Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra drodzy MotoSzczecinianie, bywajta zdrów i życze byczej hulany w Stepnicy (i nie tylko). Ja spływam na kajaki, cya in da Niechorze! (bądź Złocieniec)

 

Dobra drodzy MotoSzczecinianie, bywajta zdrów i życze byczej hulany w Stepnicy (i nie tylko). Ja spływam na kajaki, cya in da Niechorze! (bądź Złocieniec)

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Witam wszystkich po krótkim ( 5 dni), ale na moto (czyli udanym) urlopie. Zwiedzliśmy z Majorem niemiecką wyspę Rugia, niecałe 1000 km2, ale warte zobaczenia miejsce. Jak tylko się ogarniemy, machniemy jakis opisik na stronę, coby się z Wami podzielić wrażeniami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Witam wszystkich po krótkim ( 5 dni), ale na moto (czyli udanym) urlopie. Zwiedzliśmy z Majorem niemiecką wyspę Rugia, niecałe 1000 km2, ale warte zobaczenia miejsce. Jak tylko się ogarniemy, machniemy jakis opisik na stronę, coby się z Wami podzielić wrażeniami.

 

Pozdrawiam

 

Czekamy na Wasze wrażenia i fotki - koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanitos!

Wróciliśmy,ale tylko na jeden dzien. Wyprawa w Bieszczady to chyba realizacja marzeń każdego motocyklisty/tki. Juz Dizlowi wyslalam sms ze przytarłam podnóżek, tak więc moimi mili Panowie z roku na roku zdobywam doświdczenie i wprawe. Kierownica sie spisała.Senks Deyaj.

Jeżeli chcecie wiedzieć jak wyprawa minęła to powiem tylko w kilku słowach: pogoda rozpieszczała, droga wypasiona,takich w naszym rejonie brakuje a Krajnik moze sie schować przy tamtych winklach.

Tym którzy nie byli a chca się wybrać mogę udzielić kilka rad i informacji nie zbędnych.

W kazdym razie zaliczony Poprad na Słowacji gdzie jest niesamowity widok na Tatry oraz Lwów gdzie opiłam się browarka za grosze i najadłam suszonych ryb jako zakąsek.

Polska cała zjechana! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP HELP !!!

 

Czy ktoś w ten weekend siedzi w domu i w związku z tym ma pożyczyć namiot ?? ( względnie jedzie na zlot ale ma 2 namioty i jeden może udostępnić).

 

Dajcie znać bo noce już zimnawe i pogoda trudna do przewidzenia a pod chmurką nie uśmiecha mi sie spać :flesje: ( w Sułominie pogoda na to pozwalała a teraz przez brak namiotu Złocieniec stoi pod znakiem zapytania :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co prawda nie jestem ze Szczecina, ale znalazlem 2 sprzety w Szczecinie, ktore mnie interesuja i mam prosbe, czy ktos moze rzucic na nie okiem.

Obydwa to SV 650 S rocznik 2003.

 

Stoja w komisach, z czego o jednym cztalem glownie niepochlebne opnie (Tułecki).

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M247336

 

Auto-Komis Mirosław Usarek

ul. Szosa Stargardzka 61

70-893 Szczecin

Tel: +48 - 91 / 462 21 33

+48 - 604 16 21 22

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M244779

 

MOTOCYKLE TUŁECKI

ul. Huzarów 1

71-005 Szczecin

Tel: +48 - 91 / 482 43 63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanitos!

Jeżeli chcecie wiedzieć jak wyprawa minęła to powiem tylko w kilku słowach: pogoda rozpieszczała, droga wypasiona,takich w naszym rejonie brakuje a Krajnik moze sie schować przy tamtych winklach.

Tym którzy nie byli a chca się wybrać mogę udzielić kilka rad i informacji nie zbędnych.

W kazdym razie zaliczony Poprad na Słowacji gdzie jest niesamowity widok na Tatry oraz Lwów gdzie opiłam się browarka za grosze i najadłam suszonych ryb jako zakąsek.

Polska cała zjechana! :flesje:

Gitta nie ma co sie opierdzielac tylko do roboty sie zabieraj i opisuj swoją wyprawe okraszając ją zdjęciami na naszą stronke Halo Szczecin.

Co niektórzy juz piszą - prawda Vizka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...