Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GITTA tanio to moze byc tylko w remizie strazackiej na malej wsi,a bal sylwestrowy jest tylko jeden raz w roku i ma swoja wartosc.Wybor nalezy do ciebie.Na marginesie tak jak pisalem wczesniej 60 zl od osoby.Ilosc miejsc ograniczona.Widze ze problemy to twoja specjalnosc,wyluzuj sie i patrz na zycie spontanicznie a nie materialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GITTA tanio to moze byc tylko w remizie strazackiej na malej wsi,a bal sylwestrowy jest tylko jeden raz w roku i ma swoja wartosc.Wybor nalezy do ciebie.Na marginesie tak jak pisalem wczesniej 60 zl od osoby.Ilosc miejsc ograniczona.Widze ze problemy to twoja specjalnosc,wyluzuj sie i patrz na zycie spontanicznie a nie materialnie.

 

Błąd w interpretacji :D

Podliczyłam koszt organizacji imprezki.I tak bysmy ten temat poruszyli na forum.Tym bardziej ze w zeszlym roku świetnie sie bawilismy na Ludowej u Outlawsow i fajni by bylo jakby powtorzyla sie taka imprezka.

Nawet te 360zł jest dla niektorych wysoką kwotą bo to połowa pensji.To nie jest materializm tylko pragmatyzm.Skoro mozna zalatwic tansza imprezke(w szczecinie) to bedziemy to robic.Nie trzeba wydawac duzo pieniedzy zeby dobrze sie bawic czego przykladem jest zeszloroczny sylwester. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na "Szczecinie"

Może coś przeoczyłam' date=' ale nie wiem o jaką imprezę ci chodzi i w ogóle kto ty jesteś?

GITTA tanio to moze byc tylko w remizie strazackiej na malej wsi

Gitta , już Żana działa i pyta o taką właśnie dżamprę koło Goleniowa w Remizie Strażackiej, myślę że na początku przyszłego tygodnia poda WYNIKI

 

Halo Szczecin - teraz następuje moment w którym się chwalę

Mój męcizna właśnie przyprowadził nowy motór dal swojej żoneczki :-D :-D :-D :-D

taka śliczną Yamaszkę THUNDERACE 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wszystkich! Tych starych i tych nowych kolegów i szanowne koleżanki na pierwszym miejscu. Szachcior zabij, ale znowu zapomniałem. Wiesz o co chodzi. Swoje sprawy też zmuszony jestem przesunąć do następnego tygodnia. Kermadec chyba rozmawialiśmy wieczorem na Wałach podczas Dni Morza. "Żurki" pozdrowionka z Pyrzyc.

 

[ Dopisane: 12-11-2005, 23:40 ]

Halo Szczecin - teraz następuje moment w którym się chwalę

Mój męcizna właśnie przyprowadził nowy motór dal swojej żoneczki

taka śliczną Yamaszkę THUNDERACE 1000

Nasze gratulacje! No to następny sezon będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przeoczyłam' date=' ale nie wiem o jaką imprezę ci chodzi i w ogóle kto ty jesteś? [/quote']

 

Już Cię oświecam:

1. chodzi o imprezę w Świnoujsciu, o której pisał orzelek (podał telefon do organizatora)

W związku z tym że nikomu nie chciało się dzwonić, to napisałam to, czego my się dowiedzieliśmy od organizatora

2. a "kto ja jestem? -Polak mały :D

jestem zachwycona "gorącym" przyjęciem na tym forum.

Nie jest to mój pierwszy dzień- ani pierwszy post, więc nie rozumiem twojego pytania

 

Gitta:

mi koszt imprezy wychodzi trochę inaczej:

-lokal 120

-dojazd 60 (220km -tam i powrót)

-jedzenie i napoje (niech to będzie micha sałatki albo blacha ciasta 10-15zł., własny alkohol,2 l soku, 2 l napoju gazow.)-ok.40zł.

-nocleg 25-30zł.od osoby (dane organizatora)

razem: 280 zł. mimo,że mamy dalej do Świnoujścia

 

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MILOSZKU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO

Witam i dołączam się do zyczeń :D Wiecej wspólnych wypadów' date=' kilka pijaństw do roku i twardych jajek w kroku :mrgreen:

 

 

Mój męcizna właśnie przyprowadził nowy motór dal swojej żoneczki

taka śliczną Yamaszkę THUNDERACE 1000

Łał, gratulacje! :!: który rok?

 

 

Ja ' date=' el Dizlo i mój brajdak właśnie zasiedliśmy do małego co nie co

 

Zobaczymy jak skończymy hehehe [/quote']

teraz rozumiem czemu masz częste problemy z nochalem, skoro wpadasz w oko takim sympatycznym gentelmenom jak ten wczorajszy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...