Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jestem z Goleniowa i zamierzam zapisac sie we wrzesniu na kursik kat.A jako ze w goleniowe jest tylko jedna szkola nauki na kat. A chcialbym zapisac sie na kursik gdzies w szczecinie tylko nie zabardzo wiem gdzie...

 

chcialbym zeby byla to jakas dobra szkola gdzie naprawde naucza mnie jezdzic i wmiare dobrze przygotuja a nie wysla na miasto z dziadkiem w samochodziku z kogutkiem na dachu ktory i tak nic nie wie o jezdzie motocyklem...

 

z gory dziekuje za wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nauka jazdy bardzo duzo się zmieniła, jesli chcesz zeby instruktor za toba jechał drugim motocyklem to jest juz teraz kilka szkół które taki stylk preferują, ale z tego co większośc mówi Adam z Garaż Nauka Jazdy jest dobrym instruktorem, nastepny instruktor dobry to Nauka Jazdy Pietrzak i Grzegorz tez motocyklista uczy.Osobiscie z doświadczenia polecam Grzegorza Pietrzaka.Nauczył dobrze mnie jeździć tak uważam żeby podejśc do egzaminu i zdać go za pierwszym podejsciem.

Powodzenia, jesli chcesz wiecej poczytac i wiecej sie dowiedziec zapraszma na forum grupy szczecinskiej a strone masz u mnie w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz... wiec bede musial wybrac kturas z tych szkolek... bo u nas tak jak pisalem dziadzio w samochodziku z kogutkiem a chcialbym zeby uczyl mnie ktos kto ma o tym jakies pojecie powie jak sie zachowywac na motorku itd....

 

a mam jeszcze pytanie odnosnie ceny jeki jest koszt takiego kursu w szczecinie?

Edytowane przez aro222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - chyba musze zmienic logo w swoim profilu,

nowe moto wlasnie sie rejestruje

(dzis widzialem najdluzsza kolejke w swoim zyciu pod UMiejskim - zenada)

 

---

 

doszly mnie sluchy, ze policja w szczecinie zakupila scigacza i zamontowali na nimVideoKamere, slyszeliscie cos na ten temat?

 

i jak wrazenia po kursie? wczesniej juz miales doczynienia z moto czy zupelny swierzak byles...

i ile kosztuj kursik u nich na czym sie jezdzi?

 

 

tak, 3 lata temu to bylo i zupelnym swierzakiem bylem,

uczysz sie na takim samym sprzecie, na jakim masz egzamin pozniej, wiec tym bardziej jest ok,

3 lata temu kosztowal mnie 400zl,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aro ja równiez byłam świerzakiem kiedy wsiadałam na WSK na pierwszej jeździe,ale jesli czujesz"to" to bez problemu dasz rade.Dalsze jazdy były jużna SR250 czyli na tym a czym się zdaje na Golisza. Ceny kursów nie znane, bo nas już jakoś nei interesują, ale na stronie internetowej tych firm na pewno znajdziesz.

 

Kamil co za konia kupiłeś?A czy nei mozesz się zarejestrowac on-linie do urzedu?No i gdzie słyszałes o policyjnym scigaczu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza mozliwa rejestracja on-line jest dopiero 22 sierpnia,

na szczescie mam umowiona wizyte na ten Pon - szkoda, ze po weekendzie, ale zawsze to ...

jeszcze tylko przeglad ... (ale to dzis na rondzie Hakena)

 

jakie moto? "Dresiarska" Yamaha,

 

scigacz z Videoradarem?

kolega z pracy pil wzmocnione trunki z kolega za to odpowiedzialnym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsza mozliwa rejestracja on-line jest dopiero 22 sierpnia,

na szczescie mam umowiona wizyte na ten Pon - szkoda, ze po weekendzie, ale zawsze to ...

jeszcze tylko przeglad ... (ale to dzis na rondzie Hakena)

 

jakie moto? "Dresiarska" Yamaha,

 

scigacz z Videoradarem?

kolega z pracy pil wzmocnione trunki z kolega za to odpowiedzialnym,

 

 

i co z tym radarem na moto? az wymieklem jak to przeczytalem bo mam traume po wawce, 500 tam fiknalem po spotkaniu bmw :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...