Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie będę miała motocykla na chodzie w tym tygodniu i na weekend ;) :P :evil: Chyba że mówicie o odleglejszych nieco datach to a i owszem i ja się piszę ;) :) :) bo to dobry pomysł jest :D

 

nie wiem jak inni ale ja sie nie pisze najazde w +4 :D

przyszły weekend moze lub pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie będę miała motocykla na chodzie w tym tygodniu i na weekend    Chyba że mówicie o odleglejszych nieco datach to a i owszem i ja się piszę    bo to dobry pomysł jest

 

 

NIC NIEBUJ MOJ KONIK TEŻ JESZCZE NA WARSZTACIE, TERMIN GDZIEŚ NA 1 TYDZIEŃ KWIETNIA, USTALE DOKŁADNIE TO DAM ZNAĆ POZDROWIONKA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczuni.

Czy moze ktoś pomóc załatwic praktyke w biurze podróży na dwa miesiące(240h)?Moze byc od 1 kwietnia ale przed wakacjami zeby się praktyki skonczyły.Dziewczyna do odbycia praktyk to Kaśka Miśka z Gryfina(para od tego nie szczęśliwego wypadku po Polanowie).Przedewszytkim chodzi o podpisanie dzienniczka praktyk i umowy o przyjecie na praktyke.A w skrócie mowiąc tylko pieczatka że w danej firmie była a była?;)

To numer gg Kaski 5359864(często niewidoczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż textyliów i kasków,rękawic etc w Heidemannie!

Likwidujemy dział textyliów, więc ceny będa niższe niż na BMT!Ceny za kaski od 200zl,spodnie od 280zl,kurtki od 260zl do 400zl,rękawiczki, pasy nerkowe, kominiarki(od 6 do 14zl) etc jak coś to wpadajcie na ul.Kołątaja 25/2, Szczecin

pozdrówy!

mysle ze te ceny sa bardzo atrakcyjne i warto jest tam zerknac-po co walic na NIEMCY skoro tu wsio pod nosem,pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie zeby na otwarcie sezonu pojechac do jakichs dzieciaków??  

dom dziecka lub jakiś osrodek opiekuńczy!!

 

 

W WOLINIE JEST OŚRODEK W KTÓRYM ROBI MOJA KOBIETKA, DALEKO NIE JEST A I TRASA PRZYJEMNA, JAK MYSLICIE :?:

 

jak wam ten Wolin wypali to ja tez sie pisze w sumie tez nie mam daleko

na ta chwile nie mam motorka bo w warsztacie stoi ale mam drogirgo sprzeta (brata) tylko nie mowcie glosmo bo przyjedzie i mi go zabierze ;)

a co do zimy to jak dzisiaj bylem w przychodni (badania okresowe) to slyszalem jak dwie starsze babcie rozmawialy i jedna mowila ze od poniedzialku maja powrocic mrozy

czy wierzyc babcia tak jak goralą :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro, tj. sobota 18.III, godzina 12 miejsce - fontanna "bartlomiejka" przed urzedem miejskim.

zbiorka tych, ktorym zima nie straszna. ubrac sie na cebulke, cieple skarpetki - jedziemy przewietrzyc konie, czyli proba generalna przed nastepnym weekendem, kiedy to ma przyjsc... WIOSNA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam coś dla Was na przedwiosenne rozluźnienie. Dozwolone od 18 lat.  :lol: Pozdrawiam.

http://www.dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html

 

Zawsze ratuje ALT+CTRL+DEL :D:):evil::):evil:

 

Pozdro

 

[ Dopisane: Piątek. 17.03.2006, 09:37 ]

jutro, tj. sobota 18.III, godzina 12 miejsce - fontanna "bartlomiejka" przed urzedem miejskim.

zbiorka tych, ktorym zima nie straszna. ubrac sie na cebulke, cieple skarpetki - jedziemy przewietrzyc konie, czyli proba generalna przed nastepnym weekendem, kiedy to ma przyjsc... WIOSNA!!!!!

 

Heh kiedy ja złoże do kupy kunia... czasu coraz mniej, a czasu na robotę ni ma... ale dobrze że weekend wolny to będzie można posiedzieć w warsztacie i porobić trochu... ale już go widzę jak będzie zrobiony... i nawet się skrycie cieszę :P:) - bo chyba powinien się mi podobać :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Sosnowski napisał:

Witam! Mam coś dla Was na przedwiosenne rozluźnienie. Dozwolone od 18 lat.  Pozdrawiam.  

 

http://www.dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html

 

dobre i rozbawiło mnie do łez

 

Oj chłopaki widac ze nudzicie sie. Jak bedziecie na BMT to dajcie znac SMS-sem to tez podlecimy. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...