Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy pierwszy snieg za oknem  Zamawial ktos to białe G?!

 

 

Absolutnie nie zamawiałam,bo pewnei zaraz bedziecie kazac mi modły odprawiac.Nie wiem dlaczego ale chyab straciłam moc :-D

 

P.S.Czy jest ktoś chętny na przyszły czwartek na siatkowke?Wczoraj 12 osobowa grupa spalała kalorie.Sala jest w SP 48 na ul.Czorsztyńskiej.Chętni w środę proszeni są o informację do mnie lub do Pani Carioki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebudziłem się, a tu śnieg. ;) :twisted: ;) Ale jak już jestem, to Klameczce, Mikochowi i wszystkim innym, o których nie pamiętałem: wszystkiego, czego sobie od życia życzycie. 100 lat :) :split:

 

A teraz idę spać dalej ;) :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Namiot to jak juz ustalone zostało lokal dla kolegów lubiacych klimat zimy

My sie zimy nie boimy.... ;]

Grzesiu!Jurny!Paskudo nie mieszaj z lokalem bo ja cie wezme zaraz w obroty to przestaniesz nadawac jak katarynka

pierwsze primo: bylo glosowanie ;]

drugie primo: az taki paskudny nie jestem coby mi to wypominac ;]

Zamawial ktos to białe G?!

ja.... ale na styczen

Czy jest ktoś chętny na przyszły czwartek na siatkowke?

Moze byc inny dzien ? np. pon albo wtorek?

 

Ide spac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc inny dzien ? np. pon albo wtorek?

 

Nie może.Ustalony czwartek dniem sportu! ;)

 

 

pierwsze primo: bylo glosowanie ;]

 

O którym wy tylko wiecie :)

 

drugie primo: az taki paskudny nie jestem coby mi to wypominac ;]

 

To miało być wyznanie miłości Jurny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja w końcu otrzymam z tego je.... serwisu mój komputerek???? :)

Zawsze jestem spóźniona. Kaśka Sraśka, duzy spóźniony buziak ode mnie, ale Ty wiesz że ja wiem a oni nie wiedzą. :-D :-D :-D

 

Ustalony czwartek dniem sportu!

Środa dla rozpusty , czwartek dla ciała, niedziela dla ducha

 

UWAGA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ogłaszam konkurs!!!!!

Kto znajdzie najbardziej interesujący pub dla braci motocyklowej ( wiadomo jakie musi spełniać warunki ) ten wygrywa litra cytrynówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam konkurs!!!!!  

Kto znajdzie najbardziej interesujący pub dla braci motocyklowej ( wiadomo jakie musi spełniać warunki ) ten wygrywa litra cytrynówki

 

No to teraz będzie jazda!!! Brać motocyklowa ruszy na objazd po klubach, by znaleźć odpowiednie lokum... Będzie się działo... oj, będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani

 

Dzieki za zyczenia urodzinowe i ja zycze wszystkim skorpionkom wszystkiego naj w zyciu!!!Narobilo sie troszke tych przemilych skorupiakow na naszym forum :P

 

[ Dopisane: 20-11-2005, 21:45 ]

Jesli chodzi o kamerdaca!!!!

 

dobrze ze nie zagladalam tu dlugo i bylo jeszcze sporo stron do poczytania bo normalnie sie zdenerwowalam jak go czytalam...co to za gosciu!!raz mowi ze kupil sprzet bo chcial odrestaurowac, potem ze sie nie grzebie wtym tylko szuka mechanika, potem ze ten kon nic nie wart, potem ze sie cieszy ze go ma bo starsi ludzie sie zatrzymuja i podziwiaja...i jeszcze nasza gite opiorkowal...dziwny doprawdy

jesli chodzi o sylwka to nie zapomnijcie ze tam gdzie wy tam i my

 

[ Dopisane: 20-11-2005, 21:50 ]

A teraz maly niusik--pilam cytrynowke :)

 

 

Poznalismy tu polakow ktorzy znaja ten specjal i przygotowali go specjalnie na moje urodzinki!!Niebo w gebie :P

 

Pozdrowienia dla wszystkich mine venner ;)

 

[ Dopisane: 20-11-2005, 21:55 ]

Michalku i carioko--gratuluje pieknego konika

 

[ Dopisane: 20-11-2005, 22:06 ]

A jeszcze pomysl na lokal--Szwalnia na placu sprzymierzonych jest tam zwyczajnie, ale piwo jest tanie i podaja je nawet w 2l kuflach, mozecie sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...