Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uda się odebrać autko od mechaniora w dobrym czasie to zajadę. Jak by co, to w razie czego....

 

[ Dopisane: 09-11-2005, 17:53 ]

wejście przez parking, ale nie dam sobie łapki uciąć, że tak jest dalej.

 

A dokładniej jest nad pabem CAFE JERZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie do informacji KARIOKI - Bedzie to grupowy przejazd motocyklami z Wolina do Miedzyzdrojow a nastepnie pasem nadmorskim-- Dziwnow Pobierowo Niechorze ,Gryfice i do domu, na piecenie kielbasek braknie dnia.Pieczenie kielbasek bedzie na Kuligu Sylwestrowym na obrzezach Niechorza w NOWY ROK 2006.lub przy innej nadarzajacej sie okazji spotkan Braci Motocyklowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzięki Konrado! Ja nadal niestety jeszcze czasami zaszczekam mimo woli :P ale jak mnie wnerwi to zdrowie to w weekend zafunduję zarazkom i bakteriom wczasy na syberii i przelece sie koniem :twisted: moze wówczas mnie opuszczą? hmmm zobaczymy :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dzisiaj cisza... Popili wczoraj czy jak?!?!?! :twisted: :-)

 

Pogoda jakby sie psuje i nie chce nam dać ostatniego ciepłego weekendu tej jesieni, jak na złość... Trza będzie wciągnąć ciepłe stringi i przejechac sie trochę, może po raz ostatni w tym sezonie... (bo zaczyna się pora deszczowa) Mysle, że Major da się wyciągnąc na jakąś przejażdżkę... :roll:

A wy jakie macie plany??? Kto ciągnie nad morze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowie coraz lepssze ale nad morze to raczej nie bedę miał odwagi ciągnąć. za daleko jak na tą pogode i stan zdrowia. ale po okolicy może sie pokulam w weekend. w końcu trzeba przewietrzyć SVkę :D stoi biedna już 2 tydzień.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje sie że jestem czarnowidzem. Corsa przeszła przegląd śpiewajaco i panowie ze stacji kontroli stwierdzili, że sie czepiam bo jak na Opla z 92 roku jest w dobrym stanie i powinna jeszcze długo i wiernie służyć. Wygląda zatem na to, że przez pewien czas jeszcze razem pojeżdzimy (lub mam na szukanie następnego auta o rok wiecej :D ) A powiem Wam , że znalezienie dobrego autka nie jest takie łatwe. Od jakiegoś czasu szukam czegoś i albo są to auta za drogie jak na tą kasę jaka chciałbym przeznaczyć albo ich stan jest mocno zbliżony do mojej Corsy mimo różnicy wieku nawet kilku lat.

Ale to nie forum o autkach więc nie zanudzam :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochankowie normalnie Wam zdrówka życze ja.

 

Dzięki' date=' przyda się, bo gile do pasa już mnie nie bawią. Dobrze że służba zdrowia czuwa.

Ja z polatanki piątkowej odpadam.

 

Wczoraj została rozdana tym co byli.Za tydzien jak sie spotkamy i dla was przyniose:)

Za tydzień powinienem już śmigać więc się pewnie zobaczymy.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...