Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafilem tutaj za namowa kolegi. Kilka osob z waszego forum znam chociazby z widzenia.Mam jednak nadzieje poznac wszystkich duzo lepiej

Witaj Darth1 !!!!! zapraszamy w następną środę do padu :) tam napewno wszystkich juz poznasz.

Klubik fajny.. szkoda ze wszyscy tak szybko uciekali...

Cześć Grześ...to ty póżno przyszedłeś :?

jest sposob zgrabny kondonik i juz' date='tak jak w tej reklamie PASUJE MI ' date='DOBRZE LEZY BIORE [/quote'']

Oj generał.....generał.....jakoś tak...jedno pogłowie ci chodzi ;) ;)

Dzięki Kasiu za podwiezienie mnie wczoraj.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio tak' date=' ale 2 tysiaki to niewiem skad wezme na naprawe a jak go zlokalizujemy to mam sprawe wygrana jak na dłoni, tak mi przynajmniej policja powiedziala.....[/quote']

 

Dobrze, ze nic powaznego sie nie stało to jest najważniejsze. A jesli chodzi o ta wygrana sprawe to lepiej abys miała świadków ( i to najlepiej wiecej niz jednego) bo sprawa wygladajaca na oczywista moze zaczac sie pietrzyć .... :?

 

Koniecznie idz do lekarza ( moze być prywatny gabinet) niech opisze twoj stan po wypadku. Pamietaj ,ze przy kazdej wywrotce masz podejrzenie wstrzasu ( za co w ubezpieczalniach jest 1500 zł ) + w twoim przypadku liczne otłuczenia i zdarty brzuszek ... Niech dziad zapamieta, ze motocyklistow sie nie szczuje psami :!:

 

szybkiego powrotu do zdrowia :!:

 

Pees w RC sa cudowni lekarze, usmierza twoj bol - zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie łam się w następną środę nadrobisz straty' date='zapewniam Cię że co środę jest tam taki tłok [/quote']

 

Nie lamie sie, bo wiem ze ludziska na rano do pracy, a za tydz. mnie nie bedzie bo inauguracje sezonu akademikowego robimy i nawet wycieczka do kibla bedzie poteznym wyzwaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał chyba nie zrozumiał

Tak Moniś zupełnie nie zjarzył.

 

Hej' date=' [/quote']

witaj następny mencizno

jak go zlokalizujemy to mam sprawe wygrana jak na dłoni' date=' tak mi przynajmniej policja powiedziala.....[/quote']

 

Nie odpuszczaj Maja, niech winny poniesie konsekwencje.

 

:) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów ze Szczecina i okolic. Właśnie dowiedziałem się o zlocie w Niechorzu i już chory jestem ze zgryzoty, bo nikt mnie wtedy z roboty nie puści. Z pewną nieśmiałością liczę, że jeszcze przed pierwszymi śniegami może podobna impreza się odbędzie (?). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...