIA W JAMIE NA TWOJE USZKA 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nareszcie pojawił się temat, w którym mogę coś sensownego powiedzieć :D

Witam! Duże miasto duży problem. Proponuje Pyrzyce PUB "Pod luźnym kalafiorem". Albo "Hawanka" i jest duży parking na "konie". Za tydzień dowiem się szczegółów co do kosztów. Pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o lokale to Pyrzyce są strasznie biedne, ja znam 3, które można by było odwiedzić:

1. "Luźny Kalafior" - dużo młodzieży, dużo miejsca w środku, piwo 3,50 z kija i 5,00 z butli, brak miejsca do parkowania, na zimę nadaje się dla większej ekipy. Jednak mi osobiście nie podoba się atmosfera tego miejsca.

2. "Pod Żubrem" - tutaj też sporo młodzieży, miejsce do parkowania by się znalazło, piwo 3,50 z kija, z butli nie wiem, miejsca w środku sporo, ale lokal jest podzielony na małe pomieszczenia, wyposażenie: lotki, bilard, piłkarzyki (wszystko na małej przestrzeni więc troszkę ciasno).

3. "Za Hawanką" - jak mi się uda gdzieś wyjść to właśnie tam się kieruję, piwo 3,00 z kija i z butli (bosman czerwony), miejsce do parkowania jest. Niestety w środku mało miejsca (przynajmniej dla palaczy, a tych wśród nas nie brakuje), za to latem wystawiają stoły do "ogródka piwnego" i wtedy można posiedzieć.

Jeżeli więc skończą się wam lokale w Szczecinie i przystaniecie na pomysł Marka, to ja proponuję "Luźny Kalafior" na zimę i "Za Hawanką" na lato

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO CZEKAMY Z NIECIERPLIWOSCIA W JAMIE

Jama jama i po Jamie

Uwaga, teraz wyrażam subiektywną opinię na temat j.w.

Piwo drogie....... niestety

Placówka jak najbardziej w pożo, duża sala wszyscy swobodnie się mieścimy i jescze więcej nas tam może zasiąść.

Krzesła wygodne

Obsługa szybka

:-D :-D :-D najdłużej z wszystkich "barów" - tam wytrzymałam.

 

Czyżby Gienieral wygrał konkurs????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...