Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc towarzychooooo!!!!

Nie wiem jak Wy ale ja sezonu motocyklowego jeszcze nie zakończyłam!!!

Mogę się pochwaliś moim a właściwie naszym(bo i Maciej brał w tym udział)wyczynem.  :mrgreen:  Wczoraj zrobiliśmy 450 km :evil: Przelot do Słupska, mała kawka i powrocik. Kto był lepszy ????? Zmarzły mi tylko nadgarski (trza doszczelnić łączenia  przegubów :D Całusy  :P

 

 

Pieknie tak trzymaj dalej !! Ja wczoraj zakończyłem sezon, moja suzi poszła do motosierocińca ( stoi u Vidlaka) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 od powitan i pisania o sobie jest powitalnia a tam sie żadne z was nie dopisalo.

Po 2 temat z kasa i zarobkami mechanikow ja nie zaczalem wiec o co chodzi?

Po 3 kłocić sie nie mam zamiaru bo niby po co?Jeżdże jak każdy z was i jest OK

A tak po 4 to rozmowa zaczeła sie od mojego pytania o sylwka ale spotkałem sie tylko z tekstami ze mnie nikt nie zna (co prawda nie jest) i sie zaczeło ...

LUZ panowie (i panie).

 

Pozdrawiam.

 

[ Dopisane: 08-11-2005, 09:53 ]

Poza tym zmiana tematu-to gdzie i kiedy spotkanie na piwku bo nazwa pubu mi nic nie mówi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał-ja sie do śrubek nie dotykam  .

wiesz co stajesz sie nudny swoim filozoficznym podejsciem do zycia ja zazwyczaj jestem wyrozumialy do takich osob jak ty i staram sie powstrzymywac od komentarzy ale tym razem powiem Ci krotko i na temat zaloguj sie na innym forum tam gdzie bedziesz mogl pogadac o swoich problemach zwiazanych z mechanika to nie jest ten dział!!!!!!!

Człowieku daj na luz i nie pisz juz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie-macie problemy emocjonalne.Aż przykro sie czyta.

Dziwne-bo niby brać motocyklowa miała być taka wspaniała i w ogóle a widze,że co niektórzy to ludzie bez ogłady.Ale jeśli tak tutaj trzeba to powiem twoim językiem:Przeszkadza ci,że mam takie podejście do naprawiania konia a nie inne?To nie czytaj i nie pisz mi o jakimś Radiu Ma Ryja bo zniżasz sie do poziomu ks redaktora.

Zauważ,że nikogo nie obrażałem w moich wypowiedziach i nikt przy zdrowych zmysłach nie obrażał mnie.Nie było wyzwisk i tym podobnych.Była luźna rozmowa na pewien temat.A nawet gdy temat zmieniłem to znalazł sie taki (zn ty) co musiał dalej swoje powiedzieć.

Zejdź z tematu i nie odpisuj wiecej na moje posty.

 

Pozdrawiam reszte.

 

To gdzie ten pub?

 

[ Dopisane: 08-11-2005, 11:03 ]

Witam normalnie Halo SZ-N, jakis czas mnie nie bylo, bo lezalem w krainie browarków ale wróciłem i znowu moge zawracac Wam d...

 

Witam-jak tam "czarna mamba" sie sprawuje?:)Dawno sie nie widzieliśmy i na szlaku to sie raczej spotkamy dopiero na wiosne.Chyba,że wcześniej na browarku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ankiete na stronie tytuowej ...

3 razy TAK .. ;]

Za mocna strona .... a "Ku chwale ojca... " tez daje rade... dobra juz nie bede sie wysmiewal bo jeszcze przeczytaja to moherowe babcie i beda nas na skrzyzowaniach laskami po kaskach napierdzielac, polewac woda swiecona i krzyzykami przeganiac

 

Jurny,ale paskuda jesteś!!!!

Sie wie... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D To ja sie jednak ciesze,że mam SHL.Wszystkie stare dziedki z sentymentem do niej podchodzą i chyba bić nie będą :-D

 

Czy ja sie wreszcie dowiem gdzie i kiedy na to piwo można wpaść???Wiem,że jakieś Rock City i że jutro ale gdzie to jest i o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezki wychodza jak zwykle spontanicznie,właśnie z takiej przybylem!

 

No coś o tym wiem, też byłem z długim i śmierdzącym na takiej imprezce w weekend :evil: Fetorzenia nigdy dosyć, sam wiesz :P

 

Ja pszelatalem sie przez kawalek miasta dzisiaj na czerwonej B4 na synchro. tak to malo czasu ostatnio...

 

A co Ty juz sie do katamarana przesiadles czy B4 Synkro to jakis nowy sprzet ?? Oj grzesiu grzesiu starzejemy sie ??

 

Ale mu pojechałeś,proponuje forum "Studenckie koło miłośników radja maryja" tam znajdzie zrozumienie ojciec dyrektor go wspomoze swoja siłą.

 

witam brata fetora, chcialem tylko zaznaczyc ze ja bardzo lubie sluchac w/w radia i kocham ojca dyrektora. Nawet ostatnio myslalem zeby TLke sprzedac i na szczytna pomoc radiu przeznaczyc. Tak wiec prosze mnie tu nie obrazac !!! :D

 

Witam-jak tam "czarna mamba" sie sprawuje?:D

 

A siemka!! mamba dobrze , tylko trza ją troch porobic przez zime pierdoly ale jednak trza. Z tego co tu czytam se lekko przej...eś juz na forum. Musisz sie wyluzowac bo jeszcze nawet Prospecta nie masz od Halo SZ-N. Jak dostaniesz prospecta - to mozesz gadac co chcesz :P Od przyznawania stopni jest michal 26 - on Ci powie co masz zrobic :P:) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...