Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZURECZKI BRAK NAM WAS :!:  :(

 

My też za Wami tęsknimy!!!  

 

Klamka my też buziaczki-dawajcie do Nas.

 

A nam Was brakuje!! WSZYSTKICH!!

Pijaki jedne, cytrynowke pewnie cala wychlaliscie.. :-D

 

Fajnie, ze nadal latacie po okolicach! My tez sie staramy - nawet umylem zonie motor, bo odkad jezdzi to palcem nie tknela i juz motoru nie przypominal... :P

 

Mamy newsa - jest tu jakies towarzycho motocyklowe co robi spotkania w srody godz.19. Prawie jak Halo Szczecin!

Odwiedzamy ich jutro i podeslemy co i jak. Moze jakas baza wypadowa bedzie albo zapoczatkujemy kontakty motocyklowe Szczecin-Kristiansand? :P

 

Pozdrowienia od Zurkow!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki tym ktorzy dzisiaj pojechali na cmentarz/pas/knajpki w goleniowie. Było bardzo miło, zdjecia niedlugo wrzuce na FTP.

 

ahhh to chyba była ostatnia jazda w tym roku, a tak miło łykało sie z kiełbasa autka ktore sie tłoczyły.A z zal sie rozstawac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny filmik o motocyklistach ze szczecina nie polecam do nasladowania  warto zobaczyć  www.3s.prv.pl

Niezle sie chlopaki bawia, zawsze to milo poogladac jakies swojskie filmiki jak sie nie powinno jezdzic na moto niz amerykanskie. Fragment na Taczaka mialem nawet okazje zobaczyc na zywo dopoki sie policja nie zjawila 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewiątka jest moją własnością !!!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie co ją odebrałem !!!! ale mi się micha cieszy!!!!!!!!

no no, widziałem konika, niezła patatajnia :( horizonatalem nie mogłeś się wygłupiać, a teraz nie ma zmiłuj się-zx wszystkiego Cię nauczy :P

 

PS

nos dziś już całkiem nieźle wyglądał, w przeciwieństwie do mojego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny filmik o motocyklistach ze szczecina nie polecam do nasladowania Razz warto zobaczyć

 

Gęby takie znajome :twisted: :twisted: a filmik pierwsza klasa. Pełen profesjonalizm rewelacja.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie zdrowko jest najwazniejsze,ale podziwiam za odwage  pozdrawiam i do zobaczenia dzis w ROK CITY O 20

 

Będziem z Szachciornim. To jak po sobocie myślicie ze nas wpuszcza? :)

Jakbyście zmienili dzisiaj lokal bo nie zostaniecie wpuszczeni to prosze o info smsem.Dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...