Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Olej to Stary, najwyżej jakiś pieprzony komornik zapierdaczy ci wypłatę, albo zabierze kompa......zlej to.

 

whisky

 

Chyba kieszonkowe :icon_arrow: i tak będę się odwoływał że niewyraźnie napisane itd...

 

A wie ktoś może czy te mandaty tracą ważność po roku jak te od Policji?

 

Pozdrawiam

 

P.S. :icon_arrow: Whisky Boy

Tullamore Dew albo J.W. Black Label :icon_arrow: :icon_arrow:

Edytowane przez D.I.E.G.O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że kanary nie wchodzą na tzw pobory, komornik chyba też nie wpadnie ...

 

W mojej "karierze", przez te parę lat, miałam już kilka niezapłaconych kar i oprócz bardzo wnerwiającego ponaglenia do zapłaty, nie zrobili nic, więc chyba nie masz się czym co martwić.

 

Mandaty tracą ważność chyba po 3 latach.

 

... ale zawsze mogą się zmienić przepisy ... :crossy:

 

Pozdr.

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że kanary nie wchodzą na tzw pobory, komornik chyba też nie wpadnie ...

 

W mojej "karierze", przez te parę lat, miałam już kilka niezapłaconych kar i oprócz bardzo wnerwiającego ponaglenia do zapłaty, nie zrobili nic, więc chyba nie masz się czym co martwić.

 

Mandaty tracą ważność chyba po 3 latach.

 

... ale zawsze mogą się zmienić przepisy ... :icon_razz:

 

Pozdr.

 

no to z tego co ja sie orientuje to komornik ma prawo zabrac a jak nie to zleca to urzedowi skarbowemu

a waznosc to 10lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z tego co ja sie orientuje to komornik ma prawo zabrac a jak nie to zleca to urzedowi skarbowemu

a waznosc to 10lat

 

To już w końcu nie wiem przez ile mandaty są ważne, czas udać się do działu prawnego. A Ty tymczasem pozdrów Żane. Cya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam do zyczen sie razem z Karolina

i my takze dopisujemy sie z ZANA

 

WSZYSTKIEGO NAJSłODSZEGO NA ZAKOCHANEGO WALENTEGO

 

Z okazji św. Walentego, życzę wam drodzy motocykliści/stki wieczoru STOSUNKOWO UDANEGO!!!

JA TROSZKU MAM PROBLEM ZE STOSUNKOWYM WIECZORKIEM-GIPSIK PRZESZKADZA :icon_twisted: ALE NA CHCACEGO NIE MA NIC TRUDNEGO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan. Albin jest z Teamu BB ? wow nie wiedziałem no prosze porsze miło zaskoczony... Jestem.

 

A gdyby tak przeczesać Puszcze Bukową na moto :crossy: ? :icon_razz: Zawsze można dorobić, wszak 2000zł na ulicy nie leży.

 

Siet... stosunkowo udanego nie będzie bo nie ma drugiej połówki...

 

Zawsze można się napić, wasze zdrowie ! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan. Albin jest z Teamu BB ? wow nie wiedziałem no prosze porsze miło zaskoczony... Jestem.

 

A gdyby tak przeczesać Puszcze Bukową na moto :crossy: ? :icon_razz: Zawsze można dorobić, wszak 2000zł na ulicy nie leży.

 

Siet... stosunkowo udanego nie będzie bo nie ma drugiej połówki...

 

Zawsze można się napić, wasze zdrowie ! :biggrin:

 

Broken Bones Enduro Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...