Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vizka nie marudż!!!! to nasz ostatni weekend w Polsce i zamierzamy sie ze wszystkimi pożegnać....najwyżej przyjedziecie w sobote- zostawimy dla Was cytrynówki;-)

 

Nie marudzę' date=' tylko pracuję od piątku do niedzieli :ehz: pożegnamy się z wami na miejscu...[/quote']

 

Kolejni znajomi wyjeżdżający z Polski za pracą?

Niedługo nikt tutaj nie zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałaś mojego e-maila?  

Bo ostatnio środa przypadła w sobotę  A was nie było

I TO JAKI BÓL :-x :!: :) :!: . Tak odczytałam w niedziele :) , ale i tak byśmy nie byli bo przyjechała Marka rodzina z Gliwic. DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE (do trzech razy sztuka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie marudzę, tylko pracuję od piątku do niedzieli  :ehz: pożegnamy się z wami na miejscu...

 

Czy cie aby nie za bardzo wykorzystuja w tej robocie.....

rozchoruj sie- zlap od tomka katarek kaszelek itd;-)

wez zwolnienie ijedz z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cie aby nie za bardzo wykorzystuja w tej robocie.....

 

Ano wykorzystują, ale niestety zbiegają się dwa niekorzystne fakty: oddział mi sie przenosi i kończy mi sie umowa, więc nie moge fikać , bo i tak jestem na cenzurowanym, bo się wykpiłam z wyjazdu intergacyjnego... Jak pech to pech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ano wykorzystują, ale niestety zbiegają się dwa niekorzystne fakty: oddział mi sie przenosi i kończy mi sie umowa, więc nie moge fikać , bo i tak jestem na cenzurowanym, bo się wykpiłam z wyjazdu intergacyjnego... Jak pech to pech...

 

 

to srody chociaz pilnujcie - bo ostatnio to o was w ogole sluch zaginął;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE (do trzech razy sztuka)

 

Premiera filmu była, ale pocieszę cię, nie wszyscy się załapali. Więc nie martw się jeszcze będzie okazja, może za 2 tygodnie?

 

[ Dopisane: 14 ]

to srody chociaz pilnujcie - bo ostatnio to o was w ogole sluch zaginął

 

Dopisuję się to słów Kasi, i zapomnieliśmy jak wyglądacie :roll:

 

[ Dopisane: 14 ]

Widzę, ze minęło 1/2 h, a tu ani jednego posta :?:

 

Chciałam się wszystkim pochwalić, że mamy od dzisiaj internet w domu więc będę cześciej zaglądać. Mój MĄŻ zapewne wkrótce się zaloguje, więc będziemy prawie w komplecie :)

 

Uwaga, niedługo będę atakować na GG :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera filmu była' date=' ale pocieszę cię, nie wszyscy się załapali. Więc nie martw się jeszcze będzie okazja, może za 2 tygodnie? [/quote']

 

 

Dzisiaj wychodząc z zabiegów u Kasi ktoś mówi:"Dzień dobry".Patrze ale nie poznaje.Nagle Pani mówi do mnie"z wesela".Patrze dalej i nagle przebłysk :!: :!: :!: "To pani z Pagomy z firmy kręcącej wasze wesele.Nie poznała(wiadome dlczego).Spytała czy film podobał się...niestety nie obejrzałam bo usnęłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim !!!!!!!!!

mmm...wiedziałam że motocykliści to romantycy.....i jak Gitta wieczorny spacerek się udał :)

 

gdzie wszyscy sie podziali ????? Jezdziłam...szukałam.... po tym mieście i nie spotkałam ani jednego motocykla a tyle ich było 8O jak wracałam o 20-tej z pracy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim !!!!!!!!!

mmm...wiedziałam że motocykliści to romantycy.....i jak Gitta wieczorny spacerek się udał :)

 

gdzie wszyscy sie podziali ????? Jezdziłam...szukałam.... po tym mieście i nie spotkałam ani jednego motocykla a tyle ich było 8O jak wracałam o 20-tej z pracy :?

 

Ja znowu od wczoraj mam skutra i tez jezdze od wczoraj i szukam jakis znajomych mordeczek....chociaz zeby stanac i pogadac :), przez waly to przejezdzalam dzisiaj chyba z 3 razy miedzy 18 a 20 i nic :) czy Wy juz nie jezdzicie wieczorami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jakis znajomych mordeczek....chociaz zeby stanac i pogadac ' date=' przez waly to przejezdzalam dzisiaj chyba z 3 razy miedzy 18 a 20 i nic czy Wy juz nie jezdzicie wieczorami ??[/quote']

 

poczkaj, poczkaj jeszcze troche... bedziem wieczorami, nocami, w dzien.. ale rano na pewno nie.. ;]

 

Kolejni znajomi wyjeżdżający z Polski za pracą?

Niedługo nikt tutaj nie zostanie...

 

Ano takie zycie.... cienzko w Polska zarobic' date=' dlatego ja wyjechac, ale ja wrocic, wienc ja nie byc stracony ;'].. Zurki tyz wrocom....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez waly to przejezdzalam dzisiaj chyba z 3 razy miedzy 18 a 20 i nic czy Wy juz nie jezdzicie wieczorami ??
pustawo bylo....
jesień idzie to i motocykli mniej na drogach

Ufff...a myślałam że to tylka ja mam kłopoty ze znalezieniem jakiegoś motocyklisty na mieście 8O

Hej towarzycho a może za jakiś tydzień zrobimy jakąś imprezę pożegnalną sezonu :) ale tu w mieście w pabie (taka ja była w pierszą środę po weselu Moniki ) bo do Niechorza nie wszystkim się uda dojechać a do pabu to każdemu uda się wyskoczyć :) . Co wy na toooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff...a myślałam że to tylka ja mam kłopoty ze znalezieniem jakiegoś motocyklisty na mieście

Hej towarzycho a może za jakiś tydzień zrobimy jakąś imprezę pożegnalną sezonu ale tu w mieście w pabie (taka ja była w pierszą środę po weselu Moniki ) bo do Niechorza nie wszystkim się uda dojechać a do pabu to każdemu uda się wyskoczyć . Co wy na toooooo

 

 

Tak tak tak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

mmm...wiedziałam że motocykliści to romantycy.....i jak Gitta wieczorny spacerek się udał

 

 

Tak dziękuję udał się, a ty uważaj na smerfiki bo wczoraj sama bym ci za te podwójna ciagłą mandates wystawiła :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...