Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po wczorajszych ogledzinach dochodzę do wniosku, że w komisach to chyba trudno znaleźć cokolwiek wartego uwagi. wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon bedę śmigał tymi samymi środkami lokomocji. Pogoda się psuje i to szybko więc dzisiaj koń nieodwołalnie trafia na zime do garażu. Szkoda mi akumlatora, żeby stał niejeżdżony. Po wstawieniu Suni do garażu aku wymontuję naładuję i odstawię na jakiś czas.

Jakoś chyba pora na koniec sezonu przynajmniej jak dla mnie. Dzisiaj rano odniosłem wrażenie że niebawem zawita do nas zima i raczej czas przuypomnieć sobie gdzie jest skrobaczka do szyb niż myśleć o lataniu koniem.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim ;) kurcze ale mnie tu dawno nie było.... i ile czytania hohoh..... najbardziej uśmiałam się.... aż mi zajady popekały ze śmiechu :-D z konwersacji jakie tu niektórzy przeprowadzali z nowym forumowiczem "Karmadec" niektóre posty czytałam po kilka razy 8O wesoło tu....oj wesolo....

Trzymam kciuki żeby może wyszla jakaś zaje wielka wspólna impreza Andrzejkowa a potem Sylwester. Pozdro Ziomale :) wyczesane gadki tu można znależć :) oj wyczesane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko gdzie się spotykamy w środę- może zwyczajowo w ROCK CITY' date=' aby się nie szukać po mieście [/quote']

 

UWAGA!Nie spotykamy się juz NIGDY w Rock City.Blizsze informacje na prv bo nie wypada mi tresci maila zamieszczac.

Chetene osoby zaprasza sie jutro na 20:00 do RIO BRAVOul.Wojska Polskiego z tyłu McDonalds.Piwo 3,7zł!Rezerwacja na 20 osob na Marcina Skłuckiego,ale miejsca w srode jest duzo,dodatkowo jest tam bilard i lotki.Wystroj ciekawy bo jak w westernie.Wlasnie wykonalismy telefon i jutro lokal dla nas jest:).Zadowoleni?Jest to po za tym w samym centrum mista. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!Nie spotykamy się juz NIGDY w Rock City.Blizsze informacje na prv bo nie wypada mi tresci maila zamieszczac.

Prześlij mi tego maila na [email protected]

Strasznie jestem ciekaw co tam jest.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem ciekaw co tam jest.

 

Ja tez.  

Mi tez

 

Ja teżżż na

 

Hehe, co tam zmalowaliscie  ?

 

Ależ dajcie spokój, co się tak ekscytujecie... Było, minęło, idziemy do przodu... znaczy się do Rio.

 

 

 

A Tobie Prezes - dzisiaj wszystkiego najlepszego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...