Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bardzo Serdecznie cały Szczecin i okolice :flesje:

 

Na ul.Dąbrowskiego niedaleko komisu motocyklowego MOTO46 otwarto nowy salon motocykli YAMAHA. Czy ktoś zna tych ludzi i może coś powiedzieć o ich serwisie?

 

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi lub nie :buttrock:

 

P.S. Aha' date=' zapomniałem... ;) mam kotki do oddania www.sierp.com/kotki2[/quote']

 

Salon prowadzą "Skuracze" czyli bracia Skurzewscy z Płoni... Jarek i Mariusz... Z tego co wiem to mają praktykę z motocyklami (przez długi czas naprawiali sporo motocykli u siebie w Płoni. Niestety nie są to moi dobrzy znajomi (znam ich jedynie z widzenia i kilku wspólnych wyjazdów na zloty) wiec nie mogę ich polecić ani odradzić...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam takie info od kolegi.Może ktoś z was będzie zainteresowany.Od nas ekipa prawdopodobnie jedzie jeśli organizatroem jest Pepe ze Świnoujscia i klub Junak.

 

CYTUJĘ:

"25.-28.08.2005 w Świnoujściu odbędzie się "Piknik pod żaglami" - V Żeglarskie Mistrzostwa Polski klasy IMS - Regaty Gryfa Pomorskiego". Organizator planuje zorganizowanie spotkania motocyklistów, na co ma przeznaczony duży plac pod namioty i ochronę dla maszyn. Planowana jest również parada na dzień 27.08.Odbędzie się sporo imprez towarzyszących. Jedzonko i picie zapewnione.Organizator prosi o zgłoszenia zainteresowanych uczestników do dnia 15.06. Andrzej Bajan - tel.: 609 349 735 lub [email protected] Prośba o zgłoszenie związana jest z różnego rodzaju przygotowaniami organizacyjnymi, np. druk odpowiednich plakatów i materiałów informacyjnych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze trochu mnie nie było, a tu tyle postów... jak nigdy :buttrock::) heehhe. Kurcze tyle imprezek a ja nie mam narazie czasu zeby pozwolic sobie na chwile relaksu :flesje::(;)... ale mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni...

Pozdrowionka dla wszystkich...

Ps. dzis ide na spotkanie na temt zlotu. Mają byc podobno zdementowane zarzuty (czyt. mój post wyżej)... więc może i mnie przekonają że to tylko niesłuszne złudzenia... jak tak to by było fajnie i napewno zdementuję to co piszłem wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w szczecinie lub bliskiej okolicy mozna kupic kask na moto musze zmienic swojego a nie wiem gdzie jest duzy wybor aby nie latac po sklepach gdzie maja 3 kaski

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w szczecinie lub bliskiej okolicy mozna kupic kask na moto musze zmienic swojego a nie wiem gdzie jest duzy wybor aby nie latac po sklepach gdzie maja 3 kaski  

 

pozdro

 

Hehe, bez przysłowiowego latania to się raczej nie obejdzie - jak mają modele to nie mają rozmiarów i tak w kółko...

Powodzenia i owocnych zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kasków to kaski mottorowe i motorowerowe całe ze szczeką i bez. Nie za duzy wybur ale tanio do 100zł i nawet nawet mozna cos wybrać.sklep miesci sie na pomorzanach MOTO-RAD teraz ulica ul.Klemęsiewicza od 4-05-2005 na ul.Orawska 24 pn.-pt 10-18 so.10-14 ale ja polecam na allegro kupic taniej wyjdzie i wiekrzy wybur jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh poczciwy sklep z czesciami do simsonow ,jaw i mz ;) tam maja tylko tigery i tym podobne :cry: wiec odpada

 

p.s kiedy motobajzel w poznaniu jakos w polowie czerwca ?? moze tam kupie kask jak tu nic nie znajde

 

no ale podajcie jakies adresy sklepow najwyzej polatam od sklepu do sklepu :buttrock: :flesje:

 

p.s opu żkoła ócy :) :D ;) :P bez urazy :P

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...