Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Garaż sklep koło Węglobudu

2.Suzuki komis na ul.Husarów(koło końcowego autobusu 60 na cukrowej )

3.Motomar jak się jedzie w strone polic koło osiedla książat pomorskich

4.Moto 46 na ul.Dabrowskiego

5.Kawasaki komis na ul.Klnowica na terene szkoły samochodówki

6.WMJ na ul.Ku słoncu jak się jedzie w strone Geant

i teraz jeszcze podobno yamaha gdzies jeszcze otwrzyła się

 

A najlepiej jedz do Lousia w Berlinie.Tam masz wybór taki duzy jak w sklepie monopolowym:))))

W razie gdyby ktos odemnie jechał(a dość często się to zdarza) dam ci znać.Kosztować będzie cie to co dogadasz sie z doplatą do benzynki albo jakas inne rozwiazanie.Daj kontakt do siebie,albo dzwon do kolegi mojego :Redu(Krzysiek)505225456 i pytaj sie kiedy bedzie wybieral sie do Berlina i czy moglbys sie z nim zabrac i jakie to koszta.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej jedz do Lousia w Berlinie.Tam masz wybór taki duzy jak w sklepie monopolowym:))))

 

Wiesz co Gitta ... normalnie niezłe określenie... tu w Polsce to zazwyczaj tak jest że proszę sobie wybrać z katalogu.. (a My przywieziey).. a później się okazuje że faktycznie mógłby być o pół nr większy i klops...

A tam faktycznie jak w monopolowym... Jak jak kask wybierałem to siedziałem tam z 2,5 godz. :buttrock::):flesje::) hehe a i tak w końcu kupiłem nowy na allegro, ale oczywiście wcześniej przymierzony w Louisie i sprzawdzony. No i nie zabuliłem 799 EUR... Warto jest pojechać i chociaż dobrać rozmiar. A mimo tego że rozmiary niby takie same, to faktycznie tylko złudzenie. Każda firma ma inne. Np. dla mnie Shoei "L" był taki sam jak AGV "XL" i tu jest mały problem...

PS. Byłem na spotkaniu .. i faktycznie dementuje wszystkie ploty... zresztą zmieniam tamtego posta... Ci co robili zament to sie wykruszyli... I mam nadzieje że będe dumny z tego że po raz kolejny bedę organizatorem zlociku w Gryfinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kriso masz rację z tymi rozmiarówkami , ja mam dwa kaski , ten starszy jest rozmiar "S" i ciutke mnie uciska a ten nowy rozmiar "L" i jest idealny. W WMJ na Ku Słońcu kasków raczej nie ma no chyba że z katalogu można wybrać. PZDR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wtedy sie juz nic nie widzi :buttrock: apropo zlotów wie ktos czy w tym roku odbedzie sie zlot junaka? kiedy i gdzie?

 

 

Nie czytasz uwaznie postów na forum;)

"25.-28.08.2005 w Świnoujściu odbędzie się "Piknik pod żaglami" - V Żeglarskie Mistrzostwa Polski klasy IMS - Regaty Gryfa Pomorskiego". Organizator planuje zorganizowanie spotkania motocyklistów, na co ma przeznaczony duży plac pod namioty i ochronę dla maszyn. Planowana jest również parada na dzień 27.08.Odbędzie się sporo imprez towarzyszących. Jedzonko i picie zapewnione.Organizator prosi o zgłoszenia zainteresowanych uczestników do dnia 15.06. Andrzej Bajan - tel.: 609 349 735 lub [email protected] Prośba o zgłoszenie związana jest z różnego rodzaju przygotowaniami organizacyjnymi, np. druk odpowiednich plakatów i materiałów informacyjnych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta ale co ma wspólnego "piknik pod żaglami" z dniami Junaka? Organizują je chyba dwie inne drużyny... No i Junak zawsze był w Szczecinie lub najbliższych okolicach... No ale może się mylę... Wypadłem z brygady Outlaws więc nie jestem ostatnio w temacie... Może Junak juz nie powtórzy się :buttrock:

PZDR!

PS macie plany na dzisiaj? Może jakaś polatanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka,ale chodziło mi w Świnoujściu o klub Junak,który też organizuje.Ahhh coś mi się pokiełbasiło;).

A w Szczecinie ma być Zlot jak co roku organizowany przez Rockerów, w pierszym tygodniu Czerwca.Jesli sie nie myle to 3-5 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle znalazłem o zlocie junaka:

 

Zlot " VII ŚWIĘTO JUNAKA ", odbędzie się w dniach 03-05 czerwca 2005.

 

PROGRAM ZLOTU:

- Parada ulicami miasta(ok 15-20)km

- Zwiedzanie Izby Tradycji w SFM-Polmo,gdzie produkowane były Junaki

- Konkurencje zlotowe i motocyklowe (przygotowane ..ciekawe nagrody)

- Koncerty kapel rockowych

- Miła dla oka niespodzianka od organizatorów

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no dziki kope czasu Cie nie było... Chyba tylko z Waldkiem latacie ;):):P i nie ma czasu na pisanie postów... Jest zlocik w Gryfinie więc chyba nas odwiedzicie, wkońcu jakiego browarka walniemy :P

 

No i obiecałem się trochu pochwalić :):) :

1.JPG

2.JPG

 

Więcej fotek będzie pewno na stronce... ::) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gitta dzieki za namiary ale nie mam czasu na wyjazdy pracuje od 7 do 18 i w soboty do 15 i tak po kask bede musial sie wyrwac o 15 i odrazu gnac na szczecin ewentualnie poczekam do czerwca i skocze na motobajzel do poznania

 

kriso ladna maszynka ale scigacze to hm nie dlamnie wole cos co wszedzie wjedzie chociaz zastanawialem sie co wybrac

 

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...